blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA.
ok
147
not ok
158
liczba odsłon: 2171

Policja uczy anarchistów KULTURY

Znalezione obrazy dla zapytania anarchiści poznań

 I DOBRZE

W sobotę na ulicach Poznania pojawiła się grupa rozrabiaczy, na której czele maszerowali bojowcy z anarchistycznej Antify, a w środku pochodu ojcowie chrzestni poznańskiej anarchii – prezydent Jacek Jaśkowiak i profesor Krzysztof Podemski.

Tchórzliwi anarchiści nieprzypadkowo wybrali sobotę na zorganizowanie swojego przemarszu przez miasto. W sobotę bowiem kilkadziesiąt tysięcy ludzi przygotowywało się do misterium Męki Pańskiej na poznańskiej Cytadel, normalni poznaniacy wykorzystywali ten ostatni, przedświąteczny weekend do przygotowania się do Świąt Wielkanocnych i zakupy. A wiadomo że nic tak nie kręci Tęczowego Jacka i jego żelaznego elektoratu jak ataki na wierzących poznaniaków.

Do zamieszek doszło na ul. Półwiejskiej, przed budynkiem Starego Browaru. Poleciały jajka i w ruch poszły kije bejsbolowe pełniące role drzewców czerwono czarnych flag anarchistów. Może przyczyną tej akcji był fakt, że na czele demonstracji maszerowała wówczas kelnerka z anarchistycznej spelunki „Zemsta”, niejaka Małgorzata Cierniak, która zasłynęła tym, że na sali sądowej rzucała śmierdzącymi jajkami w kierunku sędzi, powodując konieczność ewakuacji sądu. Agresywni anarchistyczni bojówkarze ruszyli w kierunku postronnych przechodniów, ale na szczęście policja zapobiegła bitkom.

Na zdjęciach z ulicy Półwiejskiej odnaleźliśmy naszych, dawno nie oglądanych, ulubieńców. Katarzyna Czarnota (Dread Queen) wiedziała, że pośród punków i innych indywiduów, które z braku higieny osobistej, a zwłaszcza z niemycia włosów zrobiły sobie ideologię, nie będzie w stanie zaistnieć, bo jej frywolny lok nie będzie się różnił od dziesiątek innych. Czarna Kaśka potrafi jednak zadbać by znaleźć się w centrum zainteresowania, dlatego, żeby nawet przypadkowi dziennikarze wiedzieli, że jest ważną osobą i z nią należy przeprowadzać wywiady, paradowała po deptaku z… mikrofonem w dłoni.

Katarzyna Czarnota, anarchistka która zasłynęła jako działaczka Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów, specjalizowała się w czyszczeniu kamienic z lokatorów za bardzo wysokie stawki, które trafiały na konto tego stowarzyszenia lub były płacone gotówką w kancelarii adwokatki Agnieszki Rybak-Starczak. Gdy biznes „na lokatora” się urwał, Kaśka chciała wycyganić kasę „na Cygana”, jednak Romowie, którymi zaczęła „pomagać”, gdy tylko poznali Czarną Kaśkę, pod osłoną nocy porzucili swoje koczowisko i uciekli w siną dal. Czarnota zaczęła wówczas pojawiać się z flagami „Refugees welcome” licząc, że zbije fortunę na pomocy uchodźcom, ale uchodźcy z Poznania dali czym prędzej dyla, a fakt że w tym maczała swoje paluchy Kaśka jest naszym zdaniem nieprzypadkowy.

