blog background
 
dopilar: Moje problemy z włosami
zdrowie, włosy, kosmetyki
metka_epoznan
Czy Profolan jest skuteczny?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 22
Wiele osób zmagających się z łysieniem zastanawia się czy nowoczesne tabletki na łysienie takie jak Profolan są w stanie sprawić, że nasze włosy w końcu przestaną wypadać. Ja postanowiłem na własnej skórze sprawdzić jak działa Profolan i podzielę się z Wami dzisiaj moimi doświadczeniami.
Dlaczego Profolan?
Preparat kupiłem jakiś czas temu i zakładałem, że będę go stosował około 3 miesiące. Profolan to taka multiwitamina dla włosa, mieszanina odpowiednio spreparowanych ziół, witamin i pierwiastków niezbędnych do prawidłowego wzrostu włosa. Dlaczego kupiłem właśnie Profolan a nie konkurencyjne środki na łysienie? Czytałem wiele opinii i recenzji a do zkupu przekonała mnie strona z recenzją Profolanu. Opinie, które tam przeczytałem sprawiły, że postanowiłem sprawdzić jak działa Profolan na własnych włosach.

Czy warto kupić Profolan?
Pierwszy tydzień, może dwa to brak efektów - przynajmniej u mnie. Później jednak zauważyłem szybką poprawę, która nasilała się z każdym kolejnym tygodniem stosowania Profolanu. Po 2 miesiącach wiedziałem, że to jest właśnie ten środek, który może zmienić fryzurę na mojej głowie.

Nie zastanawiając się zbyt długo przedłużyłem moją kurację o kolejne dwa miesiące i okazało się, że każdy tydzień przynosił wymierną poprawę. Nigdy wcześniej nie stosowałem tak skutecznego środka na łysienie jak właśnie Profolan. Nie mogę napisać, że warto go kupić bo po miesiącu będziecie mieć o 1000% więcej włosów - skłamałbym.

Nie da się jednak ukryć, że efkty są systematyczne i stałe. Co ważnie nie zauważyłem skutków ubocznych a przecież to też jest niezwykle istotne!

Jak długo utrzymują się efekty po kuracji Profolanem?
Ja osobiście nie zauważyłem, żeby po zaprzestaniu stosowania Profolanu włosy zaczęły jakoś mocniej wypadać.
Gubię czasem włosy ale jest to raczej proces fizjologiczny, włosy przecież wypadają każdemu ale nie znaczy to, że łysiejemy.

Dzisiaj mija 3 miesiąc odkąd przyjąłem ostatnią tabletkę Profolanu i moje włosy wyglądają ciągle znakomicie. Nie wiem co będzie za rok czy dwa ale na chwilę obecną muszę przyznać, że opinie, które znalazłem o Profolanie w sieci sa prawdziwe! To świetny suplement na łysienie!
WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: fot. Jarosław Adamowski