blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy
ok
81
not ok
9
liczba odsłon: 4049
Nasza PRAWDA całą dobę
Z docierających do nas informacji wynika, że wśród komunistycznych żurnalistów zatrudnionych w poznańskiej „Gazecie Wyborczej”… no właśnie z tym zatrudnieniem to nie jesteśmy wcale tacy pewni, bo podobno większość autorów piszących teksty dla tego poznańskiego tabloidu, zatrudniona jest na umowach cywilno-prawnych, a nie uczciwych umowach o pracę. Potem zaś, jako że umowy mają śmieciowe, to i teksty piszą śmieciowe. Zgodnie z zasadą jaka płaca taka praca. Słyszeliśmy zresztą, że zarząd AGORY bardzo stanowczo i bezwzględnie zwalcza wszelkie próby zawiązania związków zawodowych na terenie „Gazety” i to pomimo że wszystkim przedsiębiorcom stanowczo zaleca daleko idącą ochronę interesów pracowniczych, a pozbawieni możliwości zrzeszania się żurnaliści „Gazety Wyborczej” piszą ckliwe artykuły o łamaniu praw pracowniczych. Myśleliśmy że to ich wymysły, a to – przemycone przez cenzurę Agory – wątki autobiograficzne. 

Panie Jarosławie Urbański i panno Agnieszko Mróz zorganizujcie państwo (jako Związek Zawodowy Inicjatywa Pracownicza) jakąś pikietę w obronie łamanych przez zarząd AGORY praw pracowniczych. Pokażcie państwo, że nie chodzicie na pasku czy na smyczy „Gazety Wyborczej” i nie prowadzicie agencji eventowej zajmującej się organizacją pikiet na zlecenie, którą można wynająć za drobną opłatą, a naprawdę walczycie o interesy pracownicze. Zadajcie państwo wreszcie kłam tym okropnym plotkom, jakoby waszym głównym zleceniodawcą i sponsorem, który zamawia u was „spontaniczne wystąpienia”, podczas których wasi statyści pikietują pod bankami, urzędami czy kamienicami, była poznańska „Gazeta Wyborcza”. Pokażcie, że nieprawdziwe są pogłoski jakoby za wasze „usługi marketingowe” gazeta „płaciła” poprzez promowanie was i waszej organizacji, co pozwala wam skuteczniej „negocjować” z przeciwnikami, których oprotestowujecie. Nie ograniczajcie się do obrony interesów sprzątaczek na UAM, czy pracowników fizycznych w Amazonie, stańcie także w obronie łamanych praw pracowniczych dziennikarzy.

No ale zeszliśmy z głównego wątku tego artykułu, mamy nadzieję że nam czytelnicy wybaczą, tak bardzo poruszył nas bowiem smutny los, gnębionych przez AGORĘ, dziennikarzy poznańskiego tabloidu. Oni wciąż wierzą, że „byt określa świadomość”. Może gdyby mieli prawdziwe umowy o pracę, to pisaliby prawdziwe teksty. Tak zaś muszą wymyślać jakieś mega atrakcje, które przebiją się na ogólnopolskie strony „Wyborczej”, bo tylko wtedy mogą liczyć na sensowną wierszówkę. A w naszym pięknym, spokojnym, mieszczańskim Poznaniu, nawet hasło promocyjne miasta brzmi #tu nic się nie dzieje# i jak ma w takim mieście wyżyć do pierwszego ambitny dziennikarz. Gdy nie ma atrakcyjnych tematów musi sam wziąć się do roboty, wykonać pracę o jakiej jego warszawskim kolegom nawet się nie śni, tematy sam sobie musi wymyślić i jeszcze je zorganizować. A do tego trzeba stworzyć takie artykuły, żeby się spodobały na Czerskiej, a wiadomo że w stolycy bardzo nie lubią Poznania, więc trzeba Poznaniowi dorobić taką okropną gębę, żeby się Warszawce przypodobać i wierszówkę lepszą dostać. I robią to poznańskie psiarczyki… ups. literówka, miało być pisarczyki… tak nie jest lepiej, jeszcze ktoś pomyśli, że oni z PIS-u, pozostańmy więc przy bezpiecznym określeniu najemni żurnaliści.

