blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!!
ok
152
not ok
186
liczba odsłon: 3524

Do radnego miejskiego PiS, Michała Grzesia docierają niepokojące informacje o nowo zatrudnionych pracownikach zoo. Mieli by to być znajomi dyrektor zoo
Ja nie biorę, ja daję

Gdy w stadninie koni w Janowie Podlaskim padła klacz Pianissima, Agencja Nieruchomości Rolnych nakazała odwołanie dyrektora stadniny, gdy padły dwie kolejne klacze minister rolnictwa wystąpił do Agencji o zwolnienie tylko co powołanego zarządu stadniny, a prokuratura wszczęła postępowanie, a podobno nawet sam Barack Obama dopytywał o to Donalda Tuska podczas ostatniego szczytu. W poznańskim ogrodzie zoologicznym cenne zwierzęta padają hurtowo, ale dyrektor Ewa Zgrabczyńska, korzystając z politycznego parasola jaki rozpiął nad nią radny Tomasz Lewandowski,  ma się bardzo dobrze. Ale po kolei.

Przypomnijmy, że na stanowisko dyrektora poznańskiego zoologu został rozpisany konkurs, do którego stanął doktor Aleksander Niweliński, mający doskonałe efekty w zarządzaniu płockim ogrodem zoologicznym, który rozwinął go bardzo i wypromował na świecie. Gdy wygrał konkurs na dyrektora poznańskiego zoologu, liczono że podobnie zdarzy się także w Poznaniu:

  • „Wierzono, że również w Poznaniu zajdą zmiany i takie zaczęły następować. Poczyniono inwestycje m.in. na terenie Starego ZOO, a jeszcze w sierpniu dyrektor, będąc w studiu Telewizji WTK, mówił o planach na przyszłość. Zapowiadał usprawnienie sprzedaży biletów (również przez internet), udostępnienie mieszkańcom drugiego wejścia do ogrodu od strony stawu Olszak. Mówił o budowie nowych wybiegów i sprowadzeniu do Poznania nowych gatunków zwierząt - m.in. panter śnieżnych, żurawi mandżurskich, panter perskich czy dwóch gatunkach lwów - afrykańskiego i indyjskiego".

Aleksander Niweliński w poznańskim ZOO, była jak Paweł Augustyn w poznańskim ZKZL, wygrał konkurs bo był najlepszy, a nowe władze jeszcze nie wiedziały jak organizować konkursy tak, by wygrywali je właściwi kandydaci. Przybywszy do Poznania zajął się uporządkowaniem, zabagnionej od lat sytuacji. Jego pojawienie się w poznańskim ogrodzie zoologicznym naruszyło koterie, układy i układziki, a w sprawę zaangażował się towarzysz Tomasz Lewandowski, który – nie mając nic konkretnego do roboty – zajmuje się rozprowadzaniem zasłużonych towarzyszy i towarzyszek na miejskie etaty. Etat dyrektora zoologu obiecał zaś znanej hodowczyni kotów – doktor Ewie Zgrabczyńskiej, która – jak donoszą internauci, a czego nie zaprzecza ani Zgrabczyńska ani Lewandowski – wpłaciła na jego fundusz wyborczy okrągłe 50.000 zł.

Jednak żeby towarzyszka Ewa od kotów, mogła zostać szefową zoologu, trzeba było najpierw doprowadzić do zwolnienia Aleksandra Niwelińskiego, a ten jak na złość był bardzo dobrym dyrektorem i szybko zabrał się do porządkowania stajni Augiasza, jaką były poznańskie ogrody zoologiczne. Są jednak w Poznaniu ludzie, którzy jak zawodowi cyngle, przyjmą zlecenie na zniszczenie każdego uczciwego człowieka, bo uczciwych ludzi to oni straszliwie nie znoszą. Dziś do uczciwego człowieka się nie strzela, dzisiaj się takiego człowieka niszczy medialnie, a najbardziej wyspecjalizowani w niszczeniu przyzwoitych ludzi są „rewolwerowcy do wynajęcia”, Piotr Żytnicki i jego ekipa z poznańskiej „Gazety Wyborczej”, która o każdym napisze każde kłamstwo, o ile tylko dostanie zamówienie.

