blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów.
ok
45
not ok
72
liczba odsłon: 1809


Przed kilkoma dniami na gościnnych występach, pod aresztem przy ul. Młyńskiej w Poznaniu występował znany warszawski artysta, ups… aktywista Piotr Ikonowicz. Poznańscy i warszawscy anarchiści, którzy na tę okoliczność nazywali siebie działaczami lokatorskimi bili w bębny, krzyczeli i pisali po murach, wyrażając w ten sposób solidarność z anarchistą Bukowskim, który zamiast parędziesiąt godzin pograbić miejskie trawniki w ramach nakazanych prac społecznych, udał się do aresztu, bo woli spędzić kilka miesięcy w celi na koszt podatnika, niż zhańbić się normalną pracą.

Po zakończeniu rozróby pod aresztem śledczym policja zatrzymała Piotra Ikonowicza, Bartosza Szkudlarka (Anarchista Bartek) oraz jakiegoś anarchistę z Warszawy, który mazał po murach, a pisuje do „Gazety Wyborczej”, a w Poznaniu pisał po murach. Niestety po przesłuchaniach, zatrzymanych wypuszczono, a szkoda, bo są w Poznaniu ludzie, którzy bardzo by sobie życzyli żeby Piotr Ikonowicz spędził znacznie więcej czasu w więzieniu, bo czują się przez niego bardzo skrzywdzeni. 

Tadeusz Marcisz na stronie partii politycznej ZMIANA zakładanej przez Piotra Ikonowicza zamieścił w maju ubiegłego roku artykuł autorstwa Małgorzaty Daniszewskiej i Marty Miecińskiej zatytułowany „Święty Piotr Ikonowicz”, który ukazał się w tygodniku „NIE” nr 48 z 2013 roku. Jako że prze rok nikt ze strony internetowej partii ZMIANA tekstu nie usunął, najwyraźniej Piotr Ikonowicz jest dumny ze swoich osiągnięć. Jako że na naszym blogu zajmujemy się piętnowaniem patologii działaczy, którzy pod płaszczykiem szczytnych idei, mając gęby pełne pięknych frazesów, kręcą swoje brudne interesiki, wklejamy tekst na naszego bloga, żeby nie było, że tylko my działaczy lokatorskich uważamy za oszustów i aferzystów.

Obrońca uciśnionych, społecznik, bojownik. Człowiek, który życie poświęca dla innych, przyjechał jednego dnia do Bytomia. Był początek lat 2000. i początek kampanii wyborczej. Pani Anna, działaczka społeczna, wspierała go. Chodziło o próby przejmowania firmowych bloków i wykurzania lokatorów. Ikonowicz był porywający i bojowo nastawiony. Starsze małżeństwo polubiło młodego rewolucjonistę. A robił wtedy – słowo honoru – lepsze wrażenie niż Lenin z Che Guevarą razem wzięci. Obyty, wykształcony światowiec, syn wyśmienitego dziennikarza. Działał na Śląsku bojowo, ale miał kłopot. Nie miał samochodu, a tu ciągle trzeba dokądś jechać. Po trzeciej herbacie pani Anna i jej mąż zdecydowali się wziąć kredyt, który Piotruś będzie spłacał. Piotruś, ponieważ oni, rewolucjoniści, mówią sobie po imieniu.
•••
No i starsi państwo wzięli kredyt we frankach szwajcarskich i nabyli samochód fiat punto, rok produkcji 2002. Starsi państwo mieli pewne wątpliwości, ponieważ oboje nie posiadali prawa jazdy. 12 września 2002 roku pani Anna dokonała czynności poświadczenia podpisu na użyczenie samochodu marki Fiat 1880 Punto rocznik 2002 o nr rej. SY 20164 dla Piotra Ikonowicza.

Pani Anna umarła. Został mąż po udarze i zawale. PZU zażądało zapłaty w sprawie niepłaconego OC. Dług był niespłacany, mąż dostał więc zawiadomienie przedprocesowe, a nawet dwa. Straż miejska z Warszawy wysłała zawiadomienia o kilkudziesięciu mandatach za nieprawidłowe parkowanie w strefie płatnej. Było ich kilkadziesiąt – ze wskazaniem adresów, gdzie Piotrek szalał. A parkował, gdzie chciał – i nie płacił. Starszy pan, już w wdowiec bez prawa jazdy, poinformował, że od czterdziestu lat nie był w Warszawie, a wszystkie mandaty dotyczą Warszawy. Dodał, że Piotr Ikonowicz jest użytkownikiem samochodu.

