blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI?
ok
135
not ok
279
liczba odsłon: 3967
 ROWERZYŚCI obowiązkowo muszą wykupić PEKĘ
akcja społecznie użyteczna
Przed kilkom dniami do dymisji podał się dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego  Bogusław Bajoński. Nazwisko okazało się zresztą nieprzypadkowe, bo Miasto Poznań musi dopłacić jeszcze bajońskie sumy, by system poznańskiej karty miejskiej PEKA funkcjonował sprawnie i był dobrze zabezpieczony informatycznie. Na początek mówi się o kwocie 17 milionów złotych potrzebnej od zaraz z budżetu miasta.

Wiadomość o dymisji dyrektora ZTM bardzo ucieszyła radnego Tomasza Lewandowskiego, który wraz z kilkoma paniami założył jakąś lokalną inicjatywę polityczną, ale mimo to trzyma się wraz ze Aniołkami Lewego foteli w Radzie Miasta, zdobytych za pieniądze SLD,  którymi gardził i korzysta z tego, że jest koalicjantem Jacka Jaśkowiaka. Jako że Platforma Obywatelska w Poznaniu liczy niewiele ponad 100 działaczy, a obsadziła już około 200 etatów w mieście, natomiast tzw. społecznicy z Prawa do Miasta obsadzili więcej etatów niż ich stowarzyszenie ma członków, to dla Tomcia Paluszka oraz jego krewnych i znajomych otwierają się szerokie perspektywy do awansów i Tomaszek z nich pewnie bardzo skwapliwie skorzysta. Kilkanaście lat praktyki robi swoje. Czai się więc na obsadzenie jakimś swoim protegowanym stanowiska dyrektora ZTM.

Niezależnie od tego kto zostanie szefem ZTM, pieniądze trzeba będzie jednak znaleźć i projekt PEKI domknąć, bo poszło już na niego grubo ponad 100 milionów złotych i cofnąć się tego już nie da. Ważniejsze niż personalia, jest znalezienie tych pieniędzy, bo budżet miasta nie jest z gumy i nie zniesie kolejnego niespodziewanego wydatku. I zresztą nie ma powodu, by z budżetu dotować ZTM, infrastruktura związana z transportem miejskim powinna być bowiem utrzymywana przez tych, którzy z niej korzystają i nie powinno być w tym zakresie równych i równiejszych. Jest natomiast jedna grupa, która cieszy się specjalnymi względami i otrzymuje specjalne ulgi, mimo że nie są to osoby niepełnosprawne…, no w każdym razie nie maja takich orzeczeń. Mowa oczywiście o ROWERZYSTACH miejskich.

Wszystkie osoby korzystające z infrastruktury drogowej ponoszą koszty związane z korzystaniem z niej. Właściciele jakichkolwiek pojazdów napędzanych paliwem, płacą podatek drogowy, który stanowi część akcyzy, a przeznaczany jest na rozbudowę i naprawy dróg. Właściciele samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i balastowych, przyczep i naczep oraz autobusów zobowiązani są opłacać podatek drogowy w urzędzie miasta. Osoby korzystające z miejskiej komunikacji zbiorowej płacą zaś za to kupując bilety czy właśnie kartę PEKA, płaci się nawet za korzystanie z systemu roweru miejskiego. Ze współponoszenia kosztów utrzymania i rozbudowy infrastruktury drogowej, WYŁĄCZONA jest tylko jedna grupa i to grupa najgłośniej wypowiadająca się w sprawie tejże infrastruktury, a także uzyskująca największe korzyści z rozwoju i przebudowy tej infrastruktury. ROWERZYŚCI miejscy.Nieoficjalnie mówi się o tym, że dyrektor Bajoński planował rozszerzenie grona użytkowników karty PEKA także na rowerzystów miejskich i to właśnie, w nie mniejszym stopniu niż błędy w zarządzaniu ZTM, zadecydowało o jego dymisji. Przypomnieć bowiem warto, że od wyborów wygranych przez znanego poznańskiego cyklistę Jacka Jaśkowiaka minęło już półtora roku, a kwestiami transportowymi w mieście od początku zarządza drugi rowerowiec wiceprezydent Maciej WUDARSKI, i przez ostatnie kilkanaście miesięcy akceptowali oni działalność zarządu ZTM, ba nawet w ZTM umieszczali swoich protegowanych na atrakcyjnych etatach. Znieśliby jeszcze kolejne dopłaty do ZTM, ale podobno zamachu na wolność rowerzystów nie mogli wybaczyć dyrektorowi ZTM. Rowerzyści miejscy to wszak najważniejsza zorganizowana grupa, która popiera obecną ekipę i ma moc zorganizowania akcji poparcia. Środowiska LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści i transwestyci) gromadzą bowiem po kilkadziesiąt osób na swoich rokrocznych manifach, natomiast KOD-owcy następną pikietę planują podobno na placyku (dawnym parkingu) przy urzędzie miejskim, bo gdy się zbierają na placach, to nawet przechodnie ich nie zauważają. 