Stare przysłowie mówi, że jak się chce psa uderzyć, to się kij znajdzie. Pałką przeciwko Niwelińskiemu okazała się sprawa uśpienia 35 schorowanych żółwi czerwonolicych, co nakazał nowy dyrektor. Piotr Żytnicki zrobił z tego aferę, jakby to był jakiś holocaust żółwi, a nie humanitarne działanie mające ograniczyć cierpienia schorowanych zwierząt. Śmialiśmy się wówczas z Żytnickiego, że ekscytuje go tak błaha sprawa i kręci z niej fikcyjną aferę, okazuje się że cel żurnalisty był jednak bardzo poważny, chodziło o odstrzelenie Aleksandra Niwelińskiego, żeby nie przedłużać zacytujemy streszczenie konfliktu/akcji przedstawione w Gazecie Wyborczej:

  • O sytuacji w poznańskim zoo pierwszy raz zrobiło się głośno pół roku temu. Wyszło na jaw, że w Starym Zoo uśmiercono 35 żółwi czerwonolicych. Dyrektor Aleksander Niweliński twierdził, że były chore. Zaprzeczali temu pracownicy. Ale pracownicy ogrodu mają wobec dyrektora więcej zarzutów. Mówili o nich radnym z komisji gospodarki komunalnej i polityki mieszkaniowej. Zdaniem Piotra Arndta z »Solidarności « dyrektor zwalcza działające w zoo związki zawodowe. Pracownicy twierdzą też, że zwierzęta nie mają właściwej opieki weterynaryjnej, a zajmują się nimi asystenci bez doświadczenia. Dyrektor Niweliński miał też wydać polecenie, by zabić bezpańskie koty na terenie zoo, a także ograniczyć ilość pokarmu zwierzętom. To właśnie dlatego miały zdechnąć trzy z pięciu mundżaków. Z tymi zarzutami nie zgadzała się inna grupa pracowników zoo oraz członkowie konkurencyjnego wobec »Solidarności « związku zawodowego. Trzy dni po posiedzeniu komisji zorganizowali w obronie dyrektora konferencję prasową. Ich zdaniem zwierzęta w zoo mają dobrą opiekę, a żółwie uśmiercono »zgodnie z prawem«. Te zarzuty - jak mówi wiceprezydent Arkadiusz Stasica - nie potwierdziły się. Mimo to dyrektor Aleksander Niweliński zdecydował się odejść ze stanowiska".

Ten tekst pokazuje istotę manipulacji żurnalistów poznańskiego tabloidu. Najpierw prezentuje się szczegółowo serię obrzydliwych oszczerstw – uśmiercenie żółwi, łamanie praw pracowniczych, brak opieki weterynaryjnej, zabijanie bezpańskich kotów, ograniczanie dawek żywnościowych co prowadzi do głodowej śmierci zwierząt – a po wylaniu tego wiadra pomyj na uczciwego człowieka, „rzetelni dziennikarze” stwierdzają beztrosko, że zarzuty te się nie potwierdziły. Mówiąc po ludzku, całe łajno, którym obrzucali przez tygodnie niewinnego człowieka opierało się na zwyczajnych kłamstwach, których nawet nie raczyli zweryfikować. To tak jakby napisać, że ludzie gadali, że Piotr Żytnicki oraz Tomasz Nyczka wraz ze swoimi partnerami życiowymi wzięli udział w zbiorowym homoparty, podczas którego wymieniali się partnerami, a podczas zabawy alkohol lał się szerokim strumieniem, więc któryś z panów stracił kontrolę i zgwałcił psa, jamnik nie przeżył, a na koniec napisać, że nie ma żadnych dowodów na to, że takie zdarzenia faktycznie miały miejsce, a żaden z rzekomych uczestników rzekomego homoparty nie ma psa. Zbyt drastyczny przykład powiedzą nasi czytelnicy, nie uważamy podobnie, nie sprawi on że którykolwiek z przywołanych osobników straci pracę, a dyrektor Aleksander Niweliński nie wytrzymał tej nagonki i zdecydował się zrezygnować z pracy w poznańskim zoo. Cel do którego „zawodowe dziennikarskie cyngle” zostały wynajęte, został zrealizowany.