W 2011 r. PZU wysłało mężowi pani Anny „Ostateczne wezwanie do zapłaty”. Mąż pani Anny odpisał ręcznie charakterem pisma człowieka zmęczonego przez choroby i fiata punto: „Wymieniona w piśmie moja żona nie żyje od czterech lat. Samochód został oddany na złom. Proszę mi (przekreślił i napisał nam) dać święty spokój. Z poważaniem…

Historie cwaniaków nie kończą się tak prosto. Zięć pani Anny spłacił resztę kredytu bankowi i podpisał umowę z Ikonowiczem, że ten w ratach mu to odda. Ikonowicz podpisał też weksel in blanco, który widziałyśmy na własne oczy. Po kilku miesiącach przestał płacić raty, przywiózł rozwalone na amen auto, które za 250 zł poszło na złom.

Gdy Piotr Ikonowicz przywiózł wrak samochodu, między nim a dziećmi pani Anny odbyła się rozmowa. Jest nagranie.
On: – To wezwanie do zapłaty ubezpieczenia OC, tak? Rozumiem, że pan to ubezpieczenie zapłacił?
Ikonowicz: – Jak mogłem zapłacić? Ja przyjechałem bez.
On: – Ale pan korzystał cały czas z tego samochodu przez ostatni rok?
Ikonowicz: – Nie, ja już nie jeździłem tym samochodem, ponieważ nim się już nie da jeździć bez papierów.
On: – Ale był w pana posiadaniu?
Ikonowicz: – No tak.
On: – Był?
Ikonowicz: – No tak, ale nie krzyczmy, bo wy nasyłacie na mnie policję, będziemy się widywać w sądzie. Spadaj na drzewo, to hołota jakaś.
On: – Pan jesteś hołota.
Ona: – Pan jest bezczelny, pan się zobowiązał, że będzie spłacał w ratach.
Ikonowicz: – Policja to nie centralka telefoniczna. Nie poprosiliście o zwrot samochodu, tylko od razu gliniarz do mnie dzwoni.
Ona: – Nieprawda, mąż do pana dzwonił.
On: – Z panem się nie dało, bo pan nie odbiera telefonów. Pan się zobowiązał, że będzie pan spłacał i co?
Ikonowicz: – Śmieszne. Dobra, dobra. Nie mam, to nie oddałem. Dobra, oddałem wam ten złom, spadajcie.
On: – Dowód rejestracyjny gdzie jest?
Ikonowicz: – Jakby był, to bym go mógł ubezpieczyć.
On: – I jechał pan samochodem do Bytomia bez dowodu?
Ikonowicz: – Tak jechałem. Jechałem, żeby panu oszczędzić kosztów lawety.
On: – 8 lat temu pan wyjechał z dowodem rejestracyjnym czy nie? Jechał pan z dowodem rejestracyjnym?
Ikonowicz: – Dobra. Jak se pan chwilę popyskuje, to panu ulży, a ja se wypalę i pojadę do Warszawy.
On: – Ja panu nie pyskuję, proszę pana. Pan jesteś nieuczciwym oszustem. Taka jest prawda, tylko tyle panu powiem.
Ona: – Nie wstyd jest panu? Że bank w jednym momencie… wymówił kredyt. Ojciec musiał w jednym dniu… bo by nam odsetki…
On: – Oszukał pan biednych ludzi. Podpisał pan umowę ze mną?
Ikonowicz: – Podpisałem i spłacę.
Ona: – Ale kiedy, proszę pana?
Ikonowicz: – Jak będę miał pieniądze.
Ona: – A kiedy to będzie?
On: – Ale pan nigdy nie będzie miał pieniędzy.
Ikonowicz: – No, to jest możliwe, tak.
On: – I uważa pan, że to jest uczciwe?
Ikonowicz: – Proszę pana, ja ludzi, którzy mówią tym, którzy nie mają pieniędzy, że jest nieuczciwe, żeby być biednym, widziałem dużo i z tym walczę całe życie, tak że wypad mi.
On: – Ale dlaczego pan oszukał rencistę biednego? Dlaczego dział windykacji się zgłasza? Dlaczego?
Ona: – Mandaty przychodzą na mojego ojca, proszę pana.
On: – Pan i tak te mandaty zapłaci, bo to pan kierował tym samochodem przez 8 lat. W Warszawie. Taka jest prawda, panie Ikonowicz. No, przykro mi bardzo.
Ikonowicz: – Pogadaliśmy, pogadaliśmy. Nie, nie, jak zaczęliście z policją, to już dla mnie was nie ma.
Oni: – Przez 2 lata usiłowaliśmy się z panem skontaktować.
Ona: – Pan nas zwodził! Zapłacę, zapłacę. Myśmy czekali i nic.
Ikonowicz: – Przepraszam, mam telefon (…) Chodzi tylko dwójka, czwórka i wsteczny, przednie biegi nie chodzą, bo trzeba obwodziki zmienić… Proszę pana, to się nie zamyka, trzeba tą klamką zamknąć. To się nie zamyka, jest zepsuty zamek, ktoś się włamywał, ja nie naprawiałem, bo i tak nikt nie chciał ukraść, przez tyle lat był otwarty i nikt go nie chciał ukraść.
On: – Aha. Czyli brał pan nowy samochód, a oddaje pan złom?
Ikonowicz: – Proszę pana, dojechał tutaj, tak? To znaczy, że jeździ. Tu jest bardzo dużo kasy włożone, żeby w ogóle mógł się poruszać.
On: – Trzeba było kasę włożyć.
Ikonowicz: – Włożyłem, ale nie przywiozłem złomu. Zepsuł się, po prostu się zepsuł. Ale nie widziałem powodu, żeby go naprawiać, bo nie mogłem nim jeździć, bo nie ma papierów. Gdyby pan mnie nie szachował…
