blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł.
ok
261
not ok
249
liczba odsłon: 2998
,,Ty mi Jasiu kasę daj
bo grać będę"

Znalezione obrazy dla zapytania krystyna janda jaśkowiak

Jacek Jaśkowiak wybrany został na prezydenta Poznania bo poznaniakom nie podobały się rządy Ryszarda Grobelnego, a Jaśkowiak obiecywał, że będzie szanował głosy mieszkańców, którzy będą partycypowali w zarządzaniu miastem. W popieranie kandydatury „Tęczowego Jacka” szczególnie zaangażowali się ludzie związani z kulturą i sztuką, którzy wierzyli, że wraz z przyjściem nowego włodarza, miasto odżyje i będzie tętniło od inicjatyw kulturalnych. Minęły dwa lata a tętentu nie słychać już nawet na placu Wolności, bo trudno zebrać parudziesięciu KOD-owców żeby podskakiwali. Kolejne inicjatywy kulturalne są zaś mordowane przez Jacka Jaśkowiaka, nawet takie które były symbolami Poznania i wydawało się, że są nieśmiertelne.

Transatlantyk zatonął

Zaczęło się od słynnego Festiwalu Transatlantyk, który przez kilka lat organizował w Poznaniu, laureat Oscara, Jan A. P. Kaczmarek. Okazało się, że nowa władza nie potrzebuje tak wielkiej, nobilitującej miasto imprezy, odmówiono Transatlantykowi finansowania i Jan A. P. Kaczmarek przeniósł swoją imprezę do Łodzi, a inne miasta ustawiły się w kolejce, żeby gościć tak renomowany festiwal, który Jacek Jaśkowiak wyrzucił za burtę, ale cóż bogatemu ktoś zabroni.

Dla sprawiedliwości należy dodać, że Jacek Jaśkowiak oraz jego (pochodząca z Łodzi, co być może wiele wyjaśnia) pani dyrektor Wydziału Kultury Justyna Makowska, przekonywali poznaniaków, że dzięki pozbyciu się bardzo drogiego Transatlantyku, będą mogli sfinansować mnóstwo poznańskich imprez kulturalnych. Naiwni poznańscy artyści oraz poznaniacy uwierzyli w te bajki, a teraz obudzili się z ręką, nogą i głową w nocniku i nie mogą uwierzyć że zostali tak perfidnie oszukani przez swojego pupila, którego tak bardzo popierali oraz jego ulubienicę „Makową Panienkę” ostrzyżoną tak jakby była niewinnym paziem, która ostatnio zdystansowała rzeczniczkę Hannę Surmę i stała się najbardziej ulubionym „Aniołkiem Jacentego”.

Arsenał wystrzelił 

Jacek Jaśkowiak zapewniał, że za jego rządów skończy się kolesiostwo, skończą się niejasne kryteria ocen, wszystko będzie przejrzyste i uczciwe. Jak to się ma do rzeczywistości pokazuje skład jaki sobie ściągnął do Gabinetu Prezydenta, o którego kompetencjach najlepiej świadczą skandale i kompromitacje związane z sztandarową imprezą społeczników czyli Poznańskim Budżetem Obywatelskim, gdzie kolejne zwycięskie projekty są anulowane i nie będą realizowane, bo okazuje się że nigdy nie powinny być nawet poddane pod głosowanie, bo nie spełniały podstawowych wymogów formalnych, ale my nie o tym, my dzisiaj o kulturze.

W kulturze zaś zakończyła się trzyletnia kadencja Piotra Bernatowicza, który ożywił zdychającą przez dziesiątki lat Galerię Miejską Arsenał, nawet lewicowy tygodnik „Polityka” ujął galerię prowadzoną przez Piotra Bernatowicza na 17 miejscu w swoim rankingu, co jest niebywałym osiągnięciem, bo wystaw organizowanych przez dyrektora Bernatowicza lewacy nienawidzą, a mimo to musieli go dostrzec, zarzut zaś że to dopiero 17 miejsce jest zaś niepoważny zważywszy na fakt, że w poprzednich latach galeria to w ogóle nie była uwzględniana w żadnym rankingu.