Plan objęcia kartą PEKA rowerzystów miejskich byłby wyrazem elementarnej sprawiedliwości i solidarności społecznej, do której rowerzyści tak usilnie nawołują. Nie może być bowiem tak, że jest grupa uprzywilejowanych użytkowników infrastruktury drogowej, która z niej korzysta „na gapę” a inni frajerzy za nich płacą. Działacze miejscy i aktywiści rowerowi, którzy mają zawsze gęby pełne frazesów o wspólnotowości, solidarności społecznej i konieczności budowania wspólnoty wokół celów wspólnotowych, nie będą się na pewno chcieli z tej wspólnoty wykluczyć, dla oszczędzenia jakichś parudziesięciu złotych miesięcznie.

Objęcie rowerzystów kartą PEKA wpisywało się będzie zresztą doskonale w nową politykę komunikacyjną prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, który planuje przekształcić jedną z nitek ulicy Grunwaldzkiej w ścieżkę rowerową, a na zarzuty, że takie działania doprowadzą do opuszczania miasta przez ludzi korzystających z samochodów, którzy przestaną w mieście płacić podatki, odpowiedział buńczucznie, że nie potrzebuje podatków od kierowców. Podatki są jednak miastu niezbędne do funkcjonowania, więc skoro nie od kierowców, to pewnie zamierza je ściągnąć od rowerzystów, których do zamieszkania w Poznaniu tak bardzo zaprasza i zachęca. Karta PEKA dla rowerzystów byłaby pierwszym krokiem w tym kierunku i dlatego bardzo popieramy pomysł jej wprowadzenia.

Nie jesteśmy szczególnymi miłośnikami rowerzystów, którzy kradną kierowcom drogi, a i tak rozjeżdżają pieszych na chodnikach, ale tu nie chodzi o lubienie, ale o elementarną uczciwość i bardzo poważne pieniądze. Środowiska rowerzystów głoszą, że w Poznaniu z roweru jako podstawowego środka komunikacji korzysta ponad 30.000 osób. Gdyby opłatę za kartę PEKA dla rowerzystów ustalić na jakimś zupełnie minimalnym poziomie rzędu 3 złote dziennie (tyle co godzina parkowania czy jednorazowy krótki przejazd tramwajem), to dawałoby 90 zł miesięcznie, a dzięki temu w ciągu miesiąca do kasy ZTM wpłynęłoby prawie 3 miliony złotych. Rocznie budżet ZTM zyskałby dodatkowe 36 milionów złotych, czyli 200% tego, czego mu dzisiaj brakuje. Co więcej nie byłaby to jednorazowa zapomoga, tylko stały wpływ do budżetu, który w kolejnych latach przekierowany mógłby zostać na inwestycję w infrastrukturę transportową, a to w znacznej mierze sprowadza się do powstawania kolejnych dróg rowerowych, które cyklistom fundują kierowcy samochodów oraz użytkownicy transportu publicznego, co jest skrajnie nieuczciwe. No i byłoby z czego utrzymywać etat OFICERA rowerowego.