Ona: – Szachował?
Ikonowicz: – Ale oczywiście, że tak. Gdybyśmy załatwili przewłaszczenie, to i tak ja miałbym ten dług, ale mógłbym z niego korzystać. A ja od ponad roku nie mogę z niego korzystać, to dlaczego miałem w niego inwestować? Żeby stał naprawiony?
On: – Wie pan? Jakby pan spłacał normalnie raty, to by nie było problemu.
Ikonowicz: – Pewnie, że tak.
On: – Mi na tym samochodzie nie zależy.
Ikonowicz: – Nikomu nie zależy. Żeby go sprzedać, musiałby pan więcej włożyć, niż pan uzyska. To, co pan zrobił, jest zwykłą złośliwością, a to, że pan użył do tego policji, to jest wredne. Bo ja policję na karku to już mam przez cały swój życiorys z innych powodów.
On: – Bo inaczej się nie dało z panem rozmawiać.
Ikonowicz: – Nie, nie było ani jednego, ani SMS-em, ani mailem.
On: – Ja wszystkie SMS-y mam w telefonie.
Ikonowicz: – Nie, nie, nie, proszę pana, żądania zwrotu samochodu pan nie sformułował w żaden sposób. Nigdy.
On: – Bo pan cały czas powtarzał, że pan będzie spłacał raty.
Ikonowicz: – Pierwsze usłyszałem, że ukradłem samochód od policjanta. Przepraszam, ale to lekka przesada. Czym innym jest cywilnoprawne zobowiązanie, a czym innym nasyłanie policji. Ja nie jestem kryminalistą, ludzie mają długi i nie spłacają. Bo takie są czasy.
On: – Względem starszych ludzi?
Ikonowicz: – Trzeba się na tym rozumieć, a nie nasyłać policję. Do jakiego poziomu trzeba upaść, zwłaszcza wobec mnie.
Ona: – To może my powinniśmy jeszcze pana przeprosić.
Ikonowicz: – Za tę policję trzeba przeprosić, za to to tak. Bo ja pana tysiąc razy przepraszałem, że nie mogę tego spłacić.
On: – I co myśmy z tego mieli?
Ikonowicz: – Teraz nie mam… No bo miałem. Ale wy nie rozumiecie, że to jest bez sensu, ta kłótnia. To jest zupełnie bez sensu.
On: – Nie, ona jest z sensem, bo pan mówi, że pan ubezpieczenia nie zapłaci, a pan jako użytkownik przez ostatni rok i wstecz.
Ikonowicz: – Ale dlaczego mam go wstecznie ubezpieczyć?
On: – Zapłaci pan to ubezpieczenie?
Ikonowicz: – Tak, wszystko pan ze mnie ściągnie, jak pan zdoła, no.
Ona: – To jest bardzo cyniczne z pana strony.
On: – Ja wiem, że ma pan świetnych komorników ze swojej strony, bo ja pana sprawdziłem i pan unika płacenia.
Ikonowicz: – Oczywiście, a co mam zrobić? Dzieci swoje zagłodzić? Co pan oszalał?
Ona: – My też mamy dziecko.
On: – Czemu pan nie powiedział: nie mogę spłacać raty 540 miesięcznie, umówmy się na 150 miesięcznie. I gdyby pan mi spłacał te 150, nie byłoby problemu.
Ikonowicz: – Proszę pana, my nie odchodzimy już od tematu, ja oczywiście chciałem już jak najszybciej zakończyć z państwem stosunki. Jesteśmy w tej chwili na etapie windykacji i pan będzie mnie ścigał. Ja jak tylko pojawi mi się wolny grosz, to panu go przeleję i pan o tym wie.
On: – Nie, nie wiem.
Ikonowicz: – Nie, no wie pan.
On: – Nie, ponieważ od dwóch lat pan mi nic nie przelał.
Ikonowicz: – No, miałem chude lata, no, jest kryzys.
On: – Dobrze, czyli pan nie zapłaci tego ubezpieczenia, tak?
Ikonowicz: – Oczywiście, że nie. Musiałbym oszaleć, żeby zapłacić ubezpieczenie za samochód, którym nie jeździłem, bo pan mi to skutecznie uniemożliwił.
On: – Ale pan był w posiadaniu tego pojazdu.
Ikonowicz: – Ale pan wiedział, że ja bez papierów nie mogę jeździć.
On: – Jest obowiązek posiadania OC. Używał pan samochodu, ponieważ ja tutaj mam dokładnie mandaty, o proszę, 3 marca 2010 r. pan używał.
Ikonowicz: – No i co?
On: – W kwietniu pan używał, ja to mam wszystko na piśmie.
Ikonowicz: – Wie pan, podjechać w jedno miejsce raz, a używać, to jest co innego (…)
Ikonowicz: – Po tej policji rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. To był numer za duży.
On: – Inaczej by pan nie przyjechał, taka jest prawda. Bo pan znany jest z tego.
Ikonowicz: – Gówno prawda, gówno prawda. Czy pan sądzi, że ja jako prawnik… Czy pan sądzi, że jakkolwiek byłby pan w stanie to uprawdopodobnić? Że ja sobie przywłaszczyłem ten samochód? Ja mam akt notarialny.
On: – Proszę go pokazać.
Ikonowicz: – Ależ oczywiście, że go nie wożę. Po co mam wozić?
On: – Bo pan go nie ma.
Ikonowicz: – Mam go. Dlaczego miałbym go nie mieć? Nie było aktu? Spadaj, spadaj, gnoju, nie chce mi się z tobą rozmawiać.

