blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK !
ok
126
not ok
561
liczba odsłon: 2837Przed tygodniem poznańskie media ekscytowały się eksmisją sprzed czterech lat, kiedy to po latach życia na koszt właściciela z mieszkania w kamienicy przy ul. Mickiewicza wyeksmitowana została rodzina Jenczów, która zresztą zaraz otrzymała od miasta mieszkanie socjalne i teraz żyje na koszt miasta czyli nas wszystkich. Sprawa powróciła, bo anarchista, który w „odruchu społecznej solidarności” zaatakował wówczas policjantów asystujących przy eksmisji poszedł do aresztu. Sąd okazał się dla niego niezwykle łaskawy i nakazał mu jedynie by przez parędziesiąt godzin pograbił trawniki w ramach prac społecznych, niezłomny anarchista uznał to jednak za zmuszanie go do niewolniczej pracy, zarzucił plecaczek i poszedł do aresztu, by sobie pomieszkać kilka miesięcy na koszt podatnika.

Przed kilkoma dniami poznańskie publikatory ekscytowały się z kolei sprawą eksmisji Piotra Borowczaka i jego żony, z mieszkania przy ul. Małeckiego 28, za którego użytkowanie ci 60-latkowie także nie płacili i to od kilkunastu lat, pomimo że emerytura Borowczaka wynosiła 3.000 zł, a jak pracował to zarabiał jeszcze więcej. Poznańscy dziennikarze relacjonując eksmisje zachowują się tak,  jakby eksmisja była czymś podobnym do nagłego uderzenia gromu z jasnego nieba, jakby nikt się tego nie spodziewał i nagle spadała na niewinnych, nieprzygotowanych, bezbronnych ludzi. Żeby doszło do eksmisji trzeba sobie prze długie lata bardzo na to zapracować, Borowczakowie należą do przodowników takiej pracy.

Żurnalista Piotr Żytnicki pisał w „Wyborczej”, że pan Piotr Borowczak przez 40 lat pracował jako spawacz, a więc zarabiał doskonale, a jego problemy pojawiły się wówczas gdy zachorował, a nie miał jeszcze praw do emerytury i był na zasiłku przedemerytalnym. Zakładamy że Piotr Żytnicki zbierając materiał do swojej relacji oparł się w tym zakresie na opowieści samego „lokatora” i przepisał ją w do swojej gazety, wychodząc z założenia, że „lokator zawsze ma rację”, a „ciemny lud wszystko kupi”.

Nie oceniamy szczególnie wysoko inteligencji czytelników „Gazety Wyborczej”, zakładamy jednak że nawet oni radzą sobie z liczeniem na poziomie klasy drugiej szkoły podstawowej, czyli potrafią dodawać liczby do 100. A w takim razie skoro pan Piotr Borowczak ma lat 62, z czego 40 przepracował jako spawacz, wyrok eksmisyjny został zaś przeciwko niemu wydany 9 lat temu, a więc musiał już wcześniej przynajmniej 1 rok zalegać z czynszem, problemy z regulowaniem czynszu pojawiły się zaś gdy przestał pracować i przeszedł na zasiłek przedemerytalny, to oznacza że ten biedny człowiek ciężką pracę spawacza rozpoczął jako 12-stolatek. Doprawdy straszna była ta komuna panie redaktorze Żytnicki, skoro już – jak pan pisze – dwunastoletnie dziecko harowało jako spawacz.

Gdyby nasz blog czytał jakiś czytelnik „Gazety Wyborczej” skuszony nazwiskiem swojego ulubionego żurnalisty, to spieszymy jeszcze z wyjaśnieniem specjalnie dla czytelników „Wyborczej”, bo oni nie łapią ironii. W Polsce Ludowej nie zatrudniano dzieci w fabrykach, pan Piotr Borowczak musiał skończyć przynajmniej szkołę podstawową i szkołę zawodową, a to oznacza, że skoro pracował 40 lat, to płacenie czynszu miał gdzieś także wówczas gdy jeszcze pracował zawodowo, a zarabiał naprawdę dobrze skoro ma 3.000 zł emerytury.