Nowy konkurs na stanowiska dyrektora poznańskiego zoologu przeprowadzony został koncertowo, radny Tomasz Lewandowski zadbał o to by nie było żadnych błędów i tak jak na miejsce wiceprezydentki Agnieszki Pachciarz wstawił Arkadiusza Stasicę, zniszczywszy szefa ZKZL Pawła Augustyna, wstawił tam swojego sekretarza i szefa gabinetu, tak na miejsce Niwelińskiego wstawił swoją protegowaną Ewę Zgrabczyńską. Tomasz Lewandowski lansując doktor Ewę Zgrabczyńską na stanowisko dyrektora ogrodu zoologicznego, podkreślał jej wybitne kompetencje do objęcia tej funkcji:
  • miała być ona wybitnym naukowcem badającym zwierzęta, czego dowodził jej doktorat, tyle tylko poznański Uniwersytet Przyrodniczy nie oceniał jej kompetencji tak wysoko, bo zwolniona została z pracy na uczelni;
  • miała być wybitnym menagerem zajmującym się sprawami zwierząt, tyle że prowadzona przez nią Fundacja IRBIS, mimo wielu dotacji doprowadzona została przez nią do bankructwa, a długi do dzisiaj widnieją w internecie;
  • miała być wreszcie wielką miłośniczką zwierząt, w co trudno uwierzyć mając świeżo w pamięci hodowlę kotów jaką urządziła w mieszkaniu w kamienicy przy ul. Polnej, gdzie zapładniane kotki wykorzystywane były jak maszynki do zarabiania pieniędzy na kociętach, a fetorem i wiecznym piskiem nękała lokatorów kamienicy latami.

Dla Tomasza Lewandowskiego nieważne było, że dr Ewa Zgrabczyńska to osoba, która absolutnie nie powinna kierować ogrodem zoologicznym, bo nie ma do tego najmniejszych kompetencji naukowych, menagerskich, empatycznych ani ludzkich, wepchnął ją na siłę na ten stołek. Myśleliśmy, że to forma – zwana powszechnie jako TKM (Teraz Kurwa My), albo BMW (Bierny Mierny Wierny), ale komentatorzy wskazują na zupełnie inne podłoże tej decyzji personalnej. Podobno pani Ewa Zgrabczyńska znaczną część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży kociąt – mowa o kwocie 50.000 zł – przekazała na finansowanie kampanii wyborczej Tomasza Lewandowskiego, będąc jedną z największych jego sponsorek.


Ja nie biorę, ja daję

Nie mamy na to dowodów, ale głosy takie tak często pojawiają się w mediach, a pan radny Lewandowski nigdy się do takich zarzutów publicznie nie odniósł – mimo że każdego dnia odnosi się do wszystkiego, jakby na wszystkim się znał – że uważamy za konieczne zadanie mu publicznie pytania – Czy pani Ewa Zgrabczyńska lub członkowie jej rodziny przekazywali środki na kampanię wyborczą Tomasza Lewandowskiego? Nie ma nic zdrożnego w tym, że obywatel wspiera kampanię wyborczą polityka, którego poglądy, postawa, postulaty czy choćby uroda mu się podoba, jednak powinno to być transparentne, a o transparentności Tomasz Lewandowski poucza nas każdego dnia. Oczekiwać więc by należało, że sam da przykład tej transparentności i ujawni źródła, z których finansowane były jego kampanie wyborcze.

Radny Tomasz Lewandowski zapewne znowu, zamiast zwyczajnie odpowiedzieć na pytanie, jakie zadają sobie liczni mieszkańcy Poznania, a my stawiamy publicznie, popędzi pewnie po raz kolejny na prokuraturę, żeby złożyć donos na nas, że szkalujemy jego nieskazitelne oblicze, bo przecież o Lewym można pisać tylko dobrze. Panie Tomaszu Lewandowski, to pan podczas kampanii wyborczej do parlamentu doprowadził do usunięcia z listy Izabeli Łukomskiej – Pyżalskiej, głosząc że nie może z list lewicy startować osoba, której legalność dochodów budzi wątpliwości. To pan w trakcie tej samej kampanii wyborczej, będąc szefem tej kampanii zarzucał poznańskiej „jedynce” Waldemarowi Witkowskiemu, że korzysta ze wsparcia finansowego osób podejrzanej proweniencji. Pytamy więc jak to jest z osobami, które wspierały pańskie fundusze wyborcze?

