blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania?
ok
348
not ok
117
liczba odsłon: 8488
  Dziś pomaszerujemy do Romskiej wioski

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zamierza podobno w wigilijny wieczór lub w drugie święto, wybrać się na romskie koczowisko zorganizowane na ogródkach działkowych przy ul. Lechickiej, aby tam podzielić się z Cyganami opłatkiem, złożyć im świąteczne życzenia, a przede wszystkim przeprosić za antyromską prowokację jakiej dopuścił się młody poznaniak, która zaowocowała pobiciem go przez kilkunastu romskich mężczyzn.

Ta wizyta wpisuje się w politykę wizerunkową Jacka Jaśkowiaka, który specjalizuje się w promowaniu organizacji, ruchów i postaw marginalnych, wyciąga je na piedestał i buduje obraz Poznania jako miasta otwartego na wszelkie mniejszości, inności, odmienności, miasta którego władze poprą każdą mniejszość, a zupełnie nie przejmują się potrzebami większości mieszkańców, która powierzyła im urzędy, płaci za ich etaty i dla której dobra powinni pracować.

W politykę tę wpisuje się udział Prezydenta Poznania w licznych lewicowych, a wręcz lewackich imprezach i przedsięwzięciach. Wspomnieć tu można o tzw. Marszu Równości, w którym brał udział, o jego działaniach zmierzających do przesadzenia poznaniaków na rowery, wyciągnięcia z politycznego niebytu radnego Lewandowskiego z dogorywającego Zlewu, uczestniczenie w pikietach zapraszających do Poznania muzułmańskich imigrantów, wreszcie wyrażana publicznie wola tulenia się z anarchistami i anarchistkami oraz ujawnione ostatnio plany załatwienia miejskich etatów dla skompromitowanych działaczek lokatorskich.


Prawdziwą obsesję ma jednak Prezydent Jaśkowiak na punkcie bójek, w których biorą udział smagli chłopcy. W dniu 3 listopada 18-letni Patryk K. i jego dwaj koledzy, pobili Syryjczyka Georga Mamlooka. Prezydent Poznania natychmiast odwiedził go w szpitalu, publicznie żądał aresztowania nastolatka i zapowiadał, że Miasto wytoczy mu proces o straty wizerunkowe, jakie odniosło poprzez upublicznienie w mediach informacji, że w Poznaniu biją obcych, co ośmiesza hasło Jacka Jaśkowiaka - „Poznań – miasto otwarte”. Sąd skazał chłopaka na 3 miesiące pozbawienia wolności, ale w jego zachowaniu nie dopatrzył się żadnych pobudek rasistowskich. Okazało się więc, że to oszalały z nienawiści do swoich Jacek Jaśkowiak i żurnalista Piotr Żytnicki, szkalują dobre imię Poznania, ze zwykłej ulicznej bójki robiąc czyn rasistowski. Proces o odszkodowanie za straty wizerunkowe jakie czyni miastu jego prezydent oraz żurnalista miejscowego brukowca, jakoś jednak nie rusza.