Jeszcze ciekawszy jest przypadek żony „lokatora” Piotra Borowczaka. Jak donoszą poznańscy żurnaliści kobieta ta nie otrzymuje żadnego świadczenia emerytalnego ani socjalnego, co dodatkowo wpływa na sytuację tej rodziny. Żaden z tropiących patologię poznańskich dziennikarzy nie wpadł jednak na pomysł, by zapytać panią Borowczak co robiła przez całe życie, skoro nie wypracowała sobie żadnej emerytury. Patrząc na to jak wygląda ta kobieta nie możemy uwierzyć, że to typ żony, która „leży i pachnie”. Patrząc na to do jakiego stanu dewastacji doprowadziła mieszkanie w zabytkowej kamienicy na secesyjnym Łazarzu, nie dajemy także wiary temu, że była ona doskonałą panią domu, która zawsze dbała o to żeby gorący obiad czekał na męża i dzieci.

Dzieci. To jest kolejne pytanie jakiego nie postawili poznańscy dziennikarze. Zakładając że państwo Borowczakowie nie balowali przez całe życie, przyjąć należy że posiadają oni jakieś dzieci, ich większa gromadka wyjaśniałaby też, dlaczego Borowczakowa nie pracowała zawodowo, jednak takie pytanie nie pojawiło się w głowach dziennikarzy. Nikt nie zapytał, czy mają jakieś dzieci, które za lata opieki i wychowania pomogłyby starym, schorowanym rodzicom, gdyby dzieci nie miały na to ochoty, to można ich do tego przymusić nawet sądownie. Niestety okazało się, że przez całe życie państwo Borowczak nie zasłużyli sobie na to by znalazł się ktokolwiek: dziecko, krewni, przyjaciele, znajomi, którzy pomogli by im w ich dramatycznej sytuacji. Nie nam oceniać życie ludzi, których nie znamy i nie zamierzamy poznawać, ale wydaje nam się cokolwiek dziwne, że w półmilionowym Poznaniu nie znalazł się żaden człowiek, znający Borowczaków od lat,  gotowy im pomóc.

Zaraz usłyszymy, że jesteśmy nierzetelni, bo wszak widać wyraźnie, że jest cała grupa osób, które wspierają Borowczaków i niosą im pomoc w trakcie eksmisji. Nie chodzi nam jednak o awanturników, którzy raz po raz robią rozróby w mieście, a żeby ich zdjęcia i nazwiska znalazły się w gazecie zrobią wszystko. Chodzi nam o takich ludzi, którzy przez lata znajomości z Borowczakami, przekonali się o tym, że to porządni ludzie i w sytuacji gdy znaleźli się oni w trudnej sytuacji, postanowili im pomóc. Przez ponad sześćdziesiąt lat życia ani jednego człowieka Borowczakowie nie przekonali do tego, że są ludźmi wartymi pomocy.

Przyjrzeć się jeszcze warto fotografiom licznie opublikowanym na stronach poznańskich gazet. Widać na nich kompletnie zapuszczone mieszkanie, które bardziej przypomina pijacką melinę, niż miejsce, w którym toczy się życie normalnej rodziny. I nie chodzi wcale o rzekomą biedę mieszkańców, na wodę mydło i proszek do prania ich stać, natomiast widać, że środki higieny i detergenty to nie są dla tej rodziny artykuły pierwszej potrzeby. Pamiętać jednak trzeba, że obraz, który nam zaprezentowano jest widokiem uładzonym, polukrowanym, mieszkańcy bowiem wiedzieli, że tego dnia będzie się odbywała eksmisja, że będzie policja, komornik, działaczki lokatorskie, anarchiści i dziennikarze, więc wysprzątali chatę na przyjęcie gości i sami się jako tako ogarnęli, a przynajmniej usunęli z widoku puste butelki. Jeżeli lokal i „aktorzy-lokatorzy” przygotowani do spektaklu dla mediów wyglądają nie jak biedni staruszkowie, ale jak menele z dworca, to aż strach pomyśleć jak ci ludzie i zajmowane przez nich mieszkanie wyglądają na co dzień, gdy nie ma u nich kamer i dziennikarzy.