Zarzuci nam pewnie wielu czytelników, że nasze wyliczenia są wyssane z palca, że nie ma w Poznaniu 30.000 rowerzystów miejskich, a nawet 300 trudno będzie nazbierać i nie będzie z tego pomysłu pieniędzy, a tylko zamieszanie. Takie zarzuty czynią nasz apel o wprowadzenie PEKI dla rowerzystów jeszcze ważniejszym. Jeśli bowiem faktycznie się okaże, że jest ich w Poznaniu zaledwie kilkuset i tylko tylu zamierza – choćby w ten symboliczny sposób – ponosić koszty korzystania z miejskiej infrastruktury transportowej, to wówczas należy zadać sobie pytanie – Komu służą te gigantyczne wydatki na infrastrukturę rowerową? Po co powoływani są specjalni urzędnicy dla rowerzystów? Skoro bowiem sprawa dotyczy zaledwie kilkuset osób, to jest to grupa tak marginalna (tyle co dwa tramwaje), że należy natychmiast zaprzestać rozbudowy infrastruktury rowerowej, która nikomu nie służy i oddać ją kierowcom oraz pieszym.

Nie może być bowiem tak, że w Wolnym Mieście Poznaniu, grupka kilkuset ludzi wymusza na władzach miasta gigantyczne wydatki na spełnienie ich fanaberii, natomiast wszyscy mieszkańcy Poznania swoimi pieniędzmi oraz swoim czasem zmarnowanym na sterczenie w korkach, płacą za to żeby kilkudziesięciu osobom jeździło się lepiej rowerami. Sytuacja z jaką mamy obecnie do czynienia, gdy nikt nie zna prawdziwych potrzeb mieszkańców, nikt się nimi nie interesuje, a grupka krzykliwych cyklistów wymusza dla siebie inwestycje, etaty miejskie oraz opracowania i audyty, to nie demokracja a zwykły TERRORYZM  ROWEROWY.Najwyższy czas skończyć z traktowaniem rowerzystów miejskich jako świętych krów, które mają prawo tarasować ulice i chodniki, a pozostają w tym całkowicie bezkarni. Czas żeby rowerzyści, którzy bardzo gromko domagają się dla siebie kolejnych ułatwień, zaczęli także ponosić koszty związane z infrastrukturą transportową. Demokracja o której tyle krzyczą rowerzyści polega bowiem na tym, że ma się PRAWA, ale ma się także OBOWIĄZKI.


APEL:  Niniejszym wzywamy Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka oraz vice Prezydenta Macieja Wudarskiego do dawania DOBREGO przykładu poznańskim rowerzystom i zakupienia comiesięcznej ROWEROWEJ KARTY PEKA.Piszcie do nas na :  [email protected]

Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
Facebook : Zły Lokator Poznań
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Tomasz: Szkoda gadać. Pier... enie o Szopenie. Idąc twoim tokiem rozumowania wszystkich pieszych też należy zmusić do zakupu PEKI bo przecież chodniki też są budowane a nie płaci się za nie podatku. Zabierają też miejsce na drogi czyż nie? Ogarnij się człowieku. W swojej wojence z Jaśkowiakiem i jego dworem oraz kudłatymi sięgasz właśnie po absurdalny argument. Tym samym zrównujesz się a nawet wyprzedzasz w absurdzie tych których krytykujesz. Swoją drogą to rowerzyści też płacą podatki a w każdym normalnym kraju promuje się transport rowerowy jako zdrowy, tani i ekologiczny. Ty tego nie zauważasz, na siłę szukasz problemu i nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi starasz się znaleźć dziurę w całym. Często udaje ci się obnażyć patologie panujące w Poznaniu ale niestety równie często trafiasz kulą w płot.
dodano: Sobota, 2016.03.26 07:33, IP:46.250.168.XXX
ok
48
not ok
18
odpowiedz|usuń
~Autor: Pisiorkowi sie nie podoba Jaskowiak? Czlowieku czy nikt ci nie powiedzial ze zanim zaczniesz pisac pubicznego bloga ,to powinienes skonczyc szkole podstawowa/gimnazjum ? Totalny belkot pisany przez grafomana ktory nie potrafi sie poprawnie wyslawiac i przelac na "papier" swoje mysli. ps: zalosne jest to co piszesz,bo widac ze "karakan"ci kazal atakowac Jaskowiaka.
dodano: Sobota, 2016.03.26 08:29, IP:193.22.83.XXX
ok
16
not ok
31
odpowiedz|usuń
~masta: ~Autor: Pisiorkowi sie nie podoba Jaskowiak? Czlowieku czy nikt ci nie powiedzial ze zanim zaczniesz pisac pubicznego bloga ,to powinienes skonczyc szkole pod...