Kaśka jednak przy okazji czyszczenia mieszkań i kamienic przyzwyczaiła się do dużej kasy i nie może się pogodzić z tym że jej się urwało. Skoro nie udało się jej dobrać do funduszy kolejnymi akacjami – „na Lokatora”, „na Cygana”, „na imigranta”, to sfrustrowana Czarnota wymyśliła sobie, że musi „zarabiać” na czymś, co nie spieprzy, gdy tylko ją zobaczy. Dlatego najnowszy pomysł „Miss Rozbratu” to walka z nazistami, plan jest bardzo dobry, bo w Poznaniu nie ma nazistów, a w związku z tym nie uciekną przed Kaśką i będzie mogła z nimi walczyć do upadłego, tak jak inni walczą ze smokami, a jeszcze inni uciekają przed białymi myszkami. Myślą państwo, że Kaśka się czegoś nawąchała i ma całkowity odlot, o nie, Kaśka twardo stąpa po ziemie i potrafi dobrze liczyć. Kaśka wie, że jest w Poznaniu jeszcze jeden człowiek, który wierzy w różowe smoki, ups… który wierzy, że miasto opanowane jest przez wrogich nazistów. Człowiek ten to prezydent Jacek Jaśkowiak, który ma tę ważną zaletę, że dysponuje miejskimi pieniędzmi, a skoro może utrzymywać Martę Bednarek na urzędzie, Krystynie Jandzie dać pół bańki na jej warszawskie, prywatne teatry, to jak miałby nie dać Kaśce na walkę z ich wspólnym, wyimaginowanym wrogiem – poznańskimi nazistami.  

Rozpisaliśmy się o Czarnej Kaśce i jej ostatnim pomyśle na wycyganienie kasy od Tęczowego Jacka nie bez powodu. Demonstracja anarchistów spod Starego Browaru, deptakiem ruszyła bowiem w kierunku siedziby PIS przy pl. Wolności. Szło to tałatajstwo, a czasem nawet trochę podbiegało, ale najważniejsza była muzyka jak im przygrywała. Otóż poznańscy anarchiści maszerowali przez miasto w rytmie piosenki poznańskiego zespołu Apatia o znamiennym tytule „Młodzi faszyści”. Tekst tego wiekopomnego dzieła warto przytoczyć, bo skoro nawet prezydent Poznania sobie podśpiewywał, to warto, żeby poznaniacy wiedzieli skąd się w naszym mieście bierze faszyzm. A piosneczka idzie sobie tak 

Faszystowskie hasła, swastyki na murach
Dawni pacyfiści zamienili się w faszystów
Jedna ojczyzna i jeden naród
Kiedyś anarchiści, dziś nacjonaliści
Hasła wolności zamienili w przemoc,
Zawładnęła nimi ta brutalna siła
Znaki nienawiści na wszystkich murach,
Głupia ideologia bezsilnych kretynów


No i już wiemy skąd się biorą w naszym mieście faszyści, to dawni anarchiści, dawni pacyfiści z czasem faszystami. Wcale nas to zresztą nie dziwi, ta prawda znana jest od początku, to przecież sam twórca faszyzmu, niejaki Benito Mussolini najpierw był socjalistą, a potem stworzył faszyzm. Gdy patrzymy na Katarzynę Czarnotę, Jarosława Urbańskiego, Marka Piekarskiego, Bartosza Szkudlarka, to ich działania zawsze kojarzyły nam się z faszyzmem, ale że sami będą o tym śpiewać piosenki, że gdy już wyrosną z anarchizmu i pacyfizmu to zostaną faszystami, no tego się po kolegach i koleżankach nie spodziewaliśmy.

Refrenik piosenki „Młodzi faszyści” śpiewanej przez poznańskich anarchistów jest bardzo prosty, żeby nawet Jacek Jaśkowiak zapamiętał, i żeby wiedział o co chodzi, jak przyjdą do niego po dotację na walkę z nazistami w Poznaniu i idzie tak:

Niszcz nazizm
Niszcz nazizm
Niszcz nazizm
Niszcz nazizm

Po refrenie następuje druga zwrotka, w której pierwszej części nasi dorośli anarchiści śpiewają o swoich kolegach, którzy przeszli na złą stronę mocy, bo zachwyciła ich przemoc i władza, a stracili wiarę, że pozostając w bandzie anarchistów nie są w stanie zarobić żadnej kasy, bo wszystko zagarnia klika Czarnej Kaśki i odeszli od anarchizmu. Anarchiści wolą jednak śpiewać, że to był spór ideologiczny, a nie to że szefostwo rąbnęło młodych na kasę.