Odezwą się zaraz głosy, że poniżamy tych ludzi. Nie jest tak. Opisujemy po prostu to co każdy może obejrzeć, te zdjęcia pana Borowczaka z zadartą nogą, leżącego w legowisku, którego pościel i pidżama od miesięcy nie była prana i ma jakiś szarobury kolor, w którym nie można dopatrzeć się nawet śladów dawnej bieli. Wystarczy spojrzeć na zniszczone… życiem twarze bohaterów akcji, czy na ich zmierzwione, tłuste, owłosienie na głowie, które też pewnie szamponu, a nawet wody od tygodni nie widziało, by mieć wyobrażenie z jakim to typem „biednych lokatorów” mamy do czynienia. A że mieszkanie zostało „posprzątane” i lokatorzy „ogarnięci” by dobrze wypaść w mediach, nie mamy wątpliwości. Nikt nas nie przekona, że to nie była „ustawka”, że w słoneczny majowy dzień, akurat Katarzyna Czarnota, Jarosław Urbański, Anastazja Molga i Piotr Żytnicki wracali sobie z lunchu i przechodząc ulicą Małeckiego, zobaczyli komornika, który z policją szykuje się do eksmisji i wiedzeni odruchem serca postanowili ochronić biednych lokatorów. Blokada na Małeckiego to nie był przypadek, to była doskonale zaplanowana i przeprowadzona akcja… marketingowa.

Po długiej nieobecności w poznańskich mediach, znów zobaczyliśmy największego celebrytę wśród anarchistów, odzianego w modne fatałaszki, Bartosza Szkudlarka, który na mieście funkcjonuje jako „Anarchista Bartek”, bo bardzo nie chce żeby rodzice się dowiedzieli co też ich latorośl wyczynia w czasie kiedy zapewnia, że jest na studiach i uczy się pilnie przez całe ranki. Bartoszowi Szkudlarkowi tak bardzo zależy na tym, żeby jego aktywność pozalekcyjna się nie wydała, że na zdjęciach występuje w ciemnych okularach, przez które niewiele widać w ciemnej klatce schodowej, Bartek myśli jednak poważnie o karierze w korpo więc nie chce by każdemu pracodawcy, który wrzuci jego nazwisko w google wyskakiwało, że jest anarchistą i rozrabiaką.  
 
Pojawiła się oczywiście szefowa Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów („WSL – Wymuszenia Szantaże Lewizny”) Anastazja Molga, która chodzi z coraz bardziej skwaśniała miną (co widać zresztą na zdjęciach). Ludzie opowiadają, że to z powodu problemów jakie ma w związku z toczącym się postępowaniem prokuratorskim z powodu dziwnych faktur jakie wystawiała, a które według prokuratury służyły wyłącznie wyłudzeniu podatku VAT. My jednak myślimy, że to nie strach przed aresztowaniem, tak psuje nastrój Anastazji Molgi, przecież w aresztach jest wielu anarchistów więc będzie się tam czuła jak wśród swoich, a i więzienna dieta wyjdzie jej na zdrowie. Zapisze też „bohaterską” kartę, bo co to za niezłomna działaczka jak w areszcie nie była, a nawet pałą nie dostała. Skrzywiona mina Anastazji brała się raczej stąd, że w mieszkaniu zajmowanym przez Piotra Borowczaka i jego żonę straszliwie dziwnie pachniało i delikatna Anastazja ledwie mogła powstrzymać odruch wymiotny.

