blog background
 
Holt: Kato
pietnowanie kleru
metka_epoznan
Księdzu wolno nawet wtedy, gdy mu nie wolno.
ok
969
not ok
102
liczba odsłon: 4678
- Dlaczego przebywa pan z dziećmi? Ma pan sądowy zakaz pracy z nieletnimi – pytam księdza.
- Ja nie widzę dzieci. Jestem ślepy (śmiech). I z nimi nie pracuję. Ja tu mieszkam – odpowiedział, podciągając majtki.
Były proboszcz parafii w Bojanie ks. Mirosław Bużan spaceruje po ośrodku w majtkach, choć upału nie ma. W ośrodku Tyberiada w Nadolu przez cały rok przebywają dzieci. Grupy kolonijne, oazowe, zielone szkoły, obozy. Ludzie z okolicy mówią, że Bużan zawsze spaceruje w gaciach przy dzieciach. Sam na sam z Olą.
Ks. Bużan został skazany prawomocnym wyrokiem za pedofilię i deprawację. 15-letnią Olę najpierw upił, a potem molestował seksualnie. Dostał 16 miesięcy w zawieszeniu na 4 lata oraz zakaz pracy z dziećmi.
Proboszczem w Bojanie już nie jest, choć był nim przez 2 lata po zdarzeniu z dziewczynką. Wciąż jest dyrektorem Katolickiego Ośrodka Kolonijnego Tyberiada w Nadolu koło Wejherowa. Jest to również dom rekolekcyjny, w którym odbywają się dni skupienia, oazy, roraty i rekolekcje. Cały czas ma bliski kontakt z dziećmi.
Ola przygotowywała się do bierzmowania.
- Kazał przychodzić tylko do niego, nie pozwolił zajmować się przygotowaniem wikaremu – mówi koleżanka Oli. - Mieliśmy przychodzić na plebanię po dwie.
15-latka była zbuntowana. Nie radziła sobie z zakazami i nakazami w domu, gdzie były jeszcze 4 dziewczyny. Podczas spowiedzi powiedziała, że jest grzeszna, bo miała myśli samobójcze. Chciałaby mieć ładniejsze nogi, a miejsce, gdzie mieszka, co drugi dzień wydaje jej się obleśną dziurą na końcu świata.
Bużan od dawna łasym okiem patrzył na Olę. Śliczna dziewuszka. I z problemami…
- Przyjdź wieczorem do mnie, to porozmawiamy. Pomogę ci – powiedział. Dał jej na karteczce numer telefonu.
Ola wiedziała, że jak ksiądz każe przyjść, to trzeba iść. Poszła ok. 19.00, po mszy.
Ksiądz był miły. Od razu zaczął przygotowywać drinka.
- Nie chcę – powiedziała, zdając sobie sprawę, że w domu nie przejdzie picie alkoholu.
- To nic takiego. Słabiutkie. To jak lekarstwo – namawiał proboszcz. - Ze mną się nie napijesz? Z księdzem?
Wypiła. Zaraz zachciało jej się spać. A ksiądz zaczął się dziwnie zachowywać. Na siłę posadził ją sobie na kolanach Wciskał jej ręce pod bluzkę. Całował po szyi. Zsunął ubranie i głaskał. Chciała uciec, ale ją trzymał. Zaczęła protestować, prosić żeby przestał.
- Czego się boisz? Nic złego ci nie zrobię, to normalne. To nic takiego. Każdy dorosły tak robi.
- Tak nie wolno. To grzech.
- Jaki grzech? Boisz się Boga?
- No pewnie. On na to nie pozwala.
- Głupia. Boga nie ma. Nie masz się czego bać. Bóg cię ani nie ukarze, ani ci nie pomoże. Boga nie ma! Jestem tylko ja i tylko na mnie możesz liczyć.
Wreszcie dziewczyna zaczęła płakać. Chciało jej się wymiotować. Myślała o ucieczce, ale nogi miała jak z waty.
Gdy wreszcie się wyrwała i uciekła, ks. Bużan zadzwonił do jej rodziców. Odebrała matka.