Miasto Poznań miało podpisać nową umowę na prowadzenie Galerii Miejskiej Arsenał na kolejne 3 lata, i komisja konkursowa – powołana zresztą przez samego Jacka Jaśkowiaka – stwierdziła, że Piotr Bernatowicz, mimo że prawicowiec, przedstawił jednak zdecydowanie najlepszą ofertę prowadzenia galerii i rekomendowała go na stanowisko dyrektora galerii Arsenał na kolejne 3 lata. Decyzja ta bardzo nie spodobała się  dyrektorce Wydziału Kultury Justynie Makowskiej, która miała swojego osobistego kandydata Marka Wasilewskiego, ale jej kandydat mimo jej lobbingu głosowanie przegrał.

Okazało się jednak, że Makowska ma swoje sposoby, dopadła Jacka Jaśkowiaka w jego gabinecie gdy tylko wrócił z urlopu z małżonką i była tak skuteczna w przekonywaniu go do swoich racji, że Jacek Jaśkowiak kompletnie olał rekomendację komisji konkursowej i zdecydował się zadowolić Makową Panienkę, a na stanowisko powołał jej kandydata. I po co było te konkursy robić i ludziom dupę zawracać jakimiś projektami, jak wystarczy że Makowska wskoczy Jackowi do gabinetu i jest tak jak sobie ona życzy.

Krystyna Janda

Jest taka emerytowana aktorka w Warszawie, która się nazywa Krystyna Janda i bardzo nienawidzi PIS-u. Pani Janda ma bardzo ciekawy pomysł na życie, bo założyła sobie i córce po teatrze, jeden nazywa się „Teatr Polonia”, a drugi „Och Teatr” i mówi wszędzie, że to są jej prywatne teatry. Zawsze nam się wydawało, że prywatny teatr to taki, który sam się utrzymuje, okazało się jednak że byliśmy naiwni, bo pani Krystyna Janda ma prywatny teatr i dochody z niego są absolutnie prywatne, ale jego działalność finansowana jest w ogromnym stopniu z środków publicznych. Póki rządziła PO, miliony płynęły do Jandy szerokim strumieniem, jak PO przegrało, to przestały płynąć i nie dziwota, że Janda tak bardzo nienawidzi PIS.

Są jednak jeszcze miasta, w których rządzi PO i znajdą się pieniądze na wsparcie zasłużonej artystki. W zeszłym roku Jacek Jaśkowiak wydał chyba 250.000 zł na to żeby Janda wystawiła dwa czy trzy przedstawienia na dziedzińcu Urzędu Miejskiego, z którego Jacek Jaśkowiak wygnał samochody. Kasę wyściubił z zaoszczędzonych pieniędzy, co do szewskiej pasji doprowadziło pracowników Urzędu Miejskiego, którzy od lat nie mieli 100 złotych podwyżki, a Tęczowy Jacuś, zamiast dorzucić im po parę stów do wczasów pod gruszą, rzucił wielkopańskim gestem ćwierć bańki emerytowanej artystce z Warszawy.

Poznańscy artyści wybaczyli jednak Jackowi ten skandal, przemilczeli w mediach fakt, że ich „prezydent-społecznik” zachowuje się jak prawdziwy Król Poznania i zaprasza sobie za ogromne siano trupę teatralną z Warszawy żeby mu występowała na dziedzińcu jego pałacu, jaśnie pan Jacek Jaśkowiak. Prezio Poznania i jego przyboczna Justyna Makowska z Łodzi poszli więc w tym roku jeszcze mocniej i postanowili dać na prywatne, warszawskie teatry Krystyny Jandy ponad pół miliona złotych i to nie z pieniędzy „zaoszczędzonych” przez Jacusia, ale z budżetu poznańskiej kultury.