O tym że w mieszkaniu zajmowanym przez Borowczaków zapach był nie do wytrzymania, wskazuje fakt, że anarchiści nie zabarykadowali się w tym mieszkaniu, ani nawet nie pikietowali na klatce schodowej, ale bronili zaciekle drzwi wejściowych do… kamienicy. Akcja szczególną frajdę sprawiała Jarosławowi Urbańskiemu, który trzymał drzwi nie wpuszczając przez nie policjantów. Wydaje nam się, że uniemożliwienie komornikowi sądowemu wykonywania prawomocnego wyroku sądowego jest przestępstwem, podobnie jak łamaniem prawa jest uniemożliwienie wejścia do budynku funkcjonariuszom policji. Na szczęście wszystkich łamiących prawo anarchistów dokładnie sfilmował Piotr Żytnicki, a filmik umieścił w sieci, nie będzie więc problemu z postawieniem im zarzutów. Żałujemy tylko, że anarchiści i działaczki lokatorskie nie zabarykadowały się w mieszkaniu państwa Borowczaków. Wówczas akcja byłaby znacznie prostsza. Wystarczyłoby kilka godzin poczekać na klatce schodowej, aż drzwi się otworzą i wszyscy okupanci uciekną, nikt z nich nie wytrzymałby kilku godzin, zamknięty w tak ekstremalnych warunkach, jakie były na Małeckiego, na squatach jest przynajmniej przewiewnie.

Zapach panujący w mieszkaniu i to co tam zastano, był także ponad siły Katarzyny Czarnoty. Dread Quenn nie była w stanie nawet wystąpić przed kamerami, co jej się dotąd nie zdarzyło, bo parcie na szkło miała takie, że nawet z tego, że jechała pod prąd rowerem, robiła reportaż o prześladującej ją policji. Tym razem nawet ona wymiękła. Dochodzą do nas pogłoski, że po wizycie na Małeckiego 28, Katarzyna Czarnota będzie prawdopodobnie zmuszona do zmiany swojego image’u i obcięcie kołtuna, który wyrósł jej na głowie i stał się jej znakiem rozpoznawczym. Opuszczając mieszkanie na Małeckiego nie mogła podobno powstrzymać się od uporczywego drapania, a kopiec kreta na jej głowie wydaje się wymarzonym środowiskiem życia dla żyjątek nieco mniejszych niż termity, a bardzo dokuczliwych. W każdym razie, póki sprawa się nie wyjaśni doradzamy mijanie Czarnoty w odległości skoku… ups. kroku.  

O żałosnych podskokach żurnalisty Piotra Żytnickiego z tabletem, nawet nie będziemy wspominali, bo ten człowiek przebił już wszelkie granice niekompetencji i śmieszności. Wydawało nam się, że gdy już sięgnął dna, to się w końcu odbije, a on coraz bardziej zanurza się mule. Dziwi nas tylko, że osobnika który już setki razy skompromitował i ośmieszył redakcję, ciągle trzymają na etacie. Gdybyśmy nie wiedzieli, że redaktor Wesołek faworyzuje dziewczęta, to byśmy myśleli, że to jakieś relacje pozamerytoryczne łączą go z Piotrulą, ale wychodzi na to, że już nawet studenci nie chcą przyjść do „Wyborczej” na staż i pozostaje im tylko Żytnicki. 

Mignęła nam też przez moment pani Renata Bernat, kreowana na następczynię Anastazji Molgi w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Lokatorów. Zapytać byśmy chcieli co słychać u lokatora, który mieszkał w pokoju nad skupem palet na Starołęce, a który był człowiekiem poprzednio wykorzystywanym przez działaczki do autopromocji, a Bernas „herbatka picobello” w tym celowała. Czy jej stowarzyszenie w jakikolwiek sposób pomogło temu człowiekowi, czy tylko wykorzystała go do promowania swojej osoby i porzuciła? Czy człowiek jeszcze mieszka w tym pokoiku nad skupem palet? Gdyby pani Bernat chciała odwiedzić swego poprzedniego ulubieńca, to sugerujemy zajrzeć pod Biedronkę na Starołęce, tam ostatnio widzieliśmy pana w stanie mocno nietrzeźwym, nie tylko my zresztą go widzieliśmy.

