blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK.
ok
85
not ok
14
liczba odsłon: 5273
W Poznaniu zamiast Ogrodu Zoologicznego, mamy przytulisko dla zwierząt

Znalezione obrazy dla zapytania wielbład

Wielokrotnie pisaliśmy o patologiach do jakich dochodzi w poznańskim ogrodzie zoologicznym odkąd wiceprezydent Tomasz Lewandowski zatrudnił na stanowisku dyrektorki swoją znajomą Ewę Zgrabczyńską, podobno w dowód wdzięczności za nakłady finansowe jakie poniosła na jego kampanię wyborczą. Nie dawaliśmy wiary takim sugestiom, ale kolejne wybryki dyrektorki, niszczenie instytucji, która przez dziesięciolecia była dumą Poznania i całkowita jej bezkarność oraz wręcz elementarny brak wiedzy zdają się wskazywać, że faktycznie miał u niej Tomek bardzo duży dług wdzięczności, a jak wiadomo prywatne długi najlepiej się spłaca publicznymi pieniędzmi.

Dotychczasowe doświadczenie Ewy Zgrabczyńskiej zapowiadały, że nad poznańskim ogrodem zoologicznym zbierają się czarne chmury, a właściwie to nadchodzi tsunami, bo Zgrabczyńska niszczy wszystko czego się dotknie. Fundację, którą prowadziła, pozostawiła z wielkimi długami, których do dziś nie pospłacała, a wierzyciele nakazami zapłaty mogą sobie tapetować mieszkania, co dyskredytuje ją jako menagera. Fakt, że wywalona została z Uniwersytetu Przyrodniczego całkowicie dyskwalifikuje jej kompetencje merytoryczne. Jedyne sukcesy odnosiła zajmując się przemysłowym rozmnażaniem i handlowaniem kotami, czym zdewastowała mieszkanie w kamienicy przy ul. Polnej oraz zatruwając (dosłownie) życie mieszkańcom kamienicy (sprawa do dziś chyba jeszcze toczy się przed sądem).

Ewa Zgrabczyńska nazywana jest przez pracowników poznańskiego zoologu „Kostuchą”, co oddaje nie tylko jej niebanalną urodę, ale przede wszystkim fakt, że gdy tylko pojawiła się w ZOO, zwierzęta zaczęły tam masowo padać. Zaczęło się od kilkudziesięciu ozdobnych kogucików i kurek w Starym ZOO, a potem objętych ochroną czarnych łabędzi, Zgrabczyńska potraktowała to jako pretekst do zwolnienia niewygodnego dla niej, acz kompetentnego pracownika, a teraz – gdy spuszczono wodę w stawie – okazało się, że to była prawdopodobnie ptasia grypa, ale poza forami internetowymi nie można się tego dowiedzieć, bo w takiej sytuacji wymagałoby to zamknięcia całego Starego ZOO, wprowadzenia kwarantanny, a przecież Zgrabczyńska z Lewandowskim właśnie otworzyli na terenie Starego ZOO azyl dla lisków oraz dla małpek i byłby wstyd zamykać. Zgrabczyńska woli zaryzykować zdrowie i życie zwierząt przebywających w Starym ZOO oraz zwiedzających je ludzi, niż przyznać się, że doprowadziła do zagrożenia epidemiologicznego. Fakt, że w ZOO padają kolejne zwierzęta, jak choćby słynne na całą Polskę osły i oślątko, nie ma dla niej znaczenia, czymże jest bowiem życie zwierząt wobec pieniędzy i władzy jaką ona posiada.
 
Publiczność karmiona jest przez panią Chodyłę (rzecznik prasowy zoologu, a mąż w telewizji) kolejnymi opowieściami, a to o tygrysach które padły ze starości, a to o foce, która zjadła coś niestrawnego, ale oczywiście z winy zwiedzających, cudem udało się uratować słonia, któremu dano zepsute siano, bo pani Zgrabczyńska zmieniła dostawcę, dlaczego zmieniła dostawcę i dlaczego nowy dostarczał siano znacznie gorszej jakości i było to przez nią tolerowane, mimo alarmujących sygnałów od pracowników ogrodu zoologicznego, pozostawiamy domyślności naszych czytelników. 