Niezawodną metodą na przypodobanie się warszawskiemu salonowemu jaśniepaństwu, było opluwanie przez poznańskich pismaczyków dumy Wielkopolski, jaką jest Lech Poznań. „Dziennikarze” ślepli i głuchli, gdy obrażani byli piłkarze i kibice poznańskiego klubu, natomiast gdy oni się rewanżowali i odpowiadali pięknym na nadobne (nie pochwalamy takich zachowań, ale tak po ludzku je rozumiemy), to natychmiast na łamach poznańskiego tabloidu wybuchała prawdziwa histeria. Czytaliśmy (no na szczęście coraz mniej tych „mych” co czytają Wybiórczą) o nacjonalistach, faszystach, kibolach, zagrożeniu dla demokracji, bandytyzmie i jaką byśmy sobie patologię i działalność przestępczą wymyślili, to poznańscy pismacy z „Wyborczej” przekonaliby nas natychmiast, że źródłem i zarodkiem wszelkiego zła w naszym mieście jest stadion przy Bułgarskiej.

Normalnemu człowiekowi wystarczyło raz wybrać się na mecz, zobaczyć wspaniałe widowisko, posłuchać imponującego dopingu, podziwiać fantastyczne oprawy meczowe, widzieć młodych chłopaków i dziewczyny kwestujących na szczytne i społecznie ważne cele, całe rodziny świetnie spędzające czas na stadionie. Ilekroć byliśmy na stadionie nie spotkała nas żadna nieprzyjemna sytuacja, czuliśmy się doskonale w otoczeniu ludzi, którzy kochają swój klub, swoje miasto i swoją Ojczyznę.

Przechodząc z kolei obok zdewastowanego budynku okupowanego przez anarchistów, każdy normalny poznaniak musiał czuć się zawstydzony i zażenowany tym, że przy samym starym rynku, władze miejskie dopuszczają do funkcjonowania obrzydliwej, zrujnowanej meliny. Strach brał gdy z bramy wejściowej – ponabijanej sterczącymi  kolcami i gwoździami – wyłaniali się tubylcy, w skołtunionych pakułach na głowach, brudni, śmierdzący, z błędnym wzrokiem wyglądający jak oszołomieni menele po tygodniu picia. Ci młodociani anarcho-społecznicy nagabywali przechodzących mieszkańców i turystów, by wyłudzić od nich kilka złotych na tanie wino, czy klej, który podobno służyć im miał do sklejania skorodowanej, stalowej konstrukcji budynku, a patrząc na nich, nie wykluczamy, że naprawdę wierzyli  w to, iż „Kropelka wszystko sklei”.

Za to żurnaliści poznańskiej „Gazety Wyborczej” przedstawiali młodych,pracowitych, czystych, schludnych,  kulturalnych ludzi, którzy raz w tygodniu kibicowali swojej drużynie, a poza tym dbali o groby powstańców, organizowali wykłady z historii Polski, angażowali się w akcje społeczne, upiększali (legalnie) miasto patriotycznymi muralami związanymi z wydarzeniami powstania wielkopolskiego czy Poznańskiego Czerwca, angażowali się w liczne akcje społeczne i charytatywne, jako… stadionowych bandytów. Skalę pychy, bezczelności, braku rzetelności dziennikarskiej oraz poszanowania dla prawdy, najlepiej obrazuje fakt, że „dziennikarz” Piotr Żytnicki, przez lata pasożytujący na temacie kibicowskim, nigdy nawet nie był na stadionie, co sam przyznał podczas telewizyjnej rozmowy z Jarosławem Puckiem. Nie przeszkadzało mu to jednak pisać setek „relacji” z tego co według jego wyobraźni, działo się na stadionie.

Piotr Żytnicki - synonimem obciachu.