Słowa jakie padały wczoraj w środowisku poznańskich ludzi kultury na wieść, że Jacek Jaśkowiak z budżetu przeznaczonego na poznańską kulturę przeznaczył ponad pół miliona na dofinansowanie prywatnych, warszawskich teatrów Krystyny Jandy, były tak niekulturalne i niecenzuralne, że nie odważymy się ich zacytować na naszym blogu, bo i tak wielu bohaterów naszych publikacji bardzo pragnie by nasz blog zniknął, więc musimy bardzo się starać by nie dawać im niepotrzebnych pretekstów i powstrzymywać się przed cytowaniem co lepszych wypowiedzi. Dla zobrazowania skali frustracji i poczucia jakie wywołała decyzja Jaśkowiaka i Makowskiej, zacytujemy jedną tylko wypowiedź poznańskiego społecznika, który stwierdził, że czeka z niecierpliwością na rozstrzygnięcia konkursów na dofinansowanie poznańskiego sportu, bo skoro w ramach poznańskiej kultury finansuje się warszawskie teatry, to co stoi na przeszkodzie by w ramach finansowania poznańskiego sportu dać pół miliona na rozwój Legii Warszawa i zaprosić ją na dwa mecze do Poznania.

Poznań Poetów , Ethno Port i Poznań Baroque do likwidacji

Największe poznańskie festiwale kulturalne finansowane są z pieniędzy rozdawanych przez Ministerstwo Kultury. Wszyscy w Poznaniu się spodziewali, że – jak w poprzednich latach – kasę na tegoroczne edycje dostaną takie imprezy jak Poznań Poetów oraz Ethno Port. Okazało się jednak, że o radosnej działalności na niwie kultury duetu Jaśkowiak i Makowska dowiedzieli się już nawet w Warszawie i w ministerstwie stwierdzono, że skoro Prezydent Poznania ma tyle kasy na kulturę, że nie wie co ma z nią zrobić i rozdaje ją nawet warszawskim teatrom, to tym bardziej poznańskie projekty kulturalne bez trudu poradzą sobie pieniędzmi otrzymanymi od poznańskiego magistratu, a środki ministerialne trzeba przekazać takim projektom w dziedzinie kultury, które nie mogą liczyć na sfinansowanie przez ubogie samorządy innych miast i tak poznańskie festiwale nie znalazły się na liście imprez mogących liczyć na dofinansowanie z środków Ministerstwa Kultury.