- Dzwonił ksiądz. – Kobieta podeszła do męża i starała się mówić spokojnie. – Mówi, że Ola wyszła z plebanii, ale była jakaś dziwna, chyba pijana. Powiedział, że pobiegła do lasu. Radził, żebyś poszedł jej szukać. Ola nie wie jak doszła do domu. Znów zwymiotowała i straciła przytomność. Zdążyła jednak opowiedzieć rodzicom, że to ksiądz dał jej alkohol. Powiedziała też, że ją macał i całował, trzymał mocno, straszył i zmuszał do posłuszeństwa. Po drodze z płaczem zadzwoniła do nauczycielki, do której miała zaufanie. Opowiedziała, co robił ksiądz. Gdyby wtedy wiedziała, jak ją wieś potraktuje, trzymałaby wszystko w tajemnicy. Jak inne dziewczyny…
Dobrzy ludzie u rodziców.
Dom rodziców Oli zaczęli odwiedzać mieszkańcy wsi i ludzie im nieznani. Jedni nakłaniali tylko do tego, by nikomu o tym nie mówili. Żeby wycofali sprawę z prokuratury. Przecież wszyscy wiedzą, jaki jest Bużan, ale tak od razu do prokuratora? Inni straszyli. Mówili, że rodzina Oli nie będzie miała życia w wiosce. Zadzwonił też do nich ksiądz z Kielna Franciszek Rompa, przełożony Bużana. Powiedział, że pomoże.
Pojechali pełni nadziei. Też kazał im wycofać sprawę. Miał przygotowane oświadczenie, że Ola wszystko zmyśliła.
- Nagadał, żeby zostawić księdza Mirosława w sutannie, zaczął płakać, namawiać: podpiszcie, wycofajcie. Powiedzieliśmy, że się zastanowimy.
Straszył jednak Olę ogniem piekielnym: - To, co rozpętałaś, już nigdy nie przycichnie.
- Ja namawiałem? Rozpoczynamy rozmowę od kłamstwa i fantazji… Przecież byłbym przestępcą. Gdybym robił takie rzeczy, nie mógłbym być księdzem – odpowiedział Rompa na pytanie, kto mu kazał zmusić rodziców do podpisania oświadczenia.
Potem przyszła żona sołtysa i sam sołtys. Przychodzili też inni mieszkańcy wsi. Czasem zaczynali: - Teraz na nas padło…
Widać, że było im głupio, że przychodzą. Patrzyli w podłogę, a nie w oczy rodzicom dziewczyny.
Inni kazali wycofać oskarżenie. Żona byłego wójta, niektóre nauczycielki. Najbardziej nachalna była Halmanowa. Ta, co stroi kwiaty w kościele. I Dziecielska, co uczyła religii. Ola była też zaczepiana w szkole.
- Co ty odpierdalasz? - zapytała ją katechetka Franciszka Korbolewska, żona sołtysa. - W pysk za to powinnaś dostać. Sama ci wpierdolę.
I choć przerażona dziewczyna zgłosiła to na policję, policjanci nawet nie przyjęli zgłoszenia. Powiedzieli, że są za mali na Bużana.
Siostrzeniec z kolegą.
Ale reszta nauczycieli wspierała dziewczynę. W internecie wrzało. Przedstawiciel kurii na Fronda.pl: Obecna histeria jest sztucznie rozdmuchana, by zdyskredytować Kościół. Nie zaprzeczam, że molestowanie istniało, ale… po pierwsze, nie było tak powszechne, jak się sugeruje, a po drugie, wykorzystywanie seksualne, które kiedyś było czymś normalnym i powszechnie stosowanym, dopiero obecnie stało się zbrodnią – na skutek lewackiego skrzywienia w postrzeganiu świata. Zresztą nie ma żadnego rozróżnienia pomiędzy cierpieniem molestowanego dziecka a Kościołem, bo poprzez to cierpiące dziecko cierpi Kościół.