I znowu powtarza się stara historia
Ogłupieni siłą zachwyceni władzą
Zapomnieli widma tamtej wojny
Chcą nowych obozów i nowej wojny

Ostatnia część piosenki brzmi zaś tak, jakby była opisem sytuacji w poznańskim ruchu anarchistycznym, który faktycznie składa się z kliki cwaniaków oraz bandy gówniarzy, ale uspokajają poznaniaków, że jak tylko skończą studia, i uwolnią się spod skrzydeł takich tuzów poznańskiej nauki jak prof. Roman Kubicki (filozofia UAM), prof. Krzysztof Podemski (socjologia UAM), czy prof. Wojciech Polak vel ks. Węcławski (Pracownia Pytań Granicznych), to staną się normalnymi ludźmi, bo cały ich anarchizm to tylko niepoważna zabawa, która sprawia radość tym starszym panom, którzy traktują to bardzo poważnie, a przecież łatwiej pójść powygłupiać się na ulicy, niż uczyć się do trudnego egzaminu, a skoro profesorowie oceniają nie za wiedzę ale za poglądy polityczne, to znacznie prościej zademonstrować że się podziela ich poglądy, młodzi anarchiści śpiewają o sobie tak:  

Na szczęście to tylko młodzi gówniarze
Przejdzie ten ideał, jak przeminęły inne
Dla nich te ideały obrastają w siłę
Mamy nadzieję, że kiedyś im to minie


Potem anarchiści poszli na Święty Marcin, tam jakaś anarchistka wlazła na policyjny radiowóz, a gdy policjanci ją z tego samochodu ściągnęli i zatrzymali, to anarchiści  potraktowali jako pretekst do burd ulicznych. Jackowi Jaśkowiakowi nie przeszkadzało jednak, że złamane zostały zasady pokojowego demonstrowania, że anarchiści deptali po ścieżkach rowerowych, że atakowali policję, bo kiedy jego polityczna ferajna rozwala miasto, to jest to powód do dumy, podobnie jak dumą napawają go knajackie okrzyki jego „wkurwionej” żony na placu Wolności.

Zgodnie ze starymi, dobrymi, komunistycznymi obyczajami, tak dobrze znanymi działaczami komunistycznego Związku Młodzieży Wiejskiej Jackowi Jaśkowiakowi, finisz pochodu musi być w knajpie. Ten pochód czerwono-czarno-tęczowy nie mógł się zakończyć w innym miejscu niż anarchistyczna spelunka „Zemsta” przy ul. Fredry, której cała obsługa kelnerska i szefostwo dzielnie dziś maszerowało. Anarchiści i przyjaciele nie potrafią jednak napić się wódki tak jak normalni ludzie, musza do tego dorobić zawsze jakąś ideologię. Tym razem „toast” wygłosił „anarchista” Marek Piekarski.

Marek Piekarski opowiedział o ciężkim losie prowadzonej przez niego mordowni „Zemsta”, a jego wynurzenia opublikowane zostały na anarchistycznym portalu Rozbrat. Interes słabo się kręci, więc Piekarski chce przekonać ludzi, że chlanie w jego knajpie to akt polityczny, że ten kto pije w normalnej knajpie, prowadzonej przez normalnych ludzi, którzy normalnie ponoszą koszty prowadzenia biznesu, to zdrajca anarchistycznej sprawy. Przy okazji opowiedział o tym jak to przed kilkom tygodniami czterdziestu zbrodniczych nazistów napadło na jego knajpę, wybijając (podobno) kilka szyb i łamiąc (podobno) dwa rozpadające się krzesła porzucone w bramie.