Zgrabczyńska i Lewandowski niszczyli poznański ogród zoologiczny, a równocześnie stworzyli wielką zasłonę dymną, udając przed całym miastem, że robią rzeczy szlachetne i wielkie, ratując skrzywdzone zwierzęta, przy których tak ładnie wyglądają na zdjęciach publikowanych w lokalnych mediach. Pierwszą futrzaną gwiazdą, której zadaniem było ocieplaniem wizerunku wiceprezydenta Tomasza Lewandowskiego była mała niedźwiedzica Cisna znaleziona w Bieszczadach, filmiki z jej udziałem były hitem internetu. Niedźwiedziątko zaczęło jednak cierpieć na chorobę sierocą, rozdrapywać się do krwi, wygryzać sobie pazury, więc Zgrabczyńska wpadła na genialny pomysł, że do wybiegu niedźwiedzicy wpuści… psa żeby ta miała się z kim pobawić. Pies oczywiście nie przeszedł żadnej kwarantanny, ale kto by się przejmował takimi drobiazgami, gdy chodzi o newsa dla mediów. Specjaliści chwytali się za głowę twierdząc, że działania Zgrabczyńskiej bardziej pasują do cyrku niż do ogrodu zoologicznego, którego obowiązkiem jest ochrona zwierząt i stwarzanie im warunków zbliżonych do naturalnych, a w naturze nie spotyka się niedźwiedzi baraszkujących z kundlami. Pies na długo nie rozbawił Cisnej i znów jest osowiała, ma objawy choroby sierocej, nie chce jeść, futro jej linieje, a bezradna niedźwiadka uwięziona samotnie na wybiegu, żeby robić dobry PR pani dyrektor Zgrabczyńskiej i prezydentowi Lewandowskiemu wygryza sobie pazury z rozpaczy, ale tego nie zobaczymy na facebooku poznańskiego ZOO.

Jako że niedźwiedzie dobrze prezentują się w mediach Zgrabczyńska zadbała o to, żeby do poznańskiego zoologu trafiły niedźwiedzie odebrane z cyrków. Jak to wspaniale bowiem pokazywać się w mediach jako osoba ocalająca kolejne wielkie futrzaki, jak pięknie brzmią opowieści o cierpieniach jakie spotykały zamknięte w cyrkowych wozach miśki, a że w poznańskim ZOO ich los wiele się nie poprawił, tego już media przecież nie pokazują. Poznańskie ZOO nie dysponuje też służbami weterynaryjnymi, które byłyby w stanie profesjonalnie zająć się niedźwiedziami, ale to też nie stanowiło problemu, bo czymże jest opieka medyczna wobec błyszczenia w mediach. Ostatnio niedźwiedzi sytuacja była tak tragiczna, że trzeba było uśpić, żeby je kompleksowo przebadali lekarze z Niemiec i zaordynowali odpowiednie leczenie, gdyby to nie nastąpiło, pewnie byśmy już dzisiaj mieli niedźwiedzie trupy, zamiast niedźwiedzi.

Ludzie, którzy mają pojęcie o prowadzeniu ogrodów zoologicznych przecierali oczy ze zdumienia, gdy dowiedzieli się, że pani Zgrabczyńska, wzięła z poznańskiego schroniska dla zwierząt dwa stare kundle, żeby sobie swobodnie hasały po terenie zoologu. Nikt nie przebadał schorowanych psów, nie odbyły żadnej kwarantanny, a wpuszczone zostały samopas, bo to przecież taki ładny medialny news. Zgrabczyńska nie zauważyła najwyraźniej, że przy bramie prowadzącej do ogrodu zoologicznego jest tabliczka informująca o całkowitym zakazie wprowadzania psów, i nie wie, że z czegoś to wynika. Trzeba mieć w głowie zepsute siano zamiast mózgu, żeby uznać że zadbany wypieszczony york to śmiertelne zagrożenie dla dzikich zwierząt w ogrodzie zoologicznym, natomiast zaniedbany kundel ze schroniska może sobie w nim swobodnie hasać.