Bużan zaczął wojnę, skoro rodzice dziewczyny byli nieposłuszni. Biegał do mediów. Opowiadał, jaki jest biedny. Fotografowano go, jak zgnębiony chodzi po gdyńskiej plaży. I kombinował. Nakłonił siostrzeńca i jego kolegę, aby przynieśli nagrania, w których dziewczyna mówi, że wszystko wymyśliła. Bużan przyniósł do prokuratury taśmy z nagraniami. I oskarżył Olę.
Okazało się, że nagrania były spreparowane. Głos na taśmach nie należał do dziewczyny. Siostrzeniec szedł w zaparte, ale na okazaniu nie poznał Oli. Jego kolega od razu przyznał, że kłamał i że to nie Ola jest nagrana, a Bużan miał mu to wynagrodzić. Teraz powinno się zacząć postępowanie przeciwko księdzu, ale prokurator Aleksandra Badtke zgubiła 4 zmanipulowane taśmy i nie ma dowodów na to, że ksiądz mataczy, preparuje dowody i rzuca fałszywe oskarżenia.
Samotnie do Brazylii
Teoretycznie ks. Bużan był gospodarny.
- Moja ciotka brała na siebie dla niego kredyt – mówi jedna z mieszkanek Bojana. - Jako jedna z wielu.
- Ściągał lewe samochody, handlował nimi – mówi inny mieszkaniec.
W styczniu zaraz po kolędzie wyjeżdżał na 2 tygodnie do Brazylii. Brał kolorowe koszule.
Bużan zbudował kościół. Dopóki świątynia nie była gotowa, kościelny raz w miesiącu zachodził do każdego i pobierał datek budowlany – wszystko skrupulatnie odnotowywane w notesie: kto, kiedy i ile. Za ślub od swoich proboszcz liczył 400 zł, od obcych 600, a bywało, że trzeba zapłacić i 3000. Był jeden warunek: panna młoda nie mogła mieć odkrytych ramion, a za dekorację kościoła trzeba było zapłacić znajomej księdza.
Zawsze otaczał się dziećmi.
Przy parafii św. Królowej Jadwigi w Bojanie działa przedszkole katolickie. Co roku Bużan organizuje kolonie dla dzieci w ośrodku Tyberiada nad Jeziorem Żarnowieckim. Chociaż mu nie wolno… 3 lata temu pobił tam kolonistę. Sprawa trafiła do sądu, zakończyła się umorzeniem, ale z orzeczeniem o winie.
Bo Bużan szybko się wkurza.
- Dostaje normalnie piany – mówi mieszkaniec wsi.
2 razy złapano go pijanego za kierownicą. Oko w oko z klechą
Obecnie ks. Bużan cały czas przebywa w Tyberiadzie. Wśród dzieci.
- Pan jest pijany. – Widzę, czuję i słyszę.
- Jestem u siebie – odpowiada ksiądz.
- Dlaczego chodzi pan w samych majtkach przy dzieciach?
- Jesteś kretynem! Jesteś szambem! Śmierdzi od ciebie na kilometr! - krzyknął, otarł pianę z ust i podciągnął majtki.
Bużan nadal jest członkiem elitarnej Kapituły Kolegiaty Staroszkockiej powołanej przez metropolitę gdańskiego abp. Sławoja Leszka Głódzia. Kapitułę powołał Głódź po przeniesieniu swojej siedziby z gdańskiej Oliwy do dzielnicy Stare Szkoty. Zamieszkał w dworku sąsiadującym z parafią św. Ignacego Loyoli, która została podniesiona do rangi kolegiaty. W kwietniu arcybiskup powołał kapitułę tej kolegiaty - ma być głosem doradczym i moralnym Kościoła.
Nikt w kurii nie chce powiedzieć, dlaczego skazany za pedofilię ksiądz wciąż przebywa z dziećmi.
Ku uciesze parafian.