Szczytem zawodowej kompromitacji, która w normalnym kraju wykluczyłaby Żytnickiego z zawodu dziennikarskiego, była jego „relacja” dotycząca turnieju piłkarskiego dla dzieci zorganizowanego przez stowarzyszenie kibiców „Wiara Lecha”. Ten „dziennikarz fantasy” pisał jak to kibice odpalali race, a rodzice żalili się żurnaliście, że dzieci płakały od dymu i nie mogły uczestniczyć w zawodach. Okazało się, to oczywiście tylko fikcją literacką, dziennikarz napisał bowiem „relację” na podstawie anonimowego, nieprawdziwego maila, a wypowiedzi rodziców dzieci… a wypowiedzi rodziców dzieci sobie po prostu wymyślił. Gdy prowokacja (fałszywy mail) została ujawniona, „Gazeta Wyborcza” nawet nie przeprosiła za kompromitujące zachowanie swojego dziennikarza, a pismak Żytnicki… no cóż… pismak jak to pismak -  pisze dalej.

Jedyną konsekwencją jaką poniósł Żytnicki, było zalecenie mu przez starszych przełożonych, żeby o kibicach to już raczej nie pisał. Żądny sławy, niezdrowo ambitny żurnalista postanowił znaleźć sobie inny temat. A jako że tematu na prawdziwy „hit” w Poznaniu nie było, to musiał go wymyślić… i wymyślił „czyścicieli kamienic”. Podczas gdy w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Łodzi, w kamienicach przeznaczonych do remontu, dochodziło często do zaprószenia ognia, a w konsekwencji do natychmiastowej ewakuacji wszystkich lokatorów, w Poznaniu takiej sytuacji nie pamiętamy. W Poznaniu bowiem wszyscy starają się szanować prawa, nie słyszeliśmy o jakichś działaniach przemocowych w kamienicach (bo nie jest przemocą realizowanie prawomocnego wyroku eksmisyjnego, czy podpisywanie porozumień o rozwiązaniu umów najmu). Jednak to właśnie Poznań wykreowany został przez „Gazetę Wyborczą” na miasto, w którym się „czyści” kamienice, a administrator Piotr Śruba stał się żywym symbolem tej działalności.

O tym, że sprawa „czyszczenia kamienic” jest medialnym humbukiem wykreowanym przez nieuczciwych, żądnych sławy i nienawidzących swego miasta, żurnalistów, podobnie jak wcześniej sprawa kibicowska, najlepiej świadczy rodzaj zarzutów stawianych właścicielom i administratorom. A to w którejś kamienicy pogotowie gazowe odłączyło gaz bo nieszczelna od lat instalacja groziła wybuchem; a to w innej wśród hałd lokatorskich śmieci (bo nie płacili za wywóz) spotkać można szczury; a to w innej pękła rura i komuś zalało łazienkę, a to administracja wymontowała okna na klatce schodowej by je wymienić przed zimą (i tego samego dnia zamontowała nowe); a to Aquanet odłączył wodę bo przez lata lokatorzy nie płacili rachunków. Żadnemu z czyścicieli nie zarzuca się nawet nachodzenia lokatorów w domu, grożenia im, nakazywania opuszczenia mieszkań, nie mówiąc nawet o podpaleniach zdarzających się często w innych miastach.

Podkreślić należy raz jeszcze, że administratorom poznańskich kamienic policja, prokuratura, prawnicy i działaczki lokatorskie nie były w stanie postawić żadnego prawdziwego zarzutu z kodeksu karnego. Jako że rozkręcono wielką aferę medialną i coś trzeba było zrobić, to postawiono im zarzut stalkingu, czyli uporczywego nękania, który wprowadzony został do kodeksu karnego po to, by zawiedzeni kochankowie nie mogli bombardować byłych kochanków seriami smsów z wyznaniami miłości. Takich to mamy właśnie „czyścicieli” w Poznaniu, że najpoważniejszy zarzut jaki można im postawić to standardowe wykroczenie gimnazjalistów. Faktycznie aż ciarki przechodzą po plecach ze strachu i włos się na głowie jeży.

