Pogoda jutro Pogoda Poznań
3-2

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Tragiczny wypadek w Swarzędzu: kierowca usłyszał zarzuty. Grozi mu 8 lat więzienia
j | aktualizacja: Niedziela, 1 2017 roku, godzina 19: 1

Po tragicznym wypadku do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę w Swarzędzu zarzuty usłyszał 18-letni kierowca samochodu, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem alkoholu.

Tragiczny wypadek w Swarzędzu: kierowca usłyszał zarzuty. Grozi mu 8 lat więzienia
Pomoc Drogowa Car Center Poznań

Przypomnijmy po godzinie 2, w nocy z piątku na sobotę rozpędzone BMW wypadło z drogi, rozbiło się na barierkach i stanęło w płomieniach. Jechała nim młodzież wracająca z imprezy. Za kierownicą, jak się okazało, siedział 18-latek bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. Poza nim w aucie było jeszcze aż siedem innych osób. Jedna z nich wypadku nie przeżyła – to mężczyzna, który podróżował w bagażniku i nie zdołał opuścić pojazdu, gdy wybuchł pożar.

Jak już wczoraj informowaliśmy 18-latek, który kierował samochodem został zatrzymany. Miał jeden promil alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania wypadku śmiertelnego i prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Do sądu trafił już też wniosek o tymczasowy areszt dla 18-latka – poinformował dziś mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.