 
WASZE KOMENTARZE[1]
avatarHolt: ksiądz Bużan.
post photo
dodano: Sobota, 2013.06.22 19:45
ok
14
not ok
9
odpowiedz|usuń
avatarpneumatic: Znowu atak na Kościół
dodano: Sobota, 2013.06.22 20:17
ok
14
not ok
17
odpowiedz|usuń
avatarpneumatic: Ksiądz nigdy nie jest winny. Proces był zmanipulowany przez tych którzy nieustannie laicyzuja Polskę. Walka z Kościołem jeszcze nigdy nie była tak bardzo upolityczniona. Wiadomo że ksiądz nie może być winny. Gdzie odniesienie się do naszych korzeni, do naszej polskości. Ksiądz Bużan mógłby pracować w przedszkolu, sierocińcu czy domu dziecka bo to prawy człowiek. Nieprawi są wszyscy ci którzy walczą z Kościołem
dodano: Sobota, 2013.06.22 20:21
ok
12
not ok
18
odpowiedz|usuń
~Autor: No, to zaistniałeś medialnie, psycholu. Osiedlowy głupek, jak ktoś cię kiedyś nazwał, to wyjątkowo trafne określenie, hehe
dodano: Sobota, 2013.06.22 20:33, IP:77.113.101.XXX
ok
16
not ok
15
odpowiedz|usuń
avatarPicjusz: Holt: ksiądz Bużan....
W jego oczach widać belzebuba.
dodano: Sobota, 2013.06.22 21:25
ok
16
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Autor: Wiadomo że tacy księża niestety są - ale że autorem tej opowiastki jest holt to wiarygodność tego czegoś spada do zera. Zapracował na to.
dodano: Sobota, 2013.06.22 22:02, IP:91.215.2.XXX
ok
10
not ok
15
odpowiedz|usuń
~Justyna: ~Autor: No, to zaistniałeś medialnie, psycholu. Osiedlowy głupek, jak ktoś cię kiedyś nazwał, to wyjątkowo trafne określenie, hehe...
Co? Boli prawda? Boli? Widać, że jestes zwykłym zakłamanym kleropachołkiem.
dodano: Sobota, 2013.06.22 22:18, IP:77.253.149.XXX
ok
13
not ok
15
odpowiedz|usuń
~Justyna: ~Autor: Wiadomo że tacy księża niestety są - ale że autorem tej opowiastki jest holt to wiarygodność tego czegoś spada do zera. Zapracował na to....
Następny kleropachołek dał głos. Przyjdzie czas, że tacy jak ty będa odpowiadać za kolaborację z okupantem.
dodano: Sobota, 2013.06.22 22:19, IP:77.253.149.XXX
ok
14
not ok
16
odpowiedz|usuń
~do \"justyna\": a ty jesteś ścierwopachołkiem ha ha
dodano: Sobota, 2013.06.22 22:38, IP:79.173.5.XXX
ok
13
not ok
14
odpowiedz|usuń
~: ~do "justyna&quot: a ty jesteś ścierwopachołkiem ha ha...
Prawdziwy katolik dał głos.....
dodano: Sobota, 2013.06.22 22:48, IP:77.253.154.XXX
ok
14
not ok
11
odpowiedz|usuń
avatarHolt: ~Autor: Wiadomo że tacy księża niestety są - ale że autorem tej opowiastki jest holt to wiarygodność tego czegoś spada do zera. Zapracował na to....
Boli? Opowiastka na w sieci i w prasie dostępna. Konioj**ca bełkocze o małżeństwach a jego kolega z pracy r**** nastolatki. Oczywiście Pneua nie widzi problemu.
dodano: Sobota, 2013.06.22 22:56
ok
16
not ok
23
odpowiedz|usuń
avatarHolt: Picjusz: W jego oczach widać belzebuba....
zaraz belzebub, nie uwłaczajmy diabłu, to zwyczajny ksiądz sługa boży, CHUJEK jak wszyscy faceci w SUKIENKACH. Widzisz księdza to spluwaj bo to albo ciota, pedofil, pedał albo złodziej.
dodano: Sobota, 2013.06.22 23:01
ok
15
not ok
23
odpowiedz|usuń
avatarHolt: Gówno zaczyna się wylewać z szamba
dodano: Sobota, 2013.06.22 23:06
ok
13
not ok
22
odpowiedz|usuń
~Autor: Holt: Gówno zaczyna się wylewać z szamba ...