I po co to wszystko było? I czemu to wszystko służyło? Chciałoby się zapytać. Odpowiedź jest bardzo prosta i boleśnie żałosna. Grupka zaprzyjaźnionych „działaczek” lokatorskich (Anastazja Molga i spółka), anarchistycznej agencji promocyjnej (Katarzyna Czarnota i spółka) oraz ich przyjaciółka-adwokatka (Agnieszka Rybak-Starczak) dzięki rozpętanej przez „Gazetę Wyborczą” aferze, wykluczyły z rynku firmy, które zajmowały się negocjowaniem z lokatorami warunków wyprowadzek i same zmonopolizowały rynek „czyszczenia kamienic” w Poznaniu. Dziennikarze lokalnego brukowca mają zaś dzięki temu tematowi większe wierszówki, bo teksty idą na strony ogólnopolskie i łudzą się („dziennikarze”) nadzieją, że w końcu Adam Michnik ich zauważy i ściągnie na Czerską, by zrobili karierę taką jak poznański reporter Kącki.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że dla nędznych judaszowych srebrników i dla przypodobania się warszawskim PANOM, poznańscy pisarczykowie opluwają nasze miasto, hańbią je, a poznaniaków traktują jak prowincjonalną prymitywną dzicz, która musi zostać wychowana przez szlachetnych, mądrych, wszystko lepiej wiedzących, dobrze urodzonych warszawiaków. Dziwi nas, że osoby zaangażowane w sprawy naszego miasta, kochające Poznań,  utrzymują jakiekolwiek kontakty z „Gazetą Wyborczą”, która gdzie tylko może to Poznań opluwa i szkaluje. Smuci nas że prezydent naszego miasta nie widzi niestosowności w swoim gratulowaniu anarchistom, że po dwóch latach okupacji, wziąwszy 125.000 zł haraczu opuścili bezprawnie zajęty, prywatny budynek. Dziwi nas, że są jeszcze w Poznaniu przyzwoici ludzie, którzy kupują „Gazetę Wyborczą”. Marzymy o tym, żeby Poznaniacy wreszcie wyzwolili się z presji narzucanej nam przez Warszawkę, żeby dla każdego normalnego człowieka pokazanie się z „Gazetą Wyborczą”, było tak samo niestosowne jak puszczenie bąka na wytwornym przyjęciu, bo przecież jest to niestosowne jeszcze bardziej.

Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszańcy Poznania! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku łapówek i
nieprawidłowości wszelkiej maści. Nasz mail: [email protected] jest
do waszej dyspozycji. Dyskrecja gwarantowana.
Facebook: Zły Lokator blooger lub blog Zły Lokator na epoznan.pl

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~rbj: Żytnicki jako zadeklarowany gejuszek nienawidzi Poznania i całej konserwatywnej strony. Usposobienie ma takie, że lubi zwracać na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania. Wcale nie smaży tych soczystych sensacyjnyc tekstów w imię wyższej sprawy, on po prostu uwielbia gdy jego nazwisko pada gdziekolwiek. To taki syndrom niedopieszczonego chłopaczka którego mama przebierała w sukienki.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 07:45, IP:94.254.209.XXX
ok
26
not ok
4
odpowiedz|usuń
~pyra: Warto przypomnieć o Piotrze Skórnickim z Agencji Gazeta który poprzez oszustwo wygrał konkurs Grand Press Photo i został natychmiast zdyskwalifikowany po ujawinieniu manipulacji a szef działu Piotr Wójcik wyrzucił go z redakcji i wydał szybkie oświadczenie: "Długoletni fotograf i fotoedytor Gazety Wyborczej w Poznaniu złamał najważniejszą zasadę obowiązującą w dziennikarstwie. Manipulując przynajmniej jedno ze swoich zdjęć, wprowadził w błąd redakcję i okłamał czytelników" Tak się jednak dziwnie złożyło, że Skórnicki pracuje w GWniedo dziś!!!