Rozbawiła nas ta opowieść tak bardzo, że sami podpowiemy Markowi Piekarskiemu kolejne wersje, żeby się nie powtarzał i nie popadł w rutynę. Przy następnej okazji niech już nie mówi o „czterdziestu nazistach”, ale niech idzie na całość i opowie słuchaczom, że na jego lokal napadł sam Alibaba i czterdziestu rozbójników, to będzie dopiero opowieść, a goście jego przybytku przyjmują takie substancje, że będą się zaklinali, że widzieli żywych czterdziestu rozbójników i Alibabę, tak jak teraz opowiadali o tych czterdziestu nazistach, a jaka to będzie kolorowa, by nie rzec tęczowa opowieść.

A skoro podarowaliśmy Markowi Piekarskiemu taką ładną opowieść, to bardzo prosimy, po raz nie wiadomo już który, by zamiast wygadywać banialuki, w które wierzą tylko czytelnicy Gazety Wyborczej, opowiedział jak to się stało, że mieszkając przez całe życie na skłocie Rozbrat, stał się właścicielem wartego pewnie z milion mieszkania na wysokim piętrze (luksusowe piano mobile) w pięknej kamienicy, w centrum Poznania. Czy prawdą jest, że pewne osoby z władz Miasta Poznania „umożliwiły” mu „wykup” tego mieszkania za ułamek wartości, raptem za parędziesiąt tysięcy złotych. I czy prawdą jest, że wyrazem wdzięczności za to „umożliwienie” jest sztama anarchistów i władz miasta Poznań? Ciekawi jesteśmy bardzo tej opowieści, ciekawi bardzo są poznaniacy, ale co najważniejsze coraz bardziej ciekawe są też niektóre służby, jest więc szansa, że wkrótce poznamy opowieść o „anarchiście-kamieniczniku” Marku Piekarskim.

Jacek Jaśkowiak musi odejść!
 