Dziadziuś pracował w resorcie? Zacznij używać polskich znaków i przecinków, ty purysto językowy od siedmiu boleści.
dodano: Sobota, 2016.03.26 09:44, IP:194.149.88.XXX
ok
25
not ok
13
odpowiedz|usuń
avatarYazon: Gdyby władza w Poznaniu potrafiła patrzeć na problem miasta dalej niż czubek ich ufajdanego nosa, to widziała by do czego doprowadziły rozwiązania przywoływane z tzw. zachodu. Otóż zamykanie centrum, ograniczanie ruchu doprowadziło do wygonienia z miasta najbardziej wartościowej części mieszkańców tzw. klasy średniej. Dzisiaj miasta zachodnie w większości wyglądają tak: bogate obrzeża niczym oponka oplatające centrum, które jest zawładnięte przez złodziejskie grupy tzw. anarchistów, oraz brudasów tworzących swoiste enklawy miejskie. Czy tego chcemy? To, że ta banda d.ebili na czele z naszym sołtysem stara się nam na siłę przeforsować takie rozwiązania nie oznacza jeszcze, że musimy się na to zgodzić. Odwołać tych kmiotków i dać wyraźny sygnał dla następców. To MY mieszkańcy decydujemy co chcemy w mieście a nie jeden albo drugi odurzony, nawiedzony rowerzysta!!!
dodano: Sobota, 2016.03.26 09:53
ok
22
not ok
38
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Tomasz: Szkoda gadać. Pier... enie o Szopenie. Idąc twoim tokiem rozumowania wszystkich pieszych też należy zmusić do zakupu PEKI bo przecież chodniki też s...
Skoro pan prezydent nie potrzebuje podatków od kierowców, to niech ich nie pobiera, a wtedy się okaże kto płaci za utrzymanie chodników i dróg rowerowych. Piesi, szanowny panie, w przeciwieństwie do rowerzystów, nie skrzeczą, że brak im miejsca na chodnikach i nie żądają ich poszerzania kosztem dróg. Słusznie zresztą, bo wkrótce inwalidzi, deskorolkowcy i wrotkarze zaczęliby żądać osobnych pasów dla siebie.
dodano: Sobota, 2016.03.26 10:46, IP:185.81.56.XXX
ok
22
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Aut**: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~wszechwiedząca: Stuknij się koleś w łeb. Płacę peke miesieczna bo jezdze tramwajem na co dzien, na rowerze tylko rekreacyjnie. Nie będe placic za mozliwosc pojezdzenia na rowerze i tez nie wymagam infrastruktury. Z reguly zgadzam sie z tym co piszesz ale teraz widze ze mogłbys sobie podac łape z Jaśkowiakiem. Obaj macie z d*py pomysły.
dodano: Sobota, 2016.03.26 14:05, IP:77.65.81.XXX
ok
11
not ok
6
odpowiedz|usuń
avatarAnonim: Panie Śruba niech pan idzie na stanowisko prezydenta Poznania zagłosuje na pana i moja rodzina i znajomi też.
dodano: Sobota, 2016.03.26 15:36
ok
19
not ok
43
odpowiedz|usuń
avatarAno***: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Autor: Pani wszechwiedząca , skoro Pani płaci PEKĘ to nie ma problemu. Zapłaciła Pani to Pani jeździ. Są tacy rowerzyści co jeżdżą na gapę.
dodano: Sobota, 2016.03.26 16:34, IP:188.146.5.XXX
ok
10
not ok
5
odpowiedz|usuń
~Luxry: Dokładnie tak. Niech płacą PEKA a póki nie płacą to niech sobie w domach marudzą a nie w mieście i o mieście
dodano: Sobota, 2016.03.26 16:37, IP:188.146.5.XXX
ok
9
not ok
7
odpowiedz|usuń
~: Dobre. No właśnie czy Wudarski i Jaśkowiak wykupili rowerową PEKę? Jeśli nie to natychmiast wyrobić. I karty rowerowe zabrać.