dodano: Wtorek, 2015.11.03 07:58, IP:85.128.142.XXX
ok
22
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: (...)Art. 12. 1. Dziennikarz jest obowiązany; 1. zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło,(...)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 08:01, IP:185.5.99.XXX
ok
11
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Karta Etyczna Mediów (...)Dziennikarze, wydawcy, producenci i nadawcy szanując niezbywalne prawo człowieka do prawdy, kierując się zasadą dobra wspólnego, świadomi roli mediów w życiu człowieka i społeczeństwa obywatelskiego przyjmują tę Kartę oraz deklarują, że w swojej pracy kierować się będą następującymi zasadami: Zasadą prawdy - co znaczy, że dziennikarze, wydawcy, producenci i nadawcy dokładają wszelkich starań, aby przekazywane informacje były zgodne z prawdą, sumiennie i bez zniekształceń relacjonują fakty w ich właściwym kontekście, a w razie rozpowszechnienia błędnej informacji niezwłocznie dokonują sprostowania(...)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 08:02, IP:185.5.99.XXX
ok
11
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Kodeks Etyki Dziennikarskiej SDP - obił się kiedyś Tobie o uszy? (...)I - Informacje i opinie 2.Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić fakty od przypuszczeń i plotek, oraz powinny być przedstawiane we właściwym kontekście i opierać się na wiarygodnych i możliwie wielostronnych źródłach.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 08:02, IP:185.5.99.XXX
ok
10
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Czy ktoś jeszcze czyta GW?
dodano: Wtorek, 2015.11.03 08:05, IP:5.172.237.XXX
ok
15
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Agora zatrudnia na "śmieciówkach" ponad połowę wyrobników (sami zresztą wymyślili i pierwsi zastosowali termin "śmieciówki"). Agora "walczy" z reklamą zewnętrzną sama posiadając spółkę bilbordową ams. Niedawno chwalili się że okleili w poznaniu tramwaj reklamami gazwybu zasmiecając przestrzeń publiczną. Idioci? Walczy agora także z "mistrzami parkowania". żurnaliści robią zdjęcia aut dostawców pod poznańską siedzibą gazwybu tymczasem bez trudu można znaleźć zdjęcia aut agory stojących w tym samym miejscu. Albo tam nikt nadniczym nie panuje bo np dużo "napraw" przeprowadzają butaprenem albo świadomie robią z lewaków idiotów (co akurat złe nie jest).
dodano: Wtorek, 2015.11.03 08:19, IP:46.77.124.XXX
ok
16
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Nie jestem Piotrem: ~pyra: Warto przypomnieć o Piotrze Skórnickim z Agencji Gazeta który poprzez oszustwo wygrał konkurs Grand Press Photo i został natychmiast zdyskwalifikowany...
NO PROSZĘ, NIEDOSZŁY, MARNY FOTOGRAF SIĘ ODEZWAŁ, KTÓRY NIE POTRAFI ZAISTNIEĆ W ŚWIECIE FOTOGRAFII. POCHWAL SIĘ SWOIMI GNIOTAMI :)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 08:38, IP:109.173.230.XXX
ok
2
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Nie jestem Piotrem: NO PROSZĘ, NIEDOSZŁY, MARNY FOTOGRAF SIĘ ODEZWAŁ, KTÓRY NIE POTRAFI ZAISTNIEĆ W ŚWIECIE FOTOGRAFII. POCHWAL SIĘ SWOIMI GNIOTAMI :) ...
Wasz czas już minął, agorowy lewaczku, teraz możecie pouczać ludzi np. na Białorusi.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 09:23, IP:37.249.25.XXX
ok
15
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Agora zatrudnia na "śmieciówkach" ponad połowę wyrobników (sami zresztą wymyślili i pierwsi zastosowali termin "śmieciówki"). Agora "walczy" z r...
Niedawno bili (omen nomen) G na pianę w sprawie reklam suplementów, że takie szkodliwe, itp. (co się zgadza), po czym ktoś słusznie zauważył, że prawie połowa ich reklam, to właśnie reklamy tych suplementów. Taka ich walka, jak i dziennikarska rzetelność. Zawsze kwiczałem ze śmiechu, gdy pojawiał się watek: "zadzwoniła do nas nasza czytelniczka".... bajkopisarze i fantaści. Mam nadzieję, że jak skończy się teraz rządowe źródełko, to w końcu padną. Nikt za nimi nie będzie tu płakał.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 09:30, IP:37.249.25.XXX
ok
18
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Wasz czas już minął, agorowy lewaczku, teraz możecie pouczać ludzi np. na Białorusi....