WASZE KOMENTARZE[1]
~she: Ludzie precz z tym dziadem JJ. Brrr
dodano: Poniedziałek, 2017.04.10 19:55, IP:109.173.215.XXX
ok
62
not ok
127
odpowiedz|usuń
~niszczyciel lewactwa: JAŚKOWIAK WON! WON! WON!!!!
dodano: Poniedziałek, 2017.04.10 20:04, IP:109.173.157.XXX
ok
65
not ok
126
odpowiedz|usuń
~Autor: Tak będzie wyglądać Polska jak ponownie wygra PO i oby nigdy nie wygrało.
dodano: Poniedziałek, 2017.04.10 20:53, IP:95.40.101.XXX
ok
60
not ok
121
odpowiedz|usuń
~Robokopo: Jaśkowiak nie lubi nacjonalizmu? A ŻYDOWSKIEGO też?
dodano: Poniedziałek, 2017.04.10 21:00, IP:95.108.96.XXX
ok
45
not ok
109
odpowiedz|usuń
~gosc: Zostawic tego osła niech sie zupełnie skompromituje .Tak ze nikt normalny nie pójdzie na TEGO DZIWOLOGA GŁOSOWAC
dodano: Poniedziałek, 2017.04.10 21:04, IP:31.1.109.XXX
ok
49
not ok
111
odpowiedz|usuń
~gość: Nie zapominajcie o niziołku, który też pewnie maczał paluchy przy sprzedaży mieszkania. Ludzi, którzy uczciwie płacą czynsze, dbają o mieszkania, olewa, uważa za frajerów od których należy brać na utrzymanie urzędasów (co rusz tworzy nowe biura), bo przecież nie na utrzymanie kamienic w których mieszkamy. Tak tak panie Lewandowski o Panu mowa, Pan też nie będzie już grał w tej bajce. Doczekamy się , my jesteśmy cierpliwi . Czekaliśmy cierpliwie aż miasto uruchomi sprzedaży mieszkań,( latami nam to obiecywano, co nie przeszkadzało pobierać pieniądze). Na koniec się na nas wypięło. Doczekamy i Pańskiego odejścia w nie chwale.
dodano: Wtorek, 2017.04.11 09:26, IP:80.87.46.XXX
ok
35
not ok
89
odpowiedz|usuń
~Autor: Jeżeli władza sympatyzuje z anarchistami, czyli przeciwnikami władzy, to w zasadzie nie wymaga żadnego komentarza.
dodano: Wtorek, 2017.04.11 11:13, IP:185.81.56.XXX
ok
39
not ok
64
odpowiedz|usuń
~zazu: Dialektycznie można być u władzy i przeciwko władzy w ogóle. Nie takie rzeczy filozofowie wymyślą, a tęczowy JJ wykrzyczy i wyskacze...
dodano: Wtorek, 2017.04.11 12:00, IP:109.173.222.XXX
ok
27
not ok
59
odpowiedz|usuń
~Autor: aroganci i ignoranci pilnujacy TYLKO swoich stołków. Wybory idą pozostanie po nich tylko wstyd.
dodano: Wtorek, 2017.04.11 13:59, IP:83.20.183.XXX
ok
29
not ok
51
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: Panie Zły Lokator! Jak nie Jaskowiak, to kto? Proszę o konkretne nazwisko.
dodano: Wtorek, 2017.04.11 15:29
ok
63
not ok
17
odpowiedz|usuń
~Autor: UporekMarcepanowicz: Panie Zły Lokator! Jak nie Jaskowiak, to kto? Proszę o konkretne nazwisko....
Spokojnie, w 38 milionowym narodzie znajdzie się ktoś mądrzejszy.
dodano: Wtorek, 2017.04.11 15:49, IP:185.81.56.XXX
ok
28
not ok
51
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: ~Autor: Spokojnie, w 38 milionowym narodzie znajdzie się ktoś mądrzejszy....
Nie ktoś, a konkretne nazwisko!
dodano: Wtorek, 2017.04.11 15:55
ok
63
not ok
18
odpowiedz|usuń
~Autor: UporekMarcepanowicz: Nie ktoś, a konkretne nazwisko!...
A czym się różni "ktoś" od obecnego prezydenta?
dodano: Wtorek, 2017.04.11 16:24, IP:185.81.56.XXX
ok
17
not ok
52
odpowiedz|usuń
~Autor: Po bredniach, które wypisujesz wnoszę, że cię tam nie było, pominąłeś jednakowoż najlepszy fragment mianowicie manto jakie zebrali jajkowi dresopatrioci zwłaszcza Remek Narodowy hahahaha
dodano: Wtorek, 2017.04.11 17:59, IP:79.173.10.XXX
ok
60
not ok
16
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Po bredniach, które wypisujesz wnoszę, że cię tam nie było, pominąłeś jednakowoż najlepszy fragment mianowicie manto jakie zebrali jajkowi dresopatrio...
mnie też nie było, więc spytam, to manto 20 na 1 czy 30 na 1 jak to macie w zwyczaju bohaterowie?
dodano: Wtorek, 2017.04.11 18:20, IP:5.133.252.XXX
ok
16
not ok
51
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: mnie też nie było, więc spytam, to manto 20 na 1 czy 30 na 1 jak to macie w zwyczaju bohaterowie? ...