dodano: Sobota, 2016.03.26 16:41, IP:188.146.5.XXX
ok
9
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: Na każdy rower koniecznie też powinno być OC i NW bo niby czemu nie. Rowerzyści do ubezpieczalni. Potem jak coś się stanie to nie ma komu płacić. Jaśkowiak zrób wreszcie z tym porządek. To twoi FUNFLE
dodano: Sobota, 2016.03.26 16:44, IP:188.146.5.XXX
ok
10
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: Rzeczywiście Straż Miejska powinna zdecydowanie częściej kontrolować rowerowców i ich wątpliwe manewry. To co wyprawiają w Poznaniu w centrum miasta to co najmniej wstyd. Np Czarnota gnająca rowerem pod prąd. Takich przypadków są setki. I ten przekręt oficer rowerowy i jego audyty po 30 tysi. Doją poznaniaków że żal patrzeć. Zwykłe cwaniaczki
dodano: Sobota, 2016.03.26 16:50, IP:188.146.5.XXX
ok
13
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: Rowerzysta = pedał a jak przed przystankami zamiast zwalniać to ta hołota przyspiesza sam widziałem kilka razy jak potrącili osoby wysiadające z pojazdu bo myślą że im wszystko wolno.
dodano: Sobota, 2016.03.26 16:56, IP:77.114.105.XXX
ok
19
not ok
7
odpowiedz|usuń
~wszechwiedząca: ~Autor: Rowerzysta = pedał a jak przed przystankami zamiast zwalniać to ta hołota przyspiesza sam widziałem kilka razy jak potrącili osoby wysiadające z pojaz...
nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Ja na przykład na przejsciach zawsze przeprowadzam nawet jak jest sciezka wydzielona. Na zwezeniach tez przeprowadzam. W Twojej rodzinie nikt nigdy na rowerze nie jezdzil? A jak tak to co pedały same? Twój ojciec i matka = pedały? A jako dziecko na rowerze nie jezdziles? Obrazasz ludzi którzy jezdza przepisowo a nawet bardziej niz przepisowo licza sie z innymi uczestnikami ruchu. Skad ten jad? Jakies braki?
dodano: Sobota, 2016.03.26 17:16, IP:77.65.81.XXX
ok
14
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: Zgadzam się rowerzysta to niekoniecznie pedał. Ale większość to kombinatorzy i wymuszacze. I oby to nie dotknęło tylko ich kieszeni. A zapłacić to nie łaska. Rozumiem jazdy rekreacyjne w weekendy do pobliskiego lasu itp Ale rajdy po kilka,kilkanaście kilometrów do roboty a potem spoceni przyjmują petentów to już patologia. I do tego za darmochę, nic z siebie nie dają a chcą tu autostrad rowerowych i ukłonów od władzy. Zwykłe frajerstwo
dodano: Sobota, 2016.03.26 18:54, IP:188.146.5.XXX
ok
7
not ok
16
odpowiedz|usuń
~Autor: ~wszechwiedząca: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Ja na przykład na przejsciach zawsze przeprowadzam nawet jak jest sciezka wydzielona. Na zwezeniach tez prze...
czyli według ciebie rowerzysta nie pedałuje?
dodano: Niedziela, 2016.03.27 12:01, IP:5.60.212.XXX
ok
5
not ok
3
odpowiedz|usuń
~ztmowiec nie bajoński: Co to za dureń anonimowy napisał ? Podpisz się cymbale. Większych bzdur nie słyszałem. B.B. poleciał za rozdymanie kosztów, zatrudnianie kolesi i nieumiejętność zarządzania, a nie za to, że jakieś PEKI chciał sprzedawać rowerzystom. Po cholerę. Miało być 400.000 a jest 450.000. Norma wykonana i dotacja niezagrożona. Po cholerę dusić więcej. Żeby roboty z tym badziewiem było więcej ? Ten co to napisał niech się dobrze rozpędzi i wyrżnie łbem o jakiś mur. Albo niech zmieni zioło. Chyba to jednak kumpel tego sczerwieniałego kurdupla co nie może się zdecydować czy jest postkomuchem czy innym przechrztą. Dobrana ekipa.