Minęły dwa lata rządów Jacka Jaśkowiaka, a poznańska kultura już ledwie dycha, ludzie którzy wierzyli że wybranie tęczowego Jacusia na prezydenta Poznania przyniesie nowy powiew, coraz bardziej czują ten powiew, tyle że nie jest to powiew świeżości, ale krypty cmentarnej. Żal nas brał jak patrzyliśmy wczoraj na miny poznańskich działaczy kultury, którzy w tanim piwie topili swoje smutki i nie wierzyli, że sami sobie poparli i wybrali na prezydenta Poznania człowieka, który w dwa lata zniszczył to co było w Poznaniu budowane przez dziesięciolecia. Mamy jednak dla nich wszystkich dobrą wiadomość, Jacek Jaśkowiak i Justyna Makowska będą jeszcze przez dwa lata rozdzielali środki na poznańską kulturę, a przecież w Warszawie prywatny teatr ma jeszcze i Tomasz Karolak i Michał Żebrowski, ten rok naprawdę nie jest najgorszy dla poznańskiej kultury pod rządami Jacka Jaśkowiaka, następny będzie jeszcze gorszy.Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~KiBiCeK: No i jak tu się kulturalnie nie wkur....ć?
dodano: Czwartek, 2017.02.23 18:27, IP:62.21.106.XXX
ok
112
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Autor: I to wszystko z NASZYCH pieniędzy podatkowych, dlaczego on jest bezkarny ? To szaleństwo nie ma granic ? Zadnej kontroli ????????????
dodano: Czwartek, 2017.02.23 18:57, IP:79.186.176.XXX
ok
92
not ok
11
odpowiedz|usuń
~Autor: Milion tu,milion tam,milion fruwa tu i tam. Jak to miło i wesoło kiedy NIK zatańczy wkoło ( kogo ? ) ;)
dodano: Czwartek, 2017.02.23 19:15, IP:79.186.176.XXX
ok
70
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: śruba przyjeżdżając z gniezna do Poznania mogą cię szokować imprezy inne niż potańcówka z zenkiem martyniukiem. Rozumiem że twoj kontakt z kultura konczy się na pisdeckim sylwestrze z jedynka ale jesteś słoikiem więc albo akceptujesz normalne społeczeństwo albo wsadzaj dupę do swojego golfa III w gazie i wracaj do gnieźnieńskiej pisdolandii obciągać biskupowi
dodano: Czwartek, 2017.02.23 20:34, IP:91.239.66.XXX
ok
19
not ok
67
odpowiedz|usuń
~trut: bosz jakie bzdety - z naszych pieniędzy - podoba mi się taki argument. A ja nie chcę, żeby z moich pieniędzy sponsorowano stadion i imprezy dla kopaczy oraz ich fanatyków. Nie chcę, aby w Arsenale sztuka była dodatkiem do ideologicznego skrzywienia pana dyrektora - na dodatek jakości miernej. Nie chcę, żeby mi jeździli i syfili w centrum samochodami. Takich jak ja jest sporo, i my wybraliśmy sobie Jaśkowiaka. Wy mieliście Grobelnego przez kilkanaście lat, teraz k***a my - nie podoba się? Przecież pod tym hasłem działa teraz drużyna Jarka, na którego nawet 50% Polaków głosujących nie głosowało. A na Jaśkowiaka głosowało.
dodano: Czwartek, 2017.02.23 20:55, IP:109.173.214.XXX
ok
24
not ok
62
odpowiedz|usuń
~Autor: jaśkowiak buduje swoje jestestwo na skandalach i rynsztokowym otoczeniu
dodano: Czwartek, 2017.02.23 21:13, IP:83.11.48.XXX
ok
69
not ok
17
odpowiedz|usuń
~Autor: Jestem ciekaw jakie lumpy minusują ten artykół. Lizodupy i żydostwo to pewne, panienki z KOD-u i kto jeszcze ?
dodano: Czwartek, 2017.02.23 21:15, IP:83.11.48.XXX
ok
60
not ok
18
odpowiedz|usuń
~zazu: Wasilewski nie jest faworytem Makowskiej, tylko Jaśkowiaka. A to dlatego, że po pośle i kadrowym PO Rafale Grupińskim odziedziczył Czas Kultury. To wielki twórca awangardowy, który nie wahał się wprowadzić golasa do kościoła, żeby sfilmować reakcję potwornie prostackich katolików, nie rozumiejących sztuki przez ogromne S. Ciąg dalszy będzie na festiwalu Malta, którego kuratorem został wybitny reżyser z Bałkanów. Tak, ten sam, który bulwersuje ciemnogród w stolycy. Będzie się działo...
dodano: Czwartek, 2017.02.23 22:21, IP:109.173.222.XXX
ok
18
not ok
29
odpowiedz|usuń