Około 10 tych dresiarskich prymitywów było, zaatakowali od tyłu bijąc w plecy osoby przemawiające (głownie dziewczyny)....bohaterowie!... po czym uciekli osłaniani przez policję a co do Remka Narodowego gdyby nie interwencje i głosy tych 20 czy 30 żeby go zostawić to by go tam zabili....
dodano: Wtorek, 2017.04.11 18:27, IP:79.173.10.XXX
ok
55
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: czy ja nie rozumiem,że prezydent miasta ma zarzadzać tym miastem dla dobra mieszkańców czy też robić zadymy dla zadymy a o mieście zapominać ?
dodano: Wtorek, 2017.04.11 19:31, IP:83.20.183.XXX
ok
24
not ok
40
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: czy ja nie rozumiem,że prezydent miasta ma zarzadzać tym miastem dla dobra mieszkańców czy też robić zadymy dla zadymy a o mieście zapominać ? ...
Tak, ty nie rozumiesz a przede wszystkim nie wierz we wszystko co przeczytasz. Czy jeśli jakiś kretyn o nicku zły smok napisałby tu bajkę o smokach finansujących wróżki które kupują kamienice też byś zadawał takie pytania? Zły lokator jest jak sam przyznaje zły i pisze co mu się w chorym złym łbie uroiło ale nie należy brać tego na poważnie ani się tym przejmować.
dodano: Wtorek, 2017.04.11 20:19, IP:79.173.10.XXX
ok
38
not ok
15
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Około 10 tych dresiarskich prymitywów było, zaatakowali od tyłu bijąc w plecy osoby przemawiające (głownie dziewczyny)....bohaterowie!... po czym uc...
Biedne te wasze brudaski, na kazdej manifestacji je biją. Taka oficjalna wersja u as panuje czy ich obronić nie umiecie gogusie ?
dodano: Środa, 2017.04.12 05:30, IP:188.146.133.XXX
ok
14
not ok
22
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Biedne te wasze brudaski, na kazdej manifestacji je biją. Taka oficjalna wersja u as panuje czy ich obronić nie umiecie gogusie ? ...
No biedne, biedne przyszli jajkami sie chcieli podzielić jak na katolików przystało a tu manto dostali i dresiki "patriotyczne" pobrudzili😀
dodano: Środa, 2017.04.12 09:18, IP:79.173.10.XXX
ok
23
not ok
12
odpowiedz|usuń
~Autor: UporekMarcepanowicz: Panie Zły Lokator! Jak nie Jaskowiak, to kto? Proszę o konkretne nazwisko....
Co może schetyna? buhehe każdy lepszy z PISU od tej twojej lewackiej patologii.
dodano: Środa, 2017.04.12 12:46, IP:95.40.167.XXX
ok
16
not ok
14
odpowiedz|usuń
~Autor: UporekMarcepanowicz: Panie Zły Lokator! Jak nie Jaskowiak, to kto? Proszę o konkretne nazwisko....
Zagłosuje nawet na bezdomnego byle nie ten twój pedałek.
dodano: Środa, 2017.04.12 12:53, IP:95.40.167.XXX
ok
21
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: skończy się panoszenie antify w Poznaniu ,chyba mieli za dużo spokoju ,czas z tym skonczyć
dodano: Środa, 2017.04.12 22:01, IP:83.20.188.XXX
ok
13
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarespe: Jaśkowiak maszerując razem z antifą raczej punktów wyborczych sobie nie nabije. Całe szczęscie ostatnio tylko je traci.
dodano: Piątek, 2017.04.14 12:22
ok
8
not ok
35
odpowiedz|usuń
~jachu: Faszyzujące bydło ma tu swoją propagandową tubę "niezależną politycznie". ha ha ha. Dostali wp*****l od anarchistów i jeszcze dostaną. Nad prezes wyląduje na kiblu historii to i tą hołotę się zdelegalizuje.
dodano: Piątek, 2017.05.19 16:10, IP:217.168.136.XXX
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
~卐~卍~: Faszystowskie hasła, hinduskie swastyki na murach Dawni pacyfiści zamienili się w faszystów Jedna Vendhya i jeden Bharat Kiedyś anarchiści, dziś nacjonaliści Hasła wolności zamienili w przemoc, Zawładnęła nimi ta brutalna siła Znaki nienawiści na wszystkich murach, Głupia ideologia bezsilnych kretynów Niszcz nazizm Niszcz namuzm Niszcz nazizm Niszcz namuzm I znowu powtarza się stara historia Ogłupieni siłą zachwyceni władzą Zapomnieli widma wojny Yuddh Chcą nowych obozów i nowej wojny Na szczęście to tylko młodzi g***iarze Przejdzie ten ideał, jak przeminęły inne Dla nich te ideały obrastają w siłę Mamy nadzieję, że kiedyś im to minie