Nie mamy nic przeciwko temu, żeby wolni obywatele, w wolnym kraju, przekazywali swoje legalnie zarobione pieniądze na wspieranie inicjatyw politycznych. Tyle tylko, że mają to być legalnie zarobione pieniądze, a w przypadku pani Ewy Zgrabczyńskiej wcale takiej pewności nie mamy. Ciągle nie złożyła ona swojego oświadczenia majątkowego, do czego jako dyrektor miejskiej jednostki jest zobligowana, więc stan jej finansów jest wielką niewiadomą. Z drugiej strony do dziś w rejestrach widnieje dług w wysokości ponad 2.000 zł, jakiego nie zapłaciła za swoje rozmowy telefoniczne (czy płatne serwisy sms-owe). Ponadto pojawia się podejrzenie, że pani Ewa Zgrabczyńska nie rozliczała się z urzędem podatkowym z dochodów jakie uzyskiwała ze sprzedaży rasowych kociąt. Podobno to właśnie sprawia, że tak bardzo boi się złożenia oświadczenia majątkowego. Bardzo łatwo bowiem ustalić – choćby w związku hodowców kotów – ile kociąt w ostatnich latach sprzedała, ich ceny też są powszechnie znane, skala dochodów z tej hodowli idzie podobno w setki tysięcy złotych, a w PIT-ach o tym ani cyferki. No więc czekamy jak z tego wybrnie pani Zgrabczyńska.

Gdyby się okazało, że pani Ewa Zgrabczyńska faktycznie nie rejestrowała dochodów z handlu kotami w swoich zeznaniach podatkowych, a na kampanię wyborczą Tomasza Lewandowskiego wydawała pieniądze uzyskiwane z tej właśnie nieopodatkowanej działalności, to okazałoby się, że kampania wyborcza Tomasza Lewandowskiego finansowana była z nielegalnych, a w każdym razie nieopodatkowanych źródeł. Polityk lewicy, który ma gębę pełną frazesów o solidarności społecznej, o konieczności płacenia podatków, domagający się ich podniesienia dla przedsiębiorców prowadzących legalną działalność gospodarczą, sam korzysta w kampanii wyborczej z pieniędzy uzyskanych od osoby, która prowadzi działalność gospodarczą w szarej, by nie powiedzieć w czarnej strefie.
       Ja też nie biorę, tylko ŁAPĘ wyciągam

Podkreślamy, nie stawiamy zarzutów Tomaszowi Lewandowskiemu ani Ewie Zgrabczyńskiej, ale w ramach naszych praw obywatelskich dopytujemy się o te kwestie, których wyjaśnienie jest obowiązkiem polityków oraz osób zajmujących publiczne stanowiska. Od stawiania zarzutów jest prokuratura, obywatele mają zaś prawo interesować się takimi sprawami, gdy dotyczą ludzi którzy utrzymywani są za publiczne pieniądze. Kilka dni temu premier Islandii podał się do dymisji, bo media ujawniły, że część pieniędzy miał w rajach podatkowych, problemy z takich samych powodów ma premier Wielkiej Brytanii. Im zarzucano jedynie, że nie płacili podatków w swoich krajach, w naszym przypadku może chodzić o niezapłacenie podatków w ogóle. Panie Tomaszu Lewandowski niech pan powie mieszkańcom Poznania, jakie relacje towarzyskie i finansowe łączą pana z doktor Ewą Zgrabczyńską, niech pan nie traktuje nas jak ciemnego motłochu, który wszystko kupi i uwierzy że pańskie śliczne oczy nie mogą kłamać, a drobne dłonie nie mogą być lepkie.Piszcie do nas na :  [email protected]

Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
Facebook : Zły Lokator Poznań
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Autor: Tępić szKODniki lewackie.
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 18:43, IP:46.76.154.XXX
ok
26
not ok
4
odpowiedz|usuń
~to nie problem: Najważniejsze, że w POznaniu nie rządzi ten zły PiS!
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 20:43, IP:194.116.252.XXX
ok
4
not ok
16
odpowiedz|usuń
avatarMichal55: ~Autor: Tępić szKODniki lewackie....
Tyle, że paniusie Ewę chwaliła też solennie niejaka radna Lidka Dudziak. A łapę do odejścia Niwelińskiego przyłożyły przyłożyły spite pseudosolidaruchy z tym Andertem an czele - do prawdziwej Solidarności i jej ideałów nic nie mam. A ta cała Ewka to się nadaje na dyrektora zoo jak ja na papieża.
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 22:24
ok
27
not ok
5
odpowiedz|usuń
avatarrb: ~to nie problem: Najważniejsze, że w POznaniu nie rządzi ten zły PiS!...
Naprawdę myślisz, że jedyną alternatywą dla lewactwa jest narodowy socjalizm?
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 22:36
ok
6
not ok
5
odpowiedz|usuń
~She: Dla mnie jest to sprawa dla prokuratora
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 22:58, IP:109.173.147.XXX
ok
22
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~to nie problem: Najważniejsze, że w POznaniu nie rządzi ten zły PiS!...
Sarkazm czy leming? Serio pytam.
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 23:16, IP:83.11.53.XXX
ok
8
not ok
2
odpowiedz|usuń
~skubidubidu: Po co komu fachowiec jak lepiej posadzić komisarza politycznego
dodano: Poniedziałek, 2016.04.11 23:50, IP:109.173.222.XXX
ok
13
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~to nie problem: Najważniejsze, że w POznaniu nie rządzi ten zły PiS!...
złe to jest tęczowe PO i kod i nowoczesna i psl tępić pedałów i komunistów.
dodano: Wtorek, 2016.04.12 11:13, IP:5.174.4.XXX
ok
8
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Enka: Nie wnikam w polityczne powiązania Pani Dyrektor ale obserwując przez lata bywania w Zoo dopiero za jej kadencji widoczne są zmiany: nie trzeba wielkich inwestycji, by spopularyzować zoo jako rozrywkę miejską. Poprzedni dyrektor tylko robił konsultacje i wielkie plany a działań niestety nie było widać. Pani dyrektor wprowadziła pokazowe karmienie zwierząt, o zoo zaczęło się mówić w mediach, sprowadziła mniejsze zwierzęta (pandy małe, króliki giganty, surykatki, świnki zwisłobrzuche, ibisy). Odnawiane są pawilony w starym zoo a stara lwiarnia wreszcie ma jakieś zastosowanie a nie straszy kratami. Polecam przejść się z rodziną po jednym i drugim obiekcie i docenić, że nawet jeśli są polityczne koneksje to w tym przypadki schodzą na margines
dodano: Wtorek, 2016.04.12 15:26, IP:109.173.218.XXX
ok
3
not ok
23
odpowiedz|usuń
~lokator na swoim: ~Enka: Nie wnikam w polityczne powiązania Pani Dyrektor ale obserwując przez lata bywania w Zoo dopiero za jej kadencji widoczne są zmiany: nie trzeba wielki...
Pandy małe, surykatki i ibisy zostały sprowadzone za czasów dyr. Niwelińskiego - to on rozpoczął na Matcie budowę wybiegu dla pand. Świnki i króliki to zadem rarytas - przypominam, że znacznie wcześniej na Zwierzynieckiej co roku były eksponowane zwierzęta hodowlane. Odnawianie pawilonów tez jest zasługą dyr. Niwelinskiego, bowiem to on doprowadził do pozyskania i uruchomienia środków. To co zrobiono z Lwiarnią woła o pomstę do nieba, a wyraźne zwolnienie tempa prac przy Ptaszarni to już prawdziwy dramat - dramat tym większy, że wszystko wskazuje na to, iż z planów pozyskania obsady tego pawilonu - wskutek obecnej sytuacji w ZOO - nic nie będzie. Szczytem zaś jest makieta żółwia postawiona w wolierkach żółwi przed wolierą koczkodanów diana!
dodano: Środa, 2016.04.13 10:01, IP:150.254.92.XXX
ok
30
not ok
1
odpowiedz|usuń
~lokator na swoim: ~Enka: Nie wnikam w polityczne powiązania Pani Dyrektor ale obserwując przez lata bywania w Zoo dopiero za jej kadencji widoczne są zmiany: nie trzeba wielki...