~jj: Jak się wku..wiło misia (obecną władzę) bez sensu i korzyści tupiąc "precz z kaczyzmem", to teraz władza pokazuje, kto tu rozdziela frukty ... JJ pomylił role wynajętego przez mieszkańców prezydenta mającego dbać o infrastrukturę i dobrostan z rolą politykiera. Szkoda.
dodano: Czwartek, 2017.02.23 23:22, IP:79.173.59.XXX
ok
41
not ok
6
odpowiedz|usuń
~she: Ale myśmy wybrali oszusta. Ten tęczowe baran musi odejść
dodano: Piątek, 2017.02.24 00:57, IP:109.173.215.XXX
ok
62
not ok
10
odpowiedz|usuń
~she: ~zazu: Wasilewski nie jest faworytem Makowskiej, tylko Jaśkowiaka. A to dlatego, że po pośle i kadrowym PO Rafale Grupińskim odziedziczył Czas Kultury. To wi...
Czyli Jacek w walce z PiS-em , gdy nie wyszło podskakiwanie, zrobi każdą ohydę, posunie się do każdego bluźnierstwa, opluje mieszkańców byle przypodobać się Grupińskiemu. Co za pajac ! On musi zostać wykopany
dodano: Piątek, 2017.02.24 07:22, IP:109.173.215.XXX
ok
49
not ok
8
odpowiedz|usuń
~Wstydź się : Autorze! Miej sobie swoje poglądy, ale na litość boską, odpuść sobie mowę nienawiści! Tekst miał być merytoryczny i może nawet zainteresowałbym się rzekomymi wpadkami Jaśkowiaka, tymczasem nie mogę - hejt i prześmiewczość totalnie mnie odpycha. Chcesz być traktowany poważnie to zachowuj się poważnie. Peace!
dodano: Piątek, 2017.02.24 08:17, IP:77.65.79.XXX
ok
14
not ok
44
odpowiedz|usuń
~ndhb: ~KiBiCeK: No i jak tu się kulturalnie nie wkur....ć?...
Kibicek będzie się wkur... niezależnie od tego, który festiwal dostanie pieniądze. Przecież wszystko powinno iść na Lecha!
dodano: Piątek, 2017.02.24 08:19, IP:77.65.79.XXX
ok
6
not ok
27
odpowiedz|usuń
avatarkilingmachine: ~Autor: Jestem ciekaw jakie lumpy minusują ten artykół. Lizodupy i żydostwo to pewne, panienki z KOD-u i kto jeszcze ?...
Przychlasty z magistratu. I to w godzinach pracy.
dodano: Piątek, 2017.02.24 09:09
ok
41
not ok
57
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Jestem ciekaw jakie lumpy minusują ten artykół. Lizodupy i żydostwo to pewne, panienki z KOD-u i kto jeszcze ?...
Dziennikarskie trolle z epoznan,od dawna siedzą w kieszeni Jaśkowiaka.
dodano: Piątek, 2017.02.24 13:20, IP:83.11.121.XXX
ok
36
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Wstydź się : Autorze! Miej sobie swoje poglądy, ale na litość boską, odpuść sobie mowę nienawiści! Tekst miał być merytoryczny i może nawet zainteresowałbym się rz...
A czy da się w sposób poważny pisać o niepoważnych ludziach?
dodano: Piątek, 2017.02.24 13:42, IP:185.81.56.XXX
ok
33
not ok
4
odpowiedz|usuń
~bibi: Prezydent z żoną na urlop nie jeździ. Jezdzi z inną
dodano: Piątek, 2017.02.24 14:05, IP:217.99.185.XXX
ok
36
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Goszi: Agonia kulturalna jaka jest w tej chwili w Poznaniu osiągnęła apogeum ( Na wszystkie ciekawsze koncerty trzeba wyjeżdżać do Wrocławia, Krakowa, Gdańska czy Łodzi. Nawet stadion jakoś kulturalnie się zamknął. bo oprócz meczy nie dzieje się tam nic. Tylko się stąd wyprowadzić, bo szkoda w ogóle tu podatki płacić !!!!
dodano: Piątek, 2017.02.24 14:32, IP:150.254.28.XXX
ok
41
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: Kodziarz wspomógł kodziarkę, o co tyle krzyku ?
dodano: Piątek, 2017.02.24 17:46, IP:83.21.118.XXX
ok
30
not ok
5
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Kodziarz wspomógł kodziarkę, o co tyle krzyku ?...
O to, że wspomaga ją z cudzych pieniędzy zamiast ze swoich.
dodano: Piątek, 2017.02.24 18:51, IP:185.81.56.XXX
ok
26
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autorzy: A kto wybieral tego CIULA² !???
dodano: Piątek, 2017.02.24 19:51, IP:130.149.241.XXX
ok
27
not ok
5
odpowiedz|usuń
~autorzy: ~bibi: Prezydent z żoną na urlop nie jeździ. Jezdzi z inną...