Niestety. I to za każdym razem kiedy coś napiszesz.
dodano: Niedziela, 2013.06.23 00:31, IP:46.175.43.XXX
ok
10
not ok
12
odpowiedz|usuń
avatarHolt: ~Autor: Niestety. I to za każdym razem kiedy coś napiszesz....
bo taka jest prawda o klerze, dobrze że przyznajesz mi racje. Na otwarcie oczu nigdy nie jest za późno.
dodano: Niedziela, 2013.06.23 07:47
ok
11
not ok
21
odpowiedz|usuń
~Autor: Holt półgłówku piszesz te wszystkie swoje wypociny a potem się sam bryndzolisz czytając je i dopisując kolejne wypociny. ŻENADA
dodano: Niedziela, 2013.06.23 09:00, IP:95.41.70.XXX
ok
10
not ok
12
odpowiedz|usuń
~Autor: Trzeba być niezłym pajacem, żeby wchodzić o 7 rano w niedzielę na forum, bo a nuż inni pajace skomentowali i się onanizować tymi komentami. Pewnie pracujesz w agencji ochrony za 3,70 na godzinę i musisz lecieć do galerii. A może ty psycholu jesteś ministrantem i po prostu leciałeś na mszę o 8-mej. Holt, przyznaj się! Nie ty pierwszy i nie ostatni, buahahahaha
dodano: Niedziela, 2013.06.23 10:16, IP:77.115.100.XXX
ok
12
not ok
11
odpowiedz|usuń
avatarMalkontent: ~: Prawdziwy katolik dał głos........
to słuchacz wykładów pana pneumy ,aż się brzydzi wspominać o tym wykładowcy a tym bardziej o jego uczniach... bleeee...
dodano: Niedziela, 2013.06.23 11:36
ok
5
not ok
14
odpowiedz|usuń
avatarPassanger: Picjusz: W jego oczach widać belzebuba....
Raczej psychopatę, jest przekonany o własnej nieomylności i bezkarności bo wie ze mafia będzie go chronić.
dodano: Niedziela, 2013.06.23 11:52
ok
8
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: "Zwykłe "kopiuj wklej" nie świadczy o inteligencji a o marnym cwaniactwie" stwierdził niedawno znany korepetytor języka polskiego - Holt, po czym skopiował i wkleił artykuł pt. "Wielebne Gacie" z gazety (NIE nr. 26/2013), opublikowany na stronie internetowej. No i powiedzcie sami, jak w tej sytuacji nie nazwać tego osobnika marnym cwaniakiem, pozbawionym inteligencji ?
dodano: Niedziela, 2013.06.23 13:30, IP:46.175.43.XXX
ok
14
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: "Zwykłe "kopiuj wklej" nie świadczy o inteligencji a o marnym cwaniactwie" stwierdził niedawno znany korepetytor języka polskiego ...
Holt to DNO i każdy na tym forum to wie poza małą grupką takich samych pajaców, pojawiających się zawsze w tym samym składzie, zaślepionych nienawiścią do innych i opierających swoje istenienie na negowaniu innych
dodano: Niedziela, 2013.06.23 13:40, IP:77.115.100.XXX
ok
16
not ok
12
odpowiedz|usuń
avatarHolt: ~Autor: "Zwykłe "kopiuj wklej" nie świadczy o inteligencji a o marnym cwaniactwie" stwierdził niedawno znany korepetytor języka polskiego ...
wiarygodność źródła niepodważalna a że was katole boli no cóż, prawda w oczy kole.
dodano: Niedziela, 2013.06.23 16:32
ok
9
not ok
13
odpowiedz|usuń
avatarPiekielnik: hehheh widzę że ktoś cały wieczór siedział i minusiki nabijał. Kiedyś wierzący mieli inne monotonne powtarzalne zajęcia jak np. odmawianie całego różańca. Teraz to nabijanie czerwonych łapek :)
dodano: Niedziela, 2013.06.23 20:01
ok
8
not ok
11
odpowiedz|usuń
~Autor: Piekielnik: hehheh widzę że ktoś cały wieczór siedział i minusiki nabijał. Kiedyś wierzący mieli inne monotonne powtarzalne zajęcia jak np. odmawianie całego róża...