Z tym hasaniem zresztą też nie jest tak wesoło, bo po kilku tygodniach, kiedy kundle ze schroniska przestały być gwiazdami mediów, znudziły się i Zgrabczyńskiej i teraz nawet nie otrzymują regularnych posiłków, które miały zagwarantowane w schronisku, nie mają też ciepłych bud, tylko śpią na dworze. Może jakieś fundacje proekologiczne powinny się zająć losem zwierząt ściąganych przez Zgrabczyńską do zoologu, tak jak wytoczyły jej sprawę o dzikie rozmnażanie kotów w kamienicy. Z kotami to jest zresztą poważniejsza sprawa, bo gdy tylko Lewandowski powołał Zgrabczyńską na szefową zoologu, to koty zniknęły z ul. Polnej, ona zaś  nigdy nie odpowiedziała na pytanie, czy wyczerpane wielokrotnymi miotami kotki oraz ich niesprzedane kocięta potopiła, czy pozbyła się ich w inny sposób. Nie odniosła się też do naszych pytań o to, czy prawdą jest że swoją prywatną hodowlę kontynuuje, a czyni to na terenie ogrodu zoologicznego gdzie warunki lokalowe są znacznie lepsze niż w kamienicy i założyć można nie manufakturę kociąt jak na Polnej, ale prawdziwą fabrykę.

Tomasz Lewandowski i Ewa Zgrabczyńska to ludzie kompletnie pozbawieni honoru i odwagi cywilnej, nigdy nie zdecydowali się odpowiedzieć na zadawane im publicznie przez poznaniaków pytania, Miasto Poznań, a zwłaszcza ogród zoologiczny traktują jako swój prywatny folwark i mają wszystkich w głębokim poważaniu. Ludzie plują im w twarz, oni zaś mówią że to deszcz pada i chełpią się kolejnymi medialnymi ustawkami, jak to otwierają azyl dla małp, schronisko dla lisów, czy azyl dla wilków. Wojewódzki lekarz weterynarii od miesięcy alarmował, że sposób zarządzania poznańskim zoologiem łamie wszelkie standardy obowiązujące na świecie i w Unii Europejskiej, a wpuszczanie do ogrodu zoologicznego zwierząt bez dokumentacji medycznej, bez badań, o nieznanym pochodzeniu to wielkie zagrożenie dla pozostałych zwierząt.

Po kilkunastu miesiącach próśb, gróźb, pism i apeli, po tym jak w poznańskim zoologu padły już setki zwierząt, w tym wiele bardzo cennych egzemplarzy, wojewódzki lekarz weterynarii nie mógł już dłużej udawać, że nic się nie dzieję i podjął decyzję o wykreśleniu poznańskiego ogrodu zoologicznego z listy instytucji certyfikowanych. W praktyce oznacza to, że żaden ogród zoologiczny na świecie nie będzie wymieniał się z poznańskim zoologiem swoimi zwierzętami, nie będzie mu przekazywał zwierząt z cennych gatunków w ramach wspólnych projektów, ogród zoologiczny straci możliwość ubiegania się o środki unijne, nie jest bowiem już ogrodem zoologicznym ale… zwykłą menażerią.

Skalę kompromitacji jaką zafundowali Poznaniowi Tomasz Lewandowski oraz Ewa Zgrabczyńska najlepiej obrazują liczby. W Polsce jest 70 instytucji mających status ogrodu zoologicznego, menadżerowie prywatnych parków safari czy mini-zoologów w miasteczkach powiatowych potrafili spełnić kryteria wymagane dla certyfikacji, natomiast Lewandowski i Zgrabczyńska, zarządzający najstarszym i największym ogrodem zoologicznym w Polsce, na który poznaniacy przez dziesięciolecia wydali setki milionów złotych, potrafili pozbawić poznańskie zoo takiego statusu w ciągu kilkunastu miesięcy.