dodano: Niedziela, 2016.03.27 16:39, IP:79.186.231.XXX
ok
4
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: Mnie tam żarcik o Bajońskim bardzo przypadł do gustu. Wiadomo że urzędnicy nie szanują publicznych pieniędzy i rozwalają je na prawo i lewo. Sprawa wygląda tak nie tylko w ZDM ale i w innych spółkach miejskich. Wszystko to można napisać dosłownie lub w równie sensownym tekście podać to ze smaczkiem. Tekst rozumiem jest o problemach z rowerzystami a nie o jakimś Bajońskim, który i tak miękko wyląduje w strukturach miejskich. Mnie tam teksty Złego pasują i swobodnie czytam też drugie dno i podteksty. Nie podoba się - nie czytać.
dodano: Niedziela, 2016.03.27 17:42, IP:188.146.5.XXX
ok
6
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Erika: Autorze zapomniałeś o jeszcze jednej uprzywilejowanej grupie - o PIESZYCH. PEKA DLA PIESZYCH! Oni w większym stopniu niż rowerzyści korzystają z infrastruktury, niszczą ją i nic nie płacą. Koniec z nierównościami.
dodano: Niedziela, 2016.03.27 23:29, IP:77.65.82.XXX
ok
3
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Autor: Piesi chodzą po dziurawych i zasranych przez psy chodnikach zatem dla nich też powinna być PEKA tylko PEKA ZERO ze stawką zero złotych.
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 10:06, IP:188.146.5.XXX
ok
6
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Widać że strasznie zabolała prawda Rowerzystów. Zacznijcie myśleć cykliści to nie boli . I raz dwa po PEKĘ marsz znaczy jazda !!!! Koniec z kumoterstwem
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 10:11, IP:188.146.5.XXX
ok
6
not ok
5
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: Za umiejętne korzystanie z roweru miejskiego się nie płaci - jazda do 20 minut jest za darmo. Płaci się natomiast za jazdę na własnym sprzęcie, jako że trzeba go serwisować we własnym zakresie. Obsługa mojego roweru wyniosła przez ostatnie dwa lata jakieś 600 zł. Usługi warsztatowe, części itp. są również opodatkowane, tak jak paliwo do pojazdów mechanicznych, więc mi tu nie p*****l, że rowerzyści jeżdżą na krzywy ryj. Na domiar płacą podatek dochodowy.
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 10:58
ok
5
not ok
6
odpowiedz|usuń
avatarfabrykamieszkan: Nas remont samochodów w ostatnim roku wyniósł 16.000 zł a za paliwo miesięcznie płacimy 7 tysięcy. Podatek dochodowy mamy na poziomie kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie. Dodatkowo nasze auta serwisują mechanicy a na budowach zatrudniamy budowlańców czym dajemy kolejne miejsca pracy dzięki ktorym utrzymuje się kilkanaście dodatkowych rodzin w samym Poznaniu. Do tego płacimy NW i OC. Wychowujemy także dzieci . MelaniS ogarnij się. To świat DOROSŁYCH ludzi a nie trzepakowa banda roweromanów.
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 12:37
ok
6
not ok
6
odpowiedz|usuń
avataradonis: Dokładnie tak. czas skończyć z p*****łami. Ludzie muszą porozwozić dzieci do przedszkoli, szkół , handlowcy i dostawcy porozwozić towar po mieście dla 500.000tys ludzi. Żeby taki cyklista mógł nachlipać się napoju z bidonu a nie siorpać wodę z Warty lub kałuży. Albo zjeść krakersa lub zrobić inne zakupki. Rowerzyści obowiązkowo PEKA + OC + NW i wtedy na miasto
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 12:49
ok
4
not ok
7
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: adonis: Dokładnie tak. czas skończyć z p*****łami. Ludzie muszą porozwozić dzieci do przedszkoli, szkół , handlowcy i dostawcy porozwozić towar po mieście dla...