Jarosława Urbańskiego natomiast chcielibyśmy zapytać dlaczego on, najinteligentniejszy chyba człowiek w tym towarzystwie, który robi dużo dobrej roboty w Inicjatywie Pracowniczej, kompromituje się akcjami organizowanymi z osobami, których działalność polega na wymuszaniu haraczy. Dlaczego pan Jarosław Urbański nie zaproponował by działaczki, z haraczu jaki otrzymały za wyczyszczenie kamienicy przy ul. Paderewskiego z anarchistów, nie przeznaczyły 10% na zapłacenie czynszu państwa Borowczaków za rok z góry, przecież Urbański doskonale wie że utrzymanie nieruchomości kosztuje, no kto jak kto ale Jarosław Urbański to doskonale o tym wie…

Najbardziej nam żal lekarza, który został wezwany, żeby stwierdzić jaki jest stan zdrowia Borowczaka. Przerażony człowiek siedział wbity w fortel w marynarce i krawacie. Lekarz z przerażeniem obserwował to co działo się wokół niego. Wydałby każde zaświadczenie byleby tylko móc opuścić to przerażające miejsce, w jakim znalazł się chyba pierwszy raz w życiu, zwłaszcza że większość obecnych sprawiała wrażenie ciężko chorych i kwalifikujących się do natychmiastowej pomocy lekarskiej, niekoniecznie neurologicznej.

Wspomnieć jeszcze warto, że nikt nie zamierzał wyeksmitować lokatorów na bruk. Nie chcieli oni skorzystać z propozycji mieszkania tymczasowego, ani z noclegowni. Podawano argument, że małżeństwo tak bardzo się kocha, że nie chce mieszkać oddzielnie. Noclegownie mają jeszcze jeden wieki mankament, nie można w nich spożywać alkoholu.

Efekt. Bezprawna akcja anarchistów doprowadziła do tego, że lokatorzy na kolejny rok pozostawieni zostali w mieszkaniu, za korzystanie z którego nie płacą od kilkunastu lat. Zdaniem żurnalistów „Gazety Wyborczej” tak właśnie wygląda sprawiedliwość.
Piszcie do nas na :  [email protected]

Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
Facebook : Zły Lokator Poznań
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]
 
 

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Autor: zaprzeć się nogą o rurę gazową - jak głupim trzeba być?
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 11:19, IP:91.215.2.XXX
ok
27
not ok
34
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: zaprzeć się nogą o rurę gazową - jak głupim trzeba być? ...
Trzeba byc SRUBA bo to jego blog....widac boli srubeczke ze coraz wiecej exmisji nieudanych z kamienic....Zly srubeczka/biedny srubeczka przyjdzie powoli zbierac zlom i makulaturke ojej...
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 19:08, IP:193.22.83.XXX
ok
48
not ok
27
odpowiedz|usuń
~Autor: zaprzeć się nogą o rurę cyklonową - jak głupim trzeba być?
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 19:08, IP:83.22.74.XXX
ok
4
not ok
25
odpowiedz|usuń
~Autor: anarchista conanista
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 19:15, IP:94.102.48.XXX
ok
9
not ok
23
odpowiedz|usuń
~Autor: zaprzeć się nogą o rurę obozową - jak głupim trzeba być?
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 19:15, IP:83.22.74.XXX
ok
4
not ok
26
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: zaprzeć się nogą o rurę obozową - jak głupim trzeba być?...
kolejny któremu trzeba tłumaczyć aluzję do zdjęcia. I jak ma w tym kraju być dobrze.
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 21:26, IP:91.215.2.XXX
ok
4
not ok
17
odpowiedz|usuń
avatarMichal55: Znowu dobry wpis. Teksty o Moldze, Czarnocie 10/10, ale kwintesencją i "creme de la creme" tego tekstu to podsumowanie sytuacji lekarza :). Uśmiałem się.
dodano: Poniedziałek, 2016.05.16 23:21
ok
21
not ok
42
odpowiedz|usuń
~Autor: ANALchista bartek powinien dostać od tatusia przez durny łep, wziąć się za naukę i skończyć gimnazjum a nie z pasożytnickim po różowych knajpach się szlajać
dodano: Wtorek, 2016.05.17 17:51, IP:178.159.163.XXX
ok
15
not ok
20
odpowiedz|usuń
~gosc: Proponuje umieścić to w wyborczej . Bardzo dobry wpis .
dodano: Wtorek, 2016.05.17 23:55, IP:188.146.78.XXX
ok
15
not ok
12
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)