Na koniec jeszcze kilka zdań o polityce azylowej poznańskiego zoologu. Pierwszym był azyl da niedźwiedzi, a inwestycja polegała na ogrodzeniu kawałka terenu i wylaniu kilku kubików betonu, potem był azyl dla lisów w Starym ZOO, który polegał na postawieniu kilku drewnianych bud, a grodzić szczególnie nie trzeba było bo lisy wzięli kulawe. Następny był azyl dla małp w Starym ZOO, który polegał na tym że w starych klatkach dla małp naprawiono siatkę i powieszono kilka obiektów, coś pomiędzy budką lęgowa dla ptaków, a wiszącą buda dla psa. Wreszcie w ostatnich dniach zakomunikowano, że powstanie azyl dla wilków, który pewnie też polegał będzie na ogrodzeniu kawałka terenu i postawieniu kilku bud. Bo wilki w budach przecież żyją.

Dlaczego o tym piszemy, ano właśnie dlatego, że wydaje nam się, że w tym „budowaniu azylów” dla zwierząt tkwi istota rzeczy, która sprawia, że Tomek Lewandowski będzie bronił Zgrabczyńskiej jak komunizmu. Otóż na stworzenie każdego z tych „azylów” Miasto Poznań czyli Tomek Lewandowski przekazuje Ewie Zgrabczyńskiej setki tysięcy złotych, bo któż odmówi wydania miejskiej kasy na biedne zwierzaczki, które tak wiele wycierpiały od złych ludzi. Tymczasem faktyczne koszty stworzenia takiego „azylu” to wydatki rzędu kilku tysięcy złotych, a właściwie to mogłyby one powstać bez żadnych nakładów, bo pracownicy zoologu mogliby naprawić siatkę i zbić takie budki w godzinach pracy, a tak to pieniądze na tworzenie azylów płyną do Zgrabczyńskie szerokim strumieniem.

O tym, że Zgrabczyńska i Lewandowski mają kompletnie w ,,nosie" azylowanie zwierząt, a chodzi tylko o strumień miejskiej kasy, który skierowany został na ten szczytny cel, najlepiej świadczą losy jedynego prawdziwego azylu, czyli azylu dla ptaków, który funkcjonował od lat w poznańskim Nowym ZOO. W zeszłym roku został on zlikwidowany i przeniesiony na tereny Uniwersytetu Przyrodniczego, bo pobyt w tym azylu w Nowym ZOO stanowił zagrożenie dla życia uratowanych ptaków, a szefowa zoologu ignorowała fakt, że przy braku zachowania standardów sanitarnych lada moment może dojść do tragedii i np. ptasia grypa wytnie wszystkie ptaki w zoologu. Nie zdziwimy się jeśli za chwilę w poznańskim zoologu, na infrastrukturze jaka pozostała po azylu dla ptaków, Zgrabczyńska i Lewandowski otworzą jesienią azyl dla bocianów, które nie mogły odlecieć, a wcześniej Miasto Poznań przeleje Zgrabczyńskiej kolejne kilkaset tysięcy złotych na otwarcie takiego azylu.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zwykle chodzi o pieniądze.


Jacek Jaśkowiak musi odejść.

[email protected]