Znalazł się kolejny ćwierćgłówek na poziomie Holta. Teraz sobie podyskutujecie, buahahahahahaha
dodano: Niedziela, 2013.06.23 20:30, IP:95.40.146.XXX
ok
11
not ok
8
odpowiedz|usuń
~Małyjanio: To taki Mietek Kozieras tylko w sutannie. Dawajcie minusy stronnicy pedofilów i zboczeńców, może przysłużycie się swoim proboszczom.
dodano: Niedziela, 2013.06.23 22:41, IP:159.205.89.XXX
ok
4
not ok
6
odpowiedz|usuń
~xyz: Holt: ksiądz Bużan....
Toż to wypisz,wymaluj pneuma-20 lat później-już po laserowej korekcie wzroku(oczywiście z tacowej kasy) i dlatego bez bryli:)
dodano: Niedziela, 2013.06.23 22:47, IP:212.67.134.XXX
ok
5
not ok
6
odpowiedz|usuń
~KATOKACZYSTA: Ten plugawy przeklety mason POdający sie za xiędza bluźni wręcz jak "związek wojujących bezbozników" następująco: CYTAT START - Głupia. Boga nie ma. Nie masz się czego bać. Bóg cię ani nie ukarze, ani ci nie pomoże. Boga nie ma! Jestem tylko ja i tylko na mnie możesz liczyć. CYTAT STOP. Na stos z tym wolnomularskim ścierwem na stos!!!
dodano: Poniedziałek, 2013.06.24 10:26, IP:64.71.32.XXX
ok
5
not ok
3
odpowiedz|usuń
~abc: to przez takich "księży" (www.nie.com.pl/26-2013/wielebne-gacie) nie ma już Mszy Wszechczasów tylko jej modernistyczna parodia.
dodano: Poniedziałek, 2013.06.24 10:34, IP:83.22.44.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarPicjusz: Holt: zaraz belzebub, nie uwłaczajmy diabłu, to zwyczajny ksiądz sługa boży, CHUJEK jak wszyscy faceci w SUKIENKACH. Widzisz księdza to spluwaj bo to albo c...
albo niezwykle kreatywny księgowy hehheh
dodano: Wtorek, 2013.06.25 16:48
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ten ksiądz został uniewinniony,próbował go wrobić jalkiś radny za dużą kasę dla tej g***iary
dodano: Poniedziałek, 2014.01.13 09:54, IP:213.158.217.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~demaskuję pedomodernę: wolna-polska.pl /wiadomosci /zydomasonska-rewolucja - w-pseudo-kosciele - katolickim-absurdy - i-swietokradztwa - pseudo-msze - w-intencji -dnia-masona-2012-09 Anna Katharina Emmerick demaskuje NovusOrdo: Chcą wprowadzić na urzędy złych biskupów. Na tym samym miejscu chcą przekształcić katolicki Kościół w luterański zbór” (s. 299). „Kiedy ujrzałam Bazylikę Św. Piotra w stanie ruiny i tylu duchownych uwijających się, potajemnie, nad zniszczeniem Kościoła, byłam tak załamana, że bardzo płakałam błagając żarliwie Jezusa o zmiłowanie
dodano: Czwartek, 2014.07.24 16:30, IP:37.59.89.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~hahaha: hahaha ale z autora idiota o jejku :D ale tak pisz sobie dalej hahaah takich ludzi jak ty poprostu mi żal..:D
dodano: Wtorek, 2015.09.29 11:47, IP:83.25.166.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
HOLT
Holt.epoznan.pl
RSSsend_message
zagłosuję na Palikota
ARCHIWUM WPISÓW
deklaracja siary (31 lip 2014)
Tym razem nie o dziwkach w koloratkach ale o "złych" ruskich (29 lip 2014)
Klątwa dotykowej bruzdy. (24 lip 2014)
Episkopat broni Chazana (16 lip 2014)