dodano: Sobota, 2017.05.20 08:53, IP:83.30.43.XXX
ok
5
not ok
0
odpowiedz|usuń
~KATOL~TRAD~: ale istnieje alternatywa, Zerowe Cesarstwo Niemieckie - PIE_rwotna Praindogermania, swiatowe panstwo krzyzackie zwolnione z hindi indi oraz z multi kulti: Anna Katharina Emmerich: "Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego" "Pierwsza [praindogermanska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę." forum-topic-72466?page=7 forum-topic-72466?page=8 ultramontes.pl/omlor_anna_katarzyna.htm epoznan.pl/blogi-blog-19-2182 epoznan.pl/blogi-blog-19-6970
dodano: Sobota, 2017.05.20 08:58, IP:95.85.44.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~~卍~卐~: namuzm to narodowy komunizm, nazizm to narodowy socjalizm, d****ne ideologie rodem z rosji radzieckiej, niech kazdy młody wie ze HAKATA jest cacy i ze NS i NK jest be, niech sie otworzą oczy na cezaropapizm, niech sowieckie idee upadną, niech namuzm i nazizm zdechną, Boze chron cesarza, Imperium jest ponad wszystko co tchnie bharatem pobabelowym alias vendhyą posoborową, niech ideologia uchodzca czyli idea ciapata spod znaku hinduskiej swastyki zostanie zniszczona na zawsze, uwolnijmy Cesarstwo Niemieckie od rozbicia dzielnicowego, zpraindogermanizujmy tych wszystkich co sie Cesarzowi sprzeciwia, zkrzyzakizujmy wszystko co sie Papiezowi sprzeciwia
dodano: Sobota, 2017.05.20 09:07, IP:83.30.43.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~TRAD~KATOL~: hitler to chaldejski black.greyfalcon.us sitchinski judasz i przeciwnik praindogermanskich prakatolickich pratrydenckich prakrzyzackich spraw Cezaropapizmu: http : / / www . giftstor . org / tomkiel05fst . html "Now, mom, all will witness the capabilities of evil men- -Masons, Communists, Islams, Hindu, Buddhists, all One World Order, all totally against God for all deny His existence." "Martial Law, Communism, Nazism will be in complete control." "My Church and every country will then be ruled by One World Order, Freemasons, Nazis, Communists all posing as 'good for you' leaders." "You are now witnessing the beginning of the cruelty to be imposed upon My people by One World Order, Communism, Nazism, Freemasonry, any one NOT OF ME!"
dodano: Sobota, 2017.05.20 09:14, IP:188.226.213.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~卐~卍~~: ciapata rasa aryjska rozpusta aishwaryjska, sodoma i gomora, kamasutra i haathaapaii - wredne PO-babelowe PO-dlece, imPOstorzy PIErwocin!
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 19:23, IP:83.30.192.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~KATOL~TRAD~: Heim ins Gottreich: epoznan.pl/forum-topic-72466?page=7 epoznan.pl/forum-topic-72466?page=8
dodano: Poniedziałek, 2017.05.22 19:24, IP:146.185.158.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~ude**********: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~eku*****: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~lek****: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~izi*******: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~TRAD KATOL~: muslimom wstęp wzbroniony: http://archive.is/ruZ9d
dodano: Sobota, 2020.03.21 19:31, IP:83.30.236.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~KATOL TRAD~: Heim ins Gottreich: epoznan.pl/forum-topic-72466?page=7 epoznan.pl/forum-topic-72466?page=8
dodano: Sobota, 2020.03.21 19:34, IP:46.134.160.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)