Do tej beczki miodu dodam równie wielka dziegciu. W Małpiarni od pewnego czasu gnieżdżą się w małych klatkach makaki japońskie, które na Malcie maja komfortowy wybieg i w gruncie rzeczy nie wymagają nawet pomieszczeń zimowych (w Japonii żyją nawet na mrozie, w kopnym, wysokim śniegu). Szczytem zaś są zapoczątkowane działania mające na celu do pozbycie się koczkodanów diana, które w Starym ZOO mają wolierę z 1908 roku, przystosowaną dla nich, która do tej pory uznawana jest za jeden z lepszych obiektów tego typu. Koczkodany diana zaś są obok waranów z Komodo najcenniejszym gatunkiem Starego ZOO. I na koniec gwóźdź programu - już jest decyzja dyrektorów innych polskich ogrodów zoologicznych, że z poznańska placówka nie będzie prowadzona wymiana zwierząt i zwierzęta nie będą do poznańskiego ZOO przekazywane.
dodano: Środa, 2016.04.13 10:08, IP:150.254.92.XXX
ok
29
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Zorientowany: ~Enka: Nie wnikam w polityczne powiązania Pani Dyrektor ale obserwując przez lata bywania w Zoo dopiero za jej kadencji widoczne są zmiany: nie trzeba wielki...
Powiem w prost PROSZĘ NIE KŁAMAĆ wszystko co Pani pisze jest kłamstwem polecam NAPRAWDĘ przejść się po jednym i drugim Zoo i sprawdzić osobiście czy widać te dodatkowe PÓŁ MILIONA które Pani dyrektor dostała od Zjednoczonej lewicy na popularyzację Zoo. Ja mam wrażenie że wszystko idzie na łapówki dla dziennikarzy i znajomych świeżo co zatrudnionych + dofinansowanie dzierżawcy pawilonu zmiennocieplnych w Starym Zoo.
dodano: Środa, 2016.04.13 12:32, IP:212.160.172.XXX
ok
19
not ok
2
odpowiedz|usuń
~szok: Udzie właśnie ktoś na waszych oczach przelewa pieniądze z budżetu Miasta Poznania na prywatne konta ludzi powiązanych ze Zlewem. Zoo ma budżet ok 18 milionów rocznie czy to nie za duża za miejską rozrywkę ze świnkami, króliczkami i kaczuszkami.
dodano: Środa, 2016.04.13 13:22, IP:83.11.94.XXX
ok
12
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Enka: ~Zorientowany: Powiem w prost PROSZĘ NIE KŁAMAĆ wszystko co Pani pisze jest kłamstwem polecam NAPRAWDĘ przejść się po jednym i drugim Zoo i sprawdzić osobiście czy ...
Tak się składa, że co tydzień jestem w zoo (jednym i drugim) i tak jak wcześniej NIC się nie działo, teraz coś się ruszyło, jednak widzę, że tu sami specjaliści ;)
dodano: Środa, 2016.04.13 15:40, IP:109.173.218.XXX
ok
2
not ok
14
odpowiedz|usuń
~lokator na swoim: ~Enka: Tak się składa, że co tydzień jestem w zoo (jednym i drugim) i tak jak wcześniej NIC się nie działo, teraz coś się ruszyło, jednak widzę, że tu sami s...
Zmienia się? Może i tak, ale bez działań i starań dyr. Niwelińskiego Zgrabczyńska mogłaby tylko koty i kury macać. W praktyce wszystko co robi, to gra pozorów i tanie chwyty pod publiczkę, a prawdziwe problemy i plany, jakie przedstawił poprzedni dyrektor, leża odłogiem.
dodano: Środa, 2016.04.13 15:52, IP:77.113.44.XXX
ok
23
not ok
1
odpowiedz|usuń
~lokator na swoim: ~Enka: Tak się składa, że co tydzień jestem w zoo (jednym i drugim) i tak jak wcześniej NIC się nie działo, teraz coś się ruszyło, jednak widzę, że tu sami s...
Fakt, w Starym ZOO na paśnikach położyła ohydne, półprzezroczyste płyty z tworzywa sztucznego. Jedynym prawdziwym pozytywem jest odgrodzenie od ulicy matami wybiegów wzdłuż ul. Bukowskiej - w tym przypadku zaprzeszłe dyrekcje (przedniwelińskie) i ówczesna Miejska Konserwator Zabytków nie popisali się, bowiem takiego ażurowego płotu ZOO nie miało nigdy - powinien być taki, jak wzdłuż ul. Gajowej (co zresztą widać na starych, nawet XIX w. rycinach. Ciekaw jestem, jaki pomysł ma p. dyrektor na niszczejący zabytek, jakże zasłużony dla ogrodu i popularyzacji gatunku, jakim jest stara stajnia żubrów i bizonów; ten budynek ze względu na stan i zawilgocenie powinien zostać natychmiast pozbawiony roślinności go pokrywającej i uniemożliwiającej jego wysychanie.
dodano: Środa, 2016.04.13 15:58, IP:77.113.44.XXX
ok
22
not ok
1
odpowiedz|usuń
~włatca móch: hahahahahaha... dowcip stulecia - zarobić na hodowli kotów 50 tys. :D:D:D:D grono polskich hodowców własnie turla się ze śmiechu :D:D:D:D:D
dodano: Sobota, 2017.09.02 14:23, IP:37.248.138.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~ofubixao: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - 23 Prednisone Without Dr Prescription ykk.morz.news.epoznan.pl.npb.qy http://mewkid.net/buy-prednisone/
dodano: Poniedziałek, 2019.07.15 22:34, IP:104.144.102.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)