 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Urzędnik: Brawo. Czego dotknie Tomasz L. To spieprzy. Pytanie kiedy wyjdą na jaw jaja jakie robią w mieszkaniówce.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 08:38, IP:94.254.240.XXX
ok
58
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: - Chodzi o nielegalną hodowlę zwierząt prowadzoną w mieszkaniu - mówi Przemysław Piwecki, rzecznik straży miejskiej w Poznaniu. Hodowla została zlikwidowana dopiero po tym, jak okazało się, że Ewa Zgrabczyńska staruje w konkursie na dyrektora poznańskiego ZOO, który to konkurs wygrała. Teraz nie pojawiła się już na drugiej rozprawie.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 08:47, IP:109.173.223.XXX
ok
52
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: Jej adwokat, Arkadiusz Niewiada, tłumaczy, że nieobecność nie oznacza, że jego klientka uchyla się od udziału w rozprawie. - Jeżeli jej nie ma, to widocznie jest uzasadniona przyczyna. Wezwania na sprawę są dostarczane w sposób nieprawidłowy - powiedział Niewiada. Mieszkańcy kamienicy zapowiadają, że sprawy ukarania kobiety nie odpuszczą. Chociaż mówią, że życie w ich kamienicy powoli zaczyna wracać do normy, bo w mieszkaniu, w którym była hodowla są prowadzone prace remontowe, m.in. wymiana desek podłogowych. Z dyrektor ZOO Ewą Zgrabczyńską nie udało nam się dziś skontaktować. Kolejna rozprawa odbędzie się w połowie maja. O natychmiastowej likwidacji
dodano: Wtorek, 2017.05.09 08:47, IP:109.173.223.XXX
ok
43
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Stefan: Na początek, dlaczego tak długo musieliśmy czekać na kolejnego bloga? Swoją drogą to tragedia, myślę, że wielu poznaniaków widziało w Lewandowskim tzw. "powiew sprawiedliwości " empatii dla poznaniaków. A on co, wywalił na nas tę swoją dupinkę (wielką jak dwa ziarnka czosnyku, bo to niziołek przecież). Okradł nas z mieszkań w imię dbałości o tzw. "nieporadnych życiowo" mając głęboko w tej swej dupince ludzi prawych i uczciwych. Ważne dla niego i tej paniusi własne interesy. LEWANDOWSKI, JAŚKOWIAK MUSZĄ ODEJŚĆ a za nimi poleci reszta tałatajstwa.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 08:53, IP:80.87.46.XXX
ok
54
not ok
4
odpowiedz|usuń
~...: Dobrze gadasz:)
dodano: Wtorek, 2017.05.09 08:55, IP:77.253.128.XXX
ok
36
not ok
5
odpowiedz|usuń
~diz: Śpieszmy się kochać krytyczne komentarze, tak szybko znikają :) Żal...
dodano: Wtorek, 2017.05.09 09:23, IP:188.146.138.XXX
ok
27
not ok
5
odpowiedz|usuń
~...: Czyżby dyrektorce nie spodobały się komentarze i z tego powodu minusuje?
dodano: Wtorek, 2017.05.09 09:38, IP:77.253.128.XXX
ok
38
not ok
5
odpowiedz|usuń
avatarOliolka: To niebywałe by byc tak skrajnie nieodpowiedzialnym...moja noga w zoo ani w starym ani w nowym juz nie stanie. Wolę nie chodzić w miejsca potencjalnie zagrożone jakimiś odzwierzęcymi chorobami...
dodano: Wtorek, 2017.05.09 10:33
ok
36
not ok
5
odpowiedz|usuń
~Stefan: Właśnie w Fakcie przeczytałem, że pani Zgrabczyńska nawołuje do zbiórki pieniędzy na wybieg dla zwierząt zabranych z cyrków. Pragnie zebrać 500 tys. zł. Kto kocha zwierzęta może się nabrać. To w takim razie gdzie kasa z Miasta. Ile ona chce wyciągnąć. Grunt się pali pod nogami to idzie na żywioł.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 10:45, IP:80.87.46.XXX
ok
42
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: Jak to nie? przecież jest stare ZOO. To nowe lewackie mnie nie interesuje biedne zwierzęta.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 11:03, IP:46.76.123.XXX
ok
13
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: Zamiast małp wsadzajcie do klatek anarchistów będzie więcej rozrywki. :D
dodano: Wtorek, 2017.05.09 11:05, IP:46.76.123.XXX
ok
28
not ok
6
odpowiedz|usuń
~matka: Czy chodzenie z dziećmi do tego cyrku (ZOO) jest bezpieczne ? Mam wielkie obawy. Byłam w starym zoo z dziecmi,podchodząc do jednego z wybiegow jakis pan, chyba ochroniarz zyczliwie szepnął mi do ucha "niech pani za blisko nie podchodzi" ..cos jest na rzeczy.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 11:43, IP:83.20.217.XXX