Półtora miesiąca później, 15 grudnia, przy ul. Jaskółczej, dwóch młodych mężczyzn (notowani wcześniej przez policję za narkotyki, kradzieże i bójki) pobiło Chilijczyka. Pobicie okazało się na tle niegroźne, że zaraz wypuszczono go ze szpitala, więc Jacek Jaśkowiak nie zdążył sfotografować się przy jego szpitalnym łóżku z bukietem kwiatów. Na swoim facebooku przekazał więc sędziom wytyczne, co do tego jak mają traktować takie sprawy, a przy okazji sformułował swój plan polityczny:
  • Surowe kary dla sprawców to za małogrzmiał Jacek Jaśkowiak.Konieczna jest akcja edukacyjna. To kolejne pobicie obcokrajowca z powodów rasowych w Poznaniu jest następstwem tolerowania przez lata rasistowskich wybryków, transparentów na meczach czy wypraszania z restauracji Romów. Zdaję sobie sprawę, że walka z rasizmem w Poznaniu nie będzie łatwa, ale poradzimy sobie z tymi półgłówkami, którym przeszkadza trochę ciemniejsza karnacja.
Powyższa wypowiedź wskazuje, że Prezydent Poznania coraz bardziej oderwany jest od rzeczywistości i prawdziwych potrzeb mieszkańców Poznania, a przenosi się do świata swoich fantazji, w których dzielnie walczy z najstraszliwszymi wytworami swojej imaginacji  i je bohatersko pokonuje. Jak ktoś o tak wielkim ego jak Jacek Jaśkowiak miałby się zajmować tramwajem na Naramowice, zbudowaniem mieszkań komunalnych, rewitalizacją miasta, czystością rzeki czy innymi przyziemnymi sprawami. Jacek Jaśkowiak jest od rzeczy wielkich, on działa na skalę krajową, europejską, światową. Walczy w ringu z emerytowanym mistrzem świata w boksie, podskakuje na placu Wolności krzycząc „precz z kaczyzmem”, wita arabskich imigrantów, teraz zwalcza rasizm. Zwalczanie rasizmu zakończy się zresztą wielkim sukcesem, bo rasizmu w Poznaniu teraz nie ma więc i za trzy lata go nie będzie, co podkreślają nawet naukowcy z UAM i dziennikarze życzliwi prezydentowi. Mówiła o tym nawet Alicja Kobus, przewodnicząca Gminy Żydowskiej w Poznaniu, która jest przekonana, że wydarzenia z listopada i grudnia należy rozpatrywać jedynie jako przykre incydenty.

  • Nie jesteśmy miastem zamkniętym – powiedziała Alicja Kobus, - mieszka u nas wielu obcokrajowców, studentów spoza Polski. Poznań jest dla mnie międzynarodowy, ale oczywiście musimy dbać o bezpieczeństwo i piętnować zachowania rasistowskie. Boleję nad faktem, że pojedyncze osoby niszczą pozytywny wizerunek miasta wypracowany przez lata.

To że naukowcy, dziennikarze, nawet przewodnicząca gminy żydowskiej nie dostrzegają w Poznaniu oznak rasizmu, ani agresywnych zachowań wobec mniejszości czy obelg rzucanych pod jej adresem, nie przeszkadza Prezydentowi Poznania Jackowi Jaśkowiakowi rozpowszechniać na cały kraj, brudnych pomówień szkalujących dobre imię Poznania i Poznaniaków. Gdy takie bzdury pisze żurnalista Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej”, każdy bierze poprawkę na nierzetelność z jakiej słynie ten lokalny tabloid. Gdy takie opinie wygłasza Prezydent Poznania, większość ludzi może, niestety potraktować to poważnie. Może czas by jakieś Towarzystwo Miłośników Miasta Poznania czy aktywiści miejscy wytoczyli Prezydentowi Poznania powództwo o odszkodowanie za szkalowanie dobrego imienia naszego miasta.

Przechodzimy wreszcie do poznańskiej kwestii romskiej. Kilkudziesięcioosobowa grupa Romów zeskłotowała teren ogródków działkowych przy skrzyżowaniu ulic Lechickiej i Umultowskiej. Mieszkańcy skarżą się że gangi romskie demolują kolejne altanki, rozkradają z nich wszystko co da się rozkraść, domki rąbią na opał, a nawet kable wypalają, by sprzedać metalowe druciki na skupie, terroryzują działkowców. Działkowcy boją się pojawiać na swoich ogródkach, płaczą widząc jak dorobek ich życia jest rujnowany. Straż miejska i policja bezradnie rozkłada ręce i nie chce przyjmować kolejnych zgłoszeń, poza protokołem tłumacząc się ludziom, że mundurowi nie chcą mieć problemów z „Gazetą Wyborczą” i prezydentem Poznania, który dla strażników jest pracodawcą.

Brak reakcji na kradzieże, wymuszenia, bezprawne zajmowanie cudzej własności, doprowadził do tego, że Romowie poczuli się w Poznaniu całkowicie bezkarni. Przed tygodniem doszło do brutalnego pobicia, przy skrzyżowaniu ulic Lechickiej i Umultowskiej. Grupa kilkunastu Romów napadła i skatowała tam młodego Polaka. Policja potwierdziła interwencję w tym miejscu, jednak poinformowała że nie ma podstaw do zajęcia się sprawą, bo nie wpłynęło zgłoszenie od poszkodowanego. Świadkowie mówią, że poszkodowany był tak pobity, że jeszcze długo, żadnego zgłoszenia nie będzie w stanie złożyć. O brutalnym pobiciu napisał portal epoznan.pl, którego czytelnik, naoczny świadek tej akcji, tak relacjonował tę napaść:

  • Wyszedłem ze sklepu i zobaczyłem jak kilkunastu Romów bije i kopie młodego chłopaka. Kiedy ruszyłem zobaczyć o co konkretnie chodzi, Romowie odstąpili od mężczyzny i ruszyli na mnie! Inni bali się w ogóle wyjść ze sklepu. Doszło do szarpaniny i awantury, podczas której okazało się, że ktoś ukradł dziecku romskiemu pieniądze, natomiast po chwili twierdzili już, że ktoś zabił im dziecko. Posądzili też mnie o to, że działałem z pobitym przez nich chłopakiem. Wystarczyło wskazanie palcem i o mały włos, podzieliłbym losu tamtego chłopaka, który najprawdopodobniej też był niewinny.

Mija tydzień od tego zdarzenia, a Prezydent Jacek Jaśkowiak wciąż nie wyraził opinii w tej kwestii, nic nie napisała o tym także „Gazeta Wyborcza”. Dochodzą do nas pogłoski, że w Gabinecie Prezydenta Poznania planuje się, że w wigilijny wieczór albo w drugi dzień świąt, złoży on osobistą wizytę na romskim koczowisko, podzieli się z cygańskimi rodzinami opłatkiem, przeprosi ich za to, że zmuszeni są do mieszkania w zdewastowanych cudzych altankach, w rasistowskim Poznaniu, przeprosi za to że wypraszani są z poznańskich restauracji, w których nie mają zwyczaju płacić rachunków, wreszcie przeprosi ich za to, że samotni, młodzi, biali poznaniacy prowokują ich swoim zachowaniem, i podziękuje Romom, że poprzez pobicia, uczą młodych mężczyzn szacunku dla swojej odmienności.

Anonimowa osoba, która skontaktowała się z nami poprosiła byśmy upublicznili ten pomysł, jaki pojawił się gabinecie Prezydenta Poznania, bo tylko opisanie go i ośmieszenie na naszych łamach może sprawić, że Jacek Jaśkowiak wycofa się z kolejnej akcji kompromitowania naszego miasta. Nie wierzymy w aż tak wielką moc naszych publikacji, ale publikujemy. 


Zawsze miałem cygańską smykałkę do biznesu...


Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych. Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.To nasza siła nie nasza słabość.

Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Krol Pajacow: Jaskowiak to krol Pajacow
dodano: Czwartek, 2015.12.24 12:05, IP:95.108.30.XXX
ok
30
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: Ten lanser, robiący uroczystość z okazji uruchomienia przejścia dla pieszych, jest najgorszym prezydentem od kilkudziesięciu lat! Czy ktoś potrafi wskazać co zrobił dla Poznania przez rok prezydentury?
dodano: Czwartek, 2015.12.24 12:23, IP:79.184.55.XXX
ok
26
not ok
12
odpowiedz|usuń
~spokojnych...: Jacy wyborcy, taki prezydent. Sam się nie wybrał...
dodano: Czwartek, 2015.12.24 12:57, IP:194.116.252.XXX
ok
15
not ok
8
odpowiedz|usuń
~wiewiórka: E tam. Fajny jest . Taki tęczowy. I w przeręblu się wykąpie i naprawdę lubi całe to pedalstwo . Król Poznania na miarę czasów.
dodano: Czwartek, 2015.12.24 14:08, IP:188.146.66.XXX
ok
17
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: Po tej kadencji symbolem Poznania będą nie dwa koziołki tylko dwa trykające się Jaśkowiaki. TRYK>TRYK.
dodano: Czwartek, 2015.12.24 14:15, IP:188.146.66.XXX
ok
15
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: Dostojny Jaśkowiak i Rumhothowie, czyli prezydent na opłatku u Rumhothów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania?
dodano: Czwartek, 2015.12.24 14:36, IP:83.29.69.XXX
ok
18
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Cyganie z Obornickiej: Co mozna zrobic z cyganami przy Obornickiej? Okradli i ponisczyli okoliczne dzialki. Zatruwaja srodowiska ,niszcza drzewostan oraz zastawiaja wnyki na zwierzyne.... Policja i straz miejska nie interweniuje.....odkladaja sluchawke jak sie w tej sprawie dzwoni.
dodano: Czwartek, 2015.12.24 18:49, IP:95.108.30.XXX
ok
16
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: odkladaja sluchawke jak sie w tej sprawie dzwoni.
a jak ktos skradnie WINDOWS to trzepią chatę bezzwłocznie
dodano: Czwartek, 2015.12.24 19:26, IP:83.10.196.XXX
ok
9
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: Jaśkowiak hehe....Grobelnego nie chcieliście pyrusy jedne...to teraz macie
dodano: Czwartek, 2015.12.24 22:58, IP:83.8.232.XXX
ok
10
not ok
8
odpowiedz|usuń
~ClamsCasino: Zły Lokatorze pomimo że często delikatnie mówiąc mijasz się z prawdą po tym wpisem podpisuje się obiema ręcami.
dodano: Czwartek, 2015.12.24 23:32, IP:87.99.0.XXX
ok
10
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: Wstyd mi za tego lokatora inna sprawa że ktoś na niego głosował i wygrał ...z deszczu pod rynne
dodano: Piątek, 2015.12.25 14:18, IP:109.173.220.XXX
ok
6
not ok
5
odpowiedz|usuń
~Autor: słynny zły lokator to gnida która zastraszała innych, tłusty pajac mający żonę w sanepidzie stad wycieki informacji o zatruciu warty. Ma tez swoich przygłupasów wśród ćpunów walących amfe, w policji i wśród narodowców. Zapewne też ma wtyki w urzędach. ostatnio coś jest aktywny w internecie i na tym portalu. ogólnie zwykły sk***ysyn. Jak tam biały proszek nadal wchodzi?
dodano: Piątek, 2015.12.25 15:41, IP:77.254.88.XXX
ok
6
not ok
16
odpowiedz|usuń
~Narodowy: Wychodzi na to że ZŁY stoi co najmniej o poziom intelektualny wyżej niż jego przeciwnicy. Plugawe wyzwiska świadczą o niedorozwoju umysłowym tych forumowiczów. I dobrze że zostają i nie są usuwane. Niech wszyscy widzą z jakimi miernotami walczy Zły Lokator. Gratulacje ZŁY
dodano: Piątek, 2015.12.25 16:07, IP:188.146.66.XXX
ok
11
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: Widzę że lewacka hołota obudziła się najedzona po świętach w domkach rodziców i zaczyna pluć. Do roboty socjalistyczne nieroby albo na koczowiska.Tam wasze miejsce . Żyjecie za cudze nie za własne a za darmo umarło.
dodano: Piątek, 2015.12.25 16:11, IP:188.146.66.XXX
ok
12
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: sam sobie to piszesz śruba. Ładnie szkoda ze tak się nie zachowywałeś przy czyszczonych przez ciebie lokatorach.
dodano: Piątek, 2015.12.25 16:12, IP:77.254.88.XXX
ok
5
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Autor: Czy może ktoś wie gdzie anarchiści zajmują teraz cudzy budynek? Słyszałam że na Szelągowskiej ale nie wiem na ile to pewne.
dodano: Piątek, 2015.12.25 16:15, IP:188.146.66.XXX
ok
10
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: Jak tam Adrianek nadal dostarcza towar byś mógł mieć lepszy wigor w szkalowaniu i niszczeniu życia innym. Zapewne wpływ amfy na twoje d****ne kreatywne zachowania jest poważny, ale uważaj na zbyt częste używanie bo gorzej z potencją.