Jak to kler nawołuje do łamania konstytucji i wprawadzenia prawa szariatu w Polsce. (6 lip 2014)
Bajka o tym jak żydzi połozyli żyda na deskach czyli panika na Golgocie (28 cze 2014)
AKO Artretyczne Koło Oszołomów wycisnęło z siebie kolejne katolickie guffno. (26 cze 2014)
Trzecia najaśniejsza Rzeczypospolita celem terrorystów? (20 cze 2014)
walking dead skrócona edycja 2014 (19 cze 2014)
Uważajcie na lekarzy katolików. (29 maj 2014)
Spawacz oczami Urbana (27 maj 2014)
Nie żyje Pierwszy Prezydent III RP (25 maj 2014)
czy prawica czy lewica to jedna wielka komunistyczna piździca (23 maj 2014)
Przykośćielna Szkoła Baletowa imieniem Mariusza G. (16 maj 2014)
Kandydaci do koryta w Brukseli za 70 tys. zł miesięcznie (11 maj 2014)
Nowa prawica i ruch(anie) narodu (8 maj 2014)
Główna przyczyna ateizmu...10 powodów na to że klerowi nie warto ufać a bozia jednak nie istnieje (2 maj 2014)
Kanonizacja za pasem a tu taka wtopa z pingwinem... (24 kwi 2014)
Jak się GILa pedofila co by jajka były na wielkanoc Wesołowskie (17 kwi 2014)
W zwiazku z mającym się odbyć koncerten przedstawiam zakazane przez Kościół Katolicki zespoły oraz wykonawców. (26 mar 2014)
Czy Jarosław Kaczyński jest hetero seksualny ? Wzór tradycyjej rodziny. (24 mar 2014)
Czarny ciagnie kabla, czyli bełkot złodzieja. (22 mar 2014)
Władimir Żyrinowski proponuje Polsce rozbiór Ukrainy. (19 mar 2014)
Wierni przerwali kazanie i wyszli z kościoła (18 mar 2014)
Oko za Oko (17 mar 2014)
Sumienie Gądeckiego jest tam gdzie jest jego odbyt. (11 mar 2014)
katolicy to bardzo mądre "człowieki" (8 mar 2014)
Jedna bomba atomowa i wrócimy do Lwowa, druga mała, ale silna i wrócimy do Wilna (28 lut 2014)
140 lat Zoo i homoseksualny słoń Nino radnego Michała Grzesia (26 lut 2014)
Cykl Policja vs prochy, czyli sukcesy w zwalczaniu prochów cześć IV (11 lut 2014)
Cykl Policja vs prochy, czyli sukcesy w zwalczaniu prochów cześć III (10 lut 2014)
Nowy cykl Policja vs prochy, czyli sukcesy w zwalczaniu prochów cześć II (7 lut 2014)
Nowy cykl Policja vs prochy, czyli sukcesy w zwalczaniu prochów :) (5 lut 2014)
TVN 24 Poznań nie próżnuje (2 lut 2014)
Jaja jak birety (taka gejowska czapeczka) (1 lut 2014)
Czy katolicki ksiadz to mężczyzna ? (30 sty 2014)
Wierzysz w Boga to pomin pośredników (28 sty 2014)
Pierdolić Ukrainę, a nie modlić się za nią, tam mordowali Polaków. (25 sty 2014)
Wiara dla idiotów (23 sty 2014)
Wiara dla idiotów... (16 sty 2014)
WOŚP jednodnowa miesiączka Kleru (2 sty 2014)
W tefałynie pokazali psa ogrodnika (28 gru 2013)
Prowizorka i partactwo. Remont "Teatralki" jak z filmu Barei (15 gru 2013)
bełkot klechy o rodzinie czyli szczekanie psa ogrodnika (7 gru 2013)
Tajemnica spowiedzi śnietej (22 lis 2013)
Skrzywiony seksualizm Kleru (19 lis 2013)
Taka mała Pneumo-ciekawostka (18 lis 2013)
nie no Pneuma ... chyba zadzwonie do UPA (15 lis 2013)
Prawicowe bydło dało czadu w Warszawie. (11 lis 2013)
Nie zawsze Kościół dostaje to, czego chce, ale zwykle dostaje. (7 lis 2013)
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę (4 lis 2013)