ok
25
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: Była pracownikiem Wydziału Biologii UAM, a nie Uniwersytetu Przyrodniczego. Długo unikała wręczenia zwolnienia (przy pomocy zwolnień lekarskich), aż wreszcie dziekanowi udało się ją przydybać i wcisnąć stosowny papier.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 12:17, IP:94.254.250.XXX
ok
48
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Hodowla kotów została przeniesiona na ul. Dąbrowskiego 25/25a. Pytał o nią radny Michał Grześ w swojej interpelacji skierowanej do Prezydenta Poznania 13 grudnia 2016 roku. Zdawkowo odpowiedział mu 3 stycznia Maciej Wudarski, zastępca Prezydenta Miasta Poznania.
dodano: Wtorek, 2017.05.09 12:29, IP:94.254.250.XXX
ok
35
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Ardo: Podobno Pan Lewandowski umocował się też chytrze jako Przewodniczący Rady Nadzorczej Ostrowskiego MPC. Kasa idzie z każdej strony..
dodano: Wtorek, 2017.05.09 18:05, IP:109.173.144.XXX
ok
22
not ok
0
odpowiedz|usuń
~she: Takiego elefanta jak JJ jeszcze w Poznaniu nie było. Kogo myśmy wybrali , To trzeba zmienić
dodano: Wtorek, 2017.05.09 18:10, IP:109.173.215.XXX
ok
28
not ok
5
odpowiedz|usuń
~zzz: praca dziesiątków lat całych pokoleń została zmarnowana :(
dodano: Wtorek, 2017.05.09 19:18, IP:83.20.217.XXX
ok
33
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Zyzek: Jak długo ten burdel w Poznaniu jeszcze potrwa?
dodano: Wtorek, 2017.05.09 19:48, IP:83.20.94.XXX
ok
26
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Zorientowany: Bulwersujące jest całkowite pominięcie w tekście Pani Kretkowskiej!!! Przecież to ona cały czas opiekuje się Panią Zgrabczyńską, załatwia jej kasę z miasta, stanowiska broni przed innymi radnymi, kontaktuje z odpowiednimi ludźmi, podpowiada jak omijać prawo. Zły lokator zapomniał że Panem Tomaszem zawsze musi opiekować się jakaś STARSZA PANI?
dodano: Środa, 2017.05.10 00:56, IP:185.92.157.XXX
ok
37
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Jak wieść miejska niesie, ZOO reprezentują prawnicy z Kancelarii Prawnej ... Prawa Kanonicznego!
dodano: Środa, 2017.05.10 06:34, IP:79.173.15.XXX
ok
18
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: "To są mafijne układy", "to są służby". Była koordynatorka KOD o dziwnych powiązaniach w organizacji. To kim są Jaśkowiak, Lewandowski czy Ganowicz ? Jak daleko są powiązani z obcymi agenturami ?
dodano: Środa, 2017.05.10 14:33, IP:83.21.210.XXX
ok
18
not ok
0
odpowiedz|usuń
~sad pracy: do tego nalezy dodac odszkodowania, jakie zoo bedzie musialo wyplacic zwalnioanym z naruszeniem prawa pracownikom, a rozwiazania otrzymywali nawet przebywajac na L-4. Tam juz powinna wejsc inspekcja pracy i prokurator za pernamentne lamanie praw pracowniczych!!!!! To bedzie potem kosztowalo, nie Zgrabczynska i jej swite, tylko mieszkancow Poznania
dodano: Czwartek, 2017.05.11 09:19, IP:193.90.12.XXX
ok
18
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Poznaniak: wstyd na cala Polske i na cala Europe. Zanim ten zwierzajnik odbuduje zaufanie wsrod innych ogrodow mina pewnie dziesiątki lat, od momentu gdy ja usuna ze stanowiska
dodano: Czwartek, 2017.05.11 10:18, IP:164.70.1.XXX
ok
15
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Ania: Dlaczego jej kuwa nikt nie zwolni??
dodano: Wtorek, 2017.05.16 16:11, IP:188.146.14.XXX
ok
6
not ok
1
odpowiedz|usuń
~oqihoihix: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Buy Prednisone Online Prednisone Without Prescription ijc.mblc.obora.epoznan.pl.ukt.ku http://mewkid.net/buy-prednisone/
dodano: Sobota, 2019.05.25 04:02, IP:196.16.70.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~ejomemuawo: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Buy Prednisone Online Prednisone Online jov.cwam.obora.epoznan.pl.dpi.nx http://mewkid.net/buy-prednisone/
dodano: Sobota, 2019.05.25 06:02, IP:181.177.64.XXX
ok
0
not ok
1
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)