Nie wiemy, jak to było z Janosikiem, ale Ikonowicz na pewno nie oddaje biednym. ??


Na publikację w tygodniku „NIE” odpowiedział Piotr Ikonowicz oraz wypowiedziały się liczne inne osoby, których wypowiedzi poniżej publikujemy. 

Piotr Ikonowicz: Pani redaktor Daniszewska napisała tekst, z którego ma wynikać, że naciągnąłem czy też oszukałem parę starszych ludzi. Tymczasem osoba, która wzięła na siebie kredyt, który przez siedem lat sumiennie spłacałem, nie była naiwną staruszką, tylko wspaniałą, bojową działaczką Nowej Lewicy i Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej. Samochód służył działaniom społecznym, które wspólnie podejmowaliśmy. Pojechaliśmy nim z Elą razem na antyszczyty w Genui i Florencji, jeździliśmy razem i blokowaliśmy eksmisje po całej Polsce. Ela (nie żadna Ania) była najbardziej ideową socjalistką, jaką znałem. Miała znakomite pióro i pięknie pisała o umierającym na jej oczach górniczym Śląsku. Jej śmierć była dla mnie olbrzymim wstrząsem. Kiedy straciłem robotę i zacząłem zalegać z ratami, jej mąż zawiadomił policję, że Piotr Ikonowicz ukradł mu samochód. Jak mogłem ukraść coś, co prawie w całości spłaciłem? Policjant z Bytomia kazał mi samochód oddać właścicielowi. Spanikowałem i wsiadłem w nieubezpieczony i niesprawny samochód i pognałem na Śląsk, żeby oddać pojazd. Wcześniej poprosiłem o przepisanie samochodu, a co za tym idzie wszystkich zaległości i tych nieszczęsnych mandatów za parkowanie na mnie. Wtedy mógłbym samochód ubezpieczyć i dalej użytkować. Jednak nie będąc jego właścicielem, nie mogłem go ubezpieczyć. Odmówiono mi. Pozostałe zobowiązania pokrył zięć, który jest człowiekiem zamożnym. Bez wahania podpisałem wszystkie podsunięte przez niego papiery, z czekiem in blanco włącznie, bo z formalnego punktu widzenia nie byłem dłużnikiem. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy uchylać się od płacenia tej należności. Od kilkunastu lat wynajmuję mieszkania na wolnym rynku i utrzymuję się z ciężkiej, często dorywczej pracy. Mam więc mnóstwo długów i bardzo często moje dochody zajmuje komornik. Mój czas dzielę między walkę o byt mojej rodziny a pomaganie ludziom w jeszcze gorszej sytuacji niż moja. Może dlatego, że mam podobne kłopoty jak moi klienci, tak łatwo jest mi ich rozumieć. Nieszczęsna rozmowa (jak się okazuje nagrana) rzeczywiście miała miejsce. I teraz, kiedy czytam jej zapis, po prostu się wstydzę. Wprawdzie nasłano na mnie policję. Potraktowano jak złodzieja samochodów i zmuszono do przejechania 300 km niesprawnym i nieubezpieczonym samochodem, ale to nie jest usprawiedliwienie dla chamstwa i arogancji, którymi się wykazałem. Zobowiązania spłacę w miarę możliwości jak najszybciej, za obraźliwe słowa przepraszam.
Nie jestem święty i nigdy nie próbowałem za takiego uchodzić, ale chyba nie aż tak zły jak próbowały to przedstawić autorki artykułu w skądinąd lubianym przeze mnie i cenionym tygodniku „NIE”. I tylko trochę szkoda, że autorki nie poprosiły mnie o ustosunkowanie się do zarzutów przed jego publikacją.