NIE JESTEM LEWACZKIEM, ANI NAWET LEWAKIEM. NIE PRACUJĘ W AGORZE, NIE ZNAM I NIE CZYTAM GAZETY WYBORCZEJ (W OGÓLE PRASY NIE CZYTAM), NATOMIAST WY - PRAWICOWE OSZOŁOMY MACIE ZATRUTE JADEM ŁBY. TĘPE ŁBY. WY, JAK I CI, CO STOJĄ PO PRZECIWNEJ STRONIE BARYKADY. WSZYSCY JESTEŚCIE SIEBIE WARCI - SFRUSTROWANE DEBILE, BEZ PASJI I ŻYCIOWYCH CELÓW, WIECZNIE ZAJĘCI SWOIMI WOJENKAMI, NIENAWIDZĄCY SIĘ Z POWODU JAKIŚ IDIOTYCZNYCH POGLĄDÓW. A JA STOJĘ OBOK, CZASAMI SPOGLĄDAM NA WAS, CICHO SIĘ ŚMIEJĄC, BY ZARAZ WZIĄĆ W ŁAPY APARAT I ZAJĄĆ SIĘ TYM, CO KOCHAM ROBIĆ NAJBARDZIEJ. A OD PIOTRA SIĘ ODCZEPCIE - NIE ZNACIE GO. NIE RÓŻNICIE SIĘ (WSZYSCY, ZARÓWNO PO PRAWEJ JAK I PO LEWEJ STRONIE) OD ZACOFANEJ, PROSTACKIEJ I ŚREDNIOWIECZNEJ DZICZY. MAINSTREAMOWE SPOŁECZEŃSTWO WYCHOWANE NA "RYJBOKU" I "JUTJUB", HOŁOTA, DZICZ - TYLKO TYLE O WAS NAPISZĘ.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 09:51, IP:109.173.230.XXX
ok
5
not ok
17
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: NIE JESTEM LEWACZKIEM, ANI NAWET LEWAKIEM. NIE PRACUJĘ W AGORZE, NIE ZNAM I NIE CZYTAM GAZETY WYBORCZEJ (W OGÓLE PRASY NIE CZYTAM), NATOMIAST WY - PRA...
No dobrze, a teraz weź leki, uspokój się, a przede wszystkim otrzyj usta, bo ślina Ci zablokowała Caps lock na klawiaturze
dodano: Wtorek, 2015.11.03 09:54, IP:37.249.25.XXX
ok
14
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: No dobrze, a teraz weź leki, uspokój się, a przede wszystkim otrzyj usta, bo ślina Ci zablokowała Caps lock na klawiaturze...
NA TAKĄ ODPOWIEDŹ PROSTAKU LICZYŁEM ;)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 09:57, IP:109.173.230.XXX
ok
1
not ok
15
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: NIE JESTEM LEWACZKIEM, ANI NAWET LEWAKIEM. NIE PRACUJĘ W AGORZE, NIE ZNAM I NIE CZYTAM GAZETY WYBORCZEJ (W OGÓLE PRASY NIE CZYTAM), NATOMIAST WY - PRA...
oj coś chyba dziś było "naprawiane" butaprenem...
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:08, IP:89.228.133.XXX
ok
14
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: NA TAKĄ ODPOWIEDŹ PROSTAKU LICZYŁEM ;)...
Uważaj, chłopcze, bo Cię Twoje EGO rozsadzi od środka. Prostak, który innych wyzywa od prostaków, śmiech na sali.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:10, IP:37.249.25.XXX
ok
10
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: oj coś chyba dziś było "naprawiane" butaprenem... ...
ZAPROGRAMOWANY ŁEB - CZYNNY TYLKO JEDEN TOR MYŚLOWY. NIE WNIKAM W TO, DO CZEGO UŻYWASZ BUTAPRENU. JA PREFERUJĘ KROPELKĘ ;)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:21, IP:109.173.230.XXX
ok
0
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: NA TAKĄ ODPOWIEDŹ PROSTAKU LICZYŁEM ;)...
Odnieś się może do tematu tego postu, obrońco żałosnych manipulatorów, tuzów "dziennikarstwa". Nikogo nie obchodzą twoje pasje, a nazywanie innych prostakami, dziczą, itp. tylko świadczy o twoim poziomie i - jak to już ktoś na górze napisał - rozdmuchanym ego.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:21, IP:37.152.19.XXX
ok
12
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: NIE JESTEM LEWACZKIEM, ANI NAWET LEWAKIEM. NIE PRACUJĘ W AGORZE, NIE ZNAM I NIE CZYTAM GAZETY WYBORCZEJ (W OGÓLE PRASY NIE CZYTAM), NATOMIAST WY - PRA...