dodano: Piątek, 2015.12.25 16:18, IP:77.254.88.XXX
ok
6
not ok
11
odpowiedz|usuń
~Autor: o nowi przyjaciele śruby narodowcy, też miał się z kim skumać. Walicie już wspólnie amfe czy jeszcze was nie zaprosił na rykowisko.
dodano: Piątek, 2015.12.25 16:21, IP:77.254.88.XXX
ok
6
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Autor: http://#nie_wklejaj_linkow#www.wykop.pl/
dodano: Piątek, 2015.12.25 21:33, IP:83.20.146.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: wykop.pl/link/2927521/kolejne-pobicie-na
dodano: Piątek, 2015.12.25 23:28, IP:94.254.209.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
~PYRA: najwięcej krytyki Jaśkowiaka to ze strony katotalibanu pisuarowego,kiboli i buraków ze wsi którzy osiedlili się w Poznaniu
dodano: Sobota, 2015.12.26 08:34, IP:79.173.53.XXX
ok
4
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Krol Pajacow: Jaskowiak to krol Pajacow...
Cwoku nawet się podpisać nie umiesz,sam na siebie donosisz,że jesteś gnida pisuarowa.
dodano: Sobota, 2015.12.26 08:38, IP:79.173.53.XXX
ok
4
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: kto przystojny ten dostojny kto chłopiec ten młodzieniec
dodano: Sobota, 2015.12.26 14:34, IP:83.30.195.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Jaskowiak kocha cyganow: Zezol raz w tygodniu sypia z cyganami a nagrywaja to anarchisci i wystawiaj na serwisy porno.. Anarchy production Zezol fuck gypsy. To jest wlasnie poziom krola pajacow.
dodano: Sobota, 2015.12.26 14:49, IP:95.108.30.XXX
ok
7
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: smooth slippery www.saridhoti.com jerk wank fuck spank whack
dodano: Sobota, 2015.12.26 15:00, IP:83.30.195.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: chłopiec zboczeniec młodzieniec zberezieniec
dodano: Sobota, 2015.12.26 15:02, IP:94.102.48.XXX
ok
5
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarAnonim: Cygany pobili Polaka ale to przecież cygany są ofiarą agresji? bo pobili Polaka! jakby niemiec zamordował Polaka to pewnie dostałby jeszcze odszkodowanie.
dodano: Sobota, 2015.12.26 16:13
ok
9
not ok
23
odpowiedz|usuń
~Autor: jakby niemiec zamordował PO-laka to pewnie dostałby jeszcze odszkodowanie...
za co zabił ? za samo bycie PO-lakiem!
dodano: Sobota, 2015.12.26 20:01, IP:83.30.12.XXX
ok
7
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Jaskowiak krol zer: Na jaskowiaka glos oddali bandyci ze sklotow co wymuszaja haracze oraz naiwni mieszkancy naramowic, zgwalceni umyslowo przez psychpoatke pania Kucharska. Krol pajacow kupil ruchy miejskie i stare baby. Czarus w okularach , jurny jest bachory nieslubne ma. Cala Polska spiewa piesn Jaskowiak krolem pajcow jest.
dodano: Sobota, 2015.12.26 22:52, IP:95.108.30.XXX
ok
6
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Jaskowiak krol zer: Na jaskowiaka glos oddali bandyci ze sklotow co wymuszaja haracze oraz naiwni mieszkancy naramowic, zgwalceni umyslowo przez psychpoatke pania Kuchars...
o kurna koleś ty to dobrze walisz te amfe od Adrianka W. Pjacem to jest zły lokator vel Śruba czyściciel kamienic
dodano: Poniedziałek, 2015.12.28 20:25, IP:77.253.132.XXX
ok
0
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Czarnota z Rozbratu: Czesc jestem blada penera. Brakuje mi na narkotyki. Musze zajmowac cudza wlasnosc w miescie zeby zaspokoil swoj blady ryj i robaki w dredach. Dzieki jaskowiakowi mozemy wymuszac haracze od ludzi zajmujac ich wlasnosc. Znajdziecie mnie na roksie.pl
dodano: Wtorek, 2015.12.29 08:02, IP:95.108.30.XXX
ok
3
not ok
0
odpowiedz|usuń
~HAKATA~: z drawidyjskiego cygana zrobic indogermanskiego folksdojcza: epoznan.pl/blogi-blog-213-7996
dodano: Wtorek, 2017.02.28 14:46, IP:83.5.220.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
~ekonijat: http://mewkid.net/order-prednisone/ - Prednisone Without Dr Prescription Prednisone Without Prescription kcw.qmog.helios.epoznan.pl.xak.cr http://mewkid.net/order-prednisone/
dodano: Poniedziałek, 2019.08.19 11:44, IP:196.16.93.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~babalifumtaz: http://mewkid.net/order-prednisone/ - 23 Buy Prednisone Online inu.jqgt.helios.epoznan.pl.vkr.ja http://mewkid.net/order-prednisone/
dodano: Poniedziałek, 2019.08.19 14:15, IP:107.189.19.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)