Grób powstańca "do likwidacji" a na na Rossę uzbierano 33 tys. złotych (2 lis 2013)
Wipler dostał po ryju (30 paź 2013)
Trudne słowo "gender" (26 paź 2013)
Ruch Narodowy (12 paź 2013)
abp Józef Michalik broni pedofili w sutannach. (8 paź 2013)
Jedno Pytanie do cienoiasa Pneumy. (7 paź 2013)
Są pedofile równi i równiejsi (6 paź 2013)
kler skoczył sobie do koloratek (24 wrz 2013)
Pedofil schowany w zakonie w Markach. Pedofile w sutannach kryją swojego. (22 wrz 2013)
Morderca z Winograd a skuteczność więziennictwa w III RP (20 wrz 2013)
Episkopat i tajemnicze procesy metody in vitro (17 wrz 2013)
Polski MSZ wydał niejawną dyrektywę ograniczajacą wyjazdy na Dominikanę!! (12 wrz 2013)
Poznańskie Pingwiny liczą kapustę (11 wrz 2013)
Brudne łapy, brudny umysł, brudne sumienie, brudny nowy biskup (9 wrz 2013)
kopać nie kopać (5 wrz 2013)
Piękne świadectwo wiary w Boga służebnic zakonnych, k...a ich mać. (3 wrz 2013)
Darmowy kurs obsługi smartonów (30 sie 2013)
Pedofilski kler walczy w obronie dwóch desek, odcinek kolejny ku przestrodze owieczek. (15 sie 2013)
Naga sesja Posłanki Pawłowicz (11 lip 2013)
Apel Prawdziwego Polaka T.P.Terlikowskiego przeciwko wymieraniu. (26 cze 2013)
bruzda powraca (24 cze 2013)
Księdzu wolno nawet wtedy, gdy mu nie wolno. (22 cze 2013)
Cyrograf - konkordat część druga (19 cze 2013)
Cyrograf - konkordat część pierwsza (18 cze 2013)
drastyczny spadek powołań... (10 cze 2013)
11 lat marszczenia freda... (31 maj 2013)
11 lat walenia konia (30 maj 2013)
Pneuma pies ogrodnika (24 maj 2013)
Chińscy katolicy opanowują Poznań, made in poland (23 maj 2013)
duch świety może ale nie pomże, bo nie może. Ponurej wyliczanki odcinek 3 (20 maj 2013)
Pedofilia w kościele katolickim za przyzwoleniem kurvi cześć 2 (17 maj 2013)
pedofilia a kościele katolickim odcinek nr 1 (14 maj 2013)
Rocznica śmierci Marszałka Piłsudskiego (12 maj 2013)
Zawiesić członków AKO z tytułami profesorskimi !!! (27 kwi 2013)
Medal Przemysława II (24 kwi 2013)
Poznan raj deweloperki (19 kwi 2013)
nasz przyjaciel kiero (15 kwi 2013)
kościół ginekolgiczno położniczy (13 kwi 2013)
Marsz w obronie dzieci mordowanych przez księży katolickich (11 kwi 2013)
Liberałowie są bardziej inteligentni od konserwatystów (8 kwi 2013)
IN VITRO strach kleru przed nieznanym (3 kwi 2013)
for you... (30 mar 2013)
marsz, marsz, marsz Pneuma marsz do Mariusza Grzesiaka na flaszkę marsz. (27 mar 2013)
noc sztarych szaf (25 mar 2013)
Franiula i mieszane uczucia (16 mar 2013)
konklawe (13 mar 2013)
konklawe (13 mar 2013)
Bilans wojny domowej 1944-47 (12 mar 2013)
czarna siła (9 mar 2013)
ksiądz katolicki zna sekret szcześliwego małżeństwa. (odpowiedz na bełkot Pneumy) (3 mar 2013)
Kler, medycyna "dotykowa bruźda na twarzy" i Klingoni (24 lut 2013)
Emerytura Ratzingera (11 lut 2013)
Pedofila i homoseksualizm posród Kleru (10 lut 2013)
Hipokryzja AKO (4 lut 2013)
Hipokryzja (2 lut 2013)
Nasz ksiądz Adam Pawłowski (1 lut 2013)
Kasa miejska swieci pustkami (1 lut 2013)