To wtedy rower przestanie się opłacać. Rowerzysta wsiądzie w furę (bo nie każdy jeździ rowerem dla idei, większość ma także auta), a wtedy zrobi się wszystkim jeszcze ciaśniej na drogach, dostawca niczego nie dowiezie, dziecioki do szkół i przedszkoli nie dotrą...
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 14:21
ok
5
not ok
2
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: fabrykamieszkan: To świat DOROSŁYCH ludzi
Jakich dorosłych? Ty masz dopiero 7 lat! Bob Budowniczy się znalazł...
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 14:25
ok
5
not ok
3
odpowiedz|usuń
avataradonis: Droga Pani MelaniS. Dzieci się nie opłacają absolutnie . Opłaca się tylko bycie singlem i jazda na rowerze oraz przejadanie zarobków. Ale w życiu jeszcze chodzi o coś więcej o rozwój , pasję i dbanie o własny naród. Zachęcam do posiadania dzieci. Jesteśmy to winni POLSCE. Lewactwo to grzech śmiertelny i nawróć się póki jeszcze czas. Będziemy Ciebie wspierać MelaniS
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 15:28
ok
5
not ok
5
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: adonis: Będziemy Ciebie wspierać MelaniS
Tak, wiem, 500 zł. I to na drugie. Naprawdę, trzeba być patriotą.
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 15:54
ok
5
not ok
4
odpowiedz|usuń
avataradonis: MelaniS zaczynasz nas roztkliwiać. Zrobimy sobie wnuka? A może kilkoro. Chwała Wielkiej Polsce. A kto nas zna wie że lubimy balety i potrafimy być odpowiedzialnymi obywatelami. Jedno nie wyklucza drugiego. Życie jest fajne MelaniS.
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 17:24
ok
3
not ok
4
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: adonis: MelaniS zaczynasz nas roztkliwiać. Zrobimy sobie wnuka?
Wnuka? A ile jest dotacji na wnuka?
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 17:30
ok
4
not ok
1
odpowiedz|usuń
avataradonis: MelaniS My jesteśmy fajne chłopaki mamy fajne fury i podrzucimy cię do miasta . Nie licz na tandemy, bo się nie doliczysz. Duże buziaki i wielkie uśmiechy od chłopaków ze ZŁEGO. Pozdrawiamy
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 19:17
ok
4
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: "adonis: MelaniS My jesteśmy fajne chłopaki mamy fajne fury i podrzucimy cię do miasta" Do miasta Złego? Dobra, dobra, już ja znam te wasze diabelskie sztuczki. Wnuka mi chcecie wcisnąć! Poza tym do Złego można dotrzeć na piechotę. Z każdego miejsca na ziemi.
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 20:40
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
avataradonis: Lubisz Nas MelaniS co nie. Nie strzelaj focha raczej oko puść . My się nie gniewamy. Nasze miasto jest zaj**iste. Zobaczysz sama. Pozdrawiamy
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 22:16
ok
2
not ok
2
odpowiedz|usuń
avatarMelaniS: adonis: Lubisz Nas MelaniS co nie. Nie strzelaj focha raczej oko puść . My się nie gniewamy. Nasze miasto jest zaj**iste. Zobaczysz sama. Pozdrawiamy...
Nie no, co mam nie lubić. Diabeł też człowiek, yyy.... to znaczy w pewnym sensie, ale mniejsza z tym. Tak, wasza diabelska stolica jest za..., no. Byłam tam kilka razy z wizytą służbową. Widziałam nawet... HA... kilku diabłów na... uwaga! NA ROWERACH! Co, paliwa już brakuje?
dodano: Poniedziałek, 2016.03.28 22:45
ok
4
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Co was tak bolą te rowery - podatki z paliwa i tak nie trafiają do kasy miejskiej a stoję i wy też stoicie w korkach przez brak pełnej ramy poznania i niegoraniczonemu wjazdowi pasożytów do centrum. Podmiejskie poasożyty płacą za wjazd do SPP oprócz prakowania i okaże się że nie ma korków.
dodano: Wtorek, 2016.03.29 14:06, IP:217.153.202.XXX
ok
3
not ok
3
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)