Stoisz tam gdzie stało zomo lewacki śmieciu.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:22, IP:77.65.88.XXX
ok
16
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Stoisz tam gdzie stało zomo lewacki śmieciu....
On nie wie, co to ZOMO. To pokolenie hamburgerów i fejsbuka
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:24, IP:37.152.19.XXX
ok
12
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Uważaj, chłopcze, bo Cię Twoje EGO rozsadzi od środka. Prostak, który innych wyzywa od prostaków, śmiech na sali....
DO PROSTEGO CZŁOWIEKA, JAKIM NIEWĄTPLIWIE JESTEŚ TY, MOŻNA PRZEMÓWIĆ TYLKO PROSTYM JĘZYKIEM. WYTRESOWANY PIES ZROZUMIE TYLKO PROSTE KOMENDY, JAK: "SIAD", "PODAJ ŁAPĘ", "LEŻEĆ"... ;)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:26, IP:109.173.230.XXX
ok
4
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Stoisz tam gdzie stało zomo lewacki śmieciu....
JESZCZE WCZORAJ CZYTAŁEM, ŻE JESTEM PRAWICOWYM ŚMIECIEM I OSZOŁOMEM. NO TO JAK? ZDECYDUJECIE SIĘ W KOŃCU, DO JAKIEGO "OBOZU" NALEŻĘ? :)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:29, IP:109.173.230.XXX
ok
0
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: JESZCZE WCZORAJ CZYTAŁEM, ŻE JESTEM PRAWICOWYM ŚMIECIEM I OSZOŁOMEM. NO TO JAK? ZDECYDUJECIE SIĘ W KOŃCU, DO JAKIEGO "OBOZU" NALEŻĘ? :)...
Ty bezideowa mendo, widać siejesz tylko zament na forach.
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:31, IP:77.65.88.XXX
ok
15
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: JESZCZE WCZORAJ CZYTAŁEM, ŻE JESTEM PRAWICOWYM ŚMIECIEM I OSZOŁOMEM. NO TO JAK? ZDECYDUJECIE SIĘ W KOŃCU, DO JAKIEGO "OBOZU" NALEŻĘ? :)...
Do obozu bezpłciowych, nijakich kosmopolitów, uważających siebie za lepszych od innych. Tyle tylko, że człowiek nie jest takim, jakim sam myśli o sobie, że jest, tylko takim, jakim postrzegają go inni. Ale ty jesteś przecież debeściak. Jeszcze lepszy od pana Wąskiego. Idź już lepiej fotografuje sobie motylki...
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:33, IP:37.152.19.XXX
ok
14
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Ty bezideowa mendo, widać siejesz tylko zament na forach. ...
ŻYCIOWY CEL WYTRESOWANEGO PSA: PRZYWIĄZANIE DO WŁAŚCICIELA, KTÓRY GO TRESUJE. HMMM... CIEKAWE :)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:42, IP:109.173.230.XXX
ok
1
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Do obozu bezpłciowych, nijakich kosmopolitów, uważających siebie za lepszych od innych. Tyle tylko, że człowiek nie jest takim, jakim sam myśli o sob...
HEH, NO TO KIM NAPRAWDĘ JESTEM: PRAWACKIM OSZOŁOMEM, LEWACKIM ŚMIECIEM CZY BEZPŁCIOWYM KOSMOPOLITANEM :) ZDECYDUJCIE SIĘ, BO SIEJECIE ZAMĘT NA FORACH ;)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:45, IP:109.173.230.XXX
ok
1
not ok
12
odpowiedz|usuń
~Autor: A może jestem żydem? Aj waj! :)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:45, IP:109.173.230.XXX
ok
5
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Ty bezideowa mendo, widać siejesz tylko zament na forach. ...
Po co w ogóle wdajecie się w dyskusję z tym pajacem broniącym Żytnickiego? Pewnie to jego "panienka", zafascynowana kunsztem artystycznym pana Piotra, hehehe
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:47, IP:5.60.191.XXX
ok
12
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Uaktywniły się REDakcyjne trolle z Czerskiej!