Jego stara to tempizna - bez poczucia humoru. Ciagle tylko : A ja juz mówilam, nie po to mówilam i tak w kólko
dodano: Piątek, 2017.02.24 19:52, IP:130.149.241.XXX
ok
22
not ok
5
odpowiedz|usuń
~Autor: ~KiBiCeK: No i jak tu się kulturalnie nie wkur....ć?...
prawda
dodano: Piątek, 2017.02.24 21:07, IP:37.47.182.XXX
ok
17
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: I to wszystko z NASZYCH pieniędzy podatkowych, dlaczego on jest bezkarny ? To szaleństwo nie ma granic ? Zadnej kontroli ????????????...
ten pan robi to co inni w sejmie
dodano: Piątek, 2017.02.24 21:08, IP:37.47.182.XXX
ok
3
not ok
15
odpowiedz|usuń
avatarkilingmachine: ~zazu: Wasilewski nie jest faworytem Makowskiej, tylko Jaśkowiaka. A to dlatego, że po pośle i kadrowym PO Rafale Grupińskim odziedziczył Czas Kultury. To wi...
Nie głosowali na Jaśkowiaka ale PRZECIW Grobelnemu. I to w większości napływowe słoiki z Krużewnik czy innych zadiup Widzisz różnice?
dodano: Sobota, 2017.02.25 12:12
ok
21
not ok
53
odpowiedz|usuń
~Autor: kilingmachine: Nie głosowali na Jaśkowiaka ale PRZECIW Grobelnemu. I to w większości napływowe słoiki z Krużewnik czy innych zadiup Widzisz różnice?...
i tu się zgadzam, byłem zszokowany gdy dowiedziałem się że kilkoro moich znajomych zagłosowało na tęczowego jacusia, ale jak teraz sami przyznali zrobili to bo mieli już dość szotkowłosego i jego cudownego dziecka samorządu z Łostrowa no i liczyli na zmianę, no i ... przeliczyli się
dodano: Sobota, 2017.02.25 14:10, IP:79.191.204.XXX
ok
26
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Można mieć różne poglądy, można je przedstawiać w sposób kontrowersyjny. Minimum przyzwoitości to jednak mówić prawdę. Spektakli teatru Jandy było z tego co pamiętam 9. Na każdy z nich wejściówki rozchodziły się jak ciepłe bułki i na dziedzińcu każdy spektakl oglądało kilkaset osób. A z dużymi festiwalami niestety jest tak że jak już są znane to ich organizatorzy potrafią szantażować miasto w którym się odbywają.....
dodano: Sobota, 2017.02.25 15:44, IP:83.21.104.XXX
ok
3
not ok
17
odpowiedz|usuń
~beer: Zdaje się, że w Berlinie widziałem tęczowego Jacusia z inną panią
dodano: Sobota, 2017.02.25 18:03, IP:46.171.142.XXX
ok
25
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Można mieć różne poglądy, można je przedstawiać w sposób kontrowersyjny. Minimum przyzwoitości to jednak mówić prawdę. Spektakli teatru Jandy było z t...
No, skoro te spektakle cieszą wyjątkowo wysoką frekwencją, to po co jej dotacje?
dodano: Sobota, 2017.02.25 21:33, IP:185.81.56.XXX
ok
22
not ok
2
odpowiedz|usuń
~KiBiCeK: ~Autor: Milion tu,milion tam,milion fruwa tu i tam. Jak to miło i wesoło kiedy NIK zatańczy wkoło ( kogo ? ) ;)...
Akurat NIK tańczy bardzo wolne tańce i w dodatku nie umie kroków...
dodano: Niedziela, 2017.02.26 01:43, IP:37.47.132.XXX
ok
14
not ok
2
odpowiedz|usuń
~ciekawski: ~beer: Zdaje się, że w Berlinie widziałem tęczowego Jacusia z inną panią...
Chyba masz rację. Nie była to czasem owa Makowska?
dodano: Niedziela, 2017.02.26 13:46, IP:109.241.177.XXX
ok
19
not ok
2
odpowiedz|usuń
~cw: z deszczu pod rynnę ciśnie się na usta
dodano: Poniedziałek, 2017.06.26 22:31, IP:31.175.58.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Brandnew: "... Przecież pod tym hasłem działa teraz drużyna Jarka, na którego nawet 50% Polaków głosujących nie głosowało. A na Jaśkowiaka głosowało. ..." - bzdura z procentami typowa dla intelektualisty KOD-owego. Reszty nawet nie warto komentować ....
dodano: Środa, 2017.06.28 13:19, IP:212.14.45.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Brandzelejew: z rynny do tunelu ciśnie się na usta
dodano: Czwartek, 2017.06.29 10:00, IP:83.30.174.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)