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:56, IP:77.65.88.XXX
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Po co w ogóle wdajecie się w dyskusję z tym pajacem broniącym Żytnickiego? Pewnie to jego "panienka", zafascynowana kunsztem artystycznym pana Piot...
OJEJUJEJU :) JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRĄ STARAM SIĘ WYŁOWIĆ Z TEGO SZAMBA JEST PIOTR. CO ON MA WSPÓLNEGO Z LEWAKAMI, PRAWAKAMI, CZY MENELAMI DEWASTUJĄCYMI WASZE "APARTAMENTY"? HMMM? NIE ZNAM ŻYTNICKIEGO, CZY WĄSKIEGO. BYNAJMNIEJ W MOIM OTOCZENIU TAKICH OSÓB NIE MA :) PREFERUJĘ WIETRZYĆ POMIESZCZENIA, W KTÓRYCH UŻYWACIE BUTAPRENU ;)
dodano: Wtorek, 2015.11.03 10:58, IP:109.173.230.XXX
ok
1
not ok
7
odpowiedz|usuń
~maślany: Całkiem sensowny artykuł napisany merytorycznie a pod nim jak zwykle rozlewa sie jad. Ludzie po co walczycie ze sobą nie widzicie że macie jednego wspólnego wroga? bez sensu
dodano: Wtorek, 2015.11.03 11:03, IP:79.96.31.XXX
ok
11
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~maślany: Całkiem sensowny artykuł napisany merytorycznie a pod nim jak zwykle rozlewa sie jad. Ludzie po co walczycie ze sobą nie widzicie że macie jednego wsp...
100/100
dodano: Wtorek, 2015.11.03 11:11, IP:5.60.191.XXX
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: OJEJUJEJU :) JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRĄ STARAM SIĘ WYŁOWIĆ Z TEGO SZAMBA JEST PIOTR. CO ON MA WSPÓLNEGO Z LEWAKAMI, PRAWAKAMI, CZY MENELAMI DEWASTUJĄCYMI WAS...
Jeśli więc preferujesz wietrzenie pomieszczeń w których używano "butaprenu" to co Ty bierzesz i skąd ta nienawiść i zajadłość w Twoich postach? Chciało by się napisać: OGARNIJ SIĘ STEFAN. Ale może jego teraz obrażam? Fe!
dodano: Wtorek, 2015.11.03 16:37, IP:109.173.223.XXX
ok
5
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: NIE JESTEM LEWACZKIEM, ANI NAWET LEWAKIEM. NIE PRACUJĘ W AGORZE, NIE ZNAM I NIE CZYTAM GAZETY WYBORCZEJ (W OGÓLE PRASY NIE CZYTAM), NATOMIAST WY - PRA...
prosze bardzo prawiczki nie zrozumialy twojej wypowiedzi . W sumie nie dziwie im sie przeciez dla nich komuna skonczyla sie tydzien temu..
dodano: Wtorek, 2015.11.03 17:49, IP:62.21.110.XXX
ok
3
not ok
7
odpowiedz|usuń
~ml: jednapoprawka.... nie zytnicki tylko zytnicka :)
dodano: Sobota, 2015.11.07 11:27, IP:5.172.247.XXX
ok
5
not ok
0
odpowiedz|usuń
~lm: pierwszapoprawka.... "Kongres nie ustanowi ustaw wprowadzających religię lub zabraniających swobodnego wykonywania praktyk religijnych; ani ustaw ograniczających wolność słowa lub prasy, lub naruszających prawo do pokojowych zgromadzeń i wnoszenia do rządu petycji o naprawę krzywd."
dodano: Sobota, 2015.11.07 15:21, IP:83.30.195.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
~uogejepa: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Prednisone 20 Mg Buy Prednisone bsm.anbl.staremiasto.epoznan.pl.hil.nl http://mewkid.net/buy-prednisone/
dodano: Piątek, 2019.06.07 00:36, IP:196.18.149.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Ellutipib: Cephalexin Dosing Instructions Cialis Viagra Torino buy viagra online Metformin Achat
dodano: Niedziela, 2019.08.25 19:08, IP:5.188.84.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)