Katarzyna córka Elżbiety: Szanowni Państwo, pozwalam sobie dołączyć do tej dyskusji, gdyż jestem osobą najbardziej zainteresowaną. Jestem córką Elżbiety, o której mowa i zabieram głos z otwartą przyłbicą, nie chowając się za pseudonimami. Mój głos nie jest zapewne dla niektórych z Państwa istotny i znaczący – ot, swołocz, „hołota” (jak raczył mnie nazwać Pan Ikonowicz) z Bytomia. W swoim komentarzu Pan Ikonowicz mija się z prawdą w sposób zasadniczy. Opisuje, jak to przez całe lata „sumiennie” spłacał swoje zobowiązania. Gdyby sytuacja nie była dla mnie tragiczna, to pewnie tarzałabym się ze śmiechu… Otóż czynił to tak „sumiennie”, że bank wymówił kredyt, a moja rodzina zmuszona była do jego spłaty natychmiast – kwota, bagatela, kilkanaście tysięcy złotych. Pomijam mandaty, które spływały masowo. Na przełomie kwietnia–maja mój Tata zgłosił na komendzie policji w Bytomiu pismo o „przetrzymywaniu pojazdu wbrew zgodzie właściciela”. Nie użył sformułowania „złodziej” (niepotrzebnie Pan Ikonowicz wpadł w histerię). Policja powiadomiła mojego Ojca, że Pan Ikonowicz nie przyjedzie, bo powiedział, że nie ma czasu… Pojawił się na przełomie lipca–sierpnia – karku więc nie łamał – chyba że pchał punto od maja do sierpnia z Warszawy do Bytomia. „Auto” dostarczył na holu, przyjechali z kolegą dwoma samochodami. Pan Ikonowicz nie mógł nim przejechać 300 km, skoro my nie mogliśmy przejechać wrakiem 20 m na parking… Następnie dowiaduję się, że jestem żoną „zamożnego zięcia” Elżbiety… Na jakiej podstawie, pytam? Mieszkamy z rodziną na czterdziestu kilku metrach w kilkunastopiętrowym wieżowcu na jednym z poznańskich blokowisk. Nie zajadamy się sushi i nie pławimy w luksusie, jesteśmy przeciętną rodziną, jakich wiele, dlatego krew się we mnie gotuje, gdy czytam takie kłamstwa! Piszecie Państwo o Ikonowiczu jako o osobie prawej bezinteresownej i honorowej. Takiego „Ikona”, jak go nazywacie, nie poznałam, za to poznałam butnego, cynicznego i aroganckiego gbura, gdy przywiózł nieszczęsne punto. Pan Ikonowicz pięknie opisuje moją Mamę, jak to razem działali, blokowali i podróżowali (zapewne są świadkowie Ich wspólnych wojaży…). Przeczytałam ze wzruszeniem, więc jeśli rzeczywiście tak szanował Pan, Panie Piotrze, moją Mamę, przyjaźnił, cenił, dlaczego złamanego goździka na trumnie Eli Pan nie położył? Zapomnijcie Państwo o jakichkolwiek kondolencjach, ale cóż, czepiam się, jestem złym, pozbawionym empatii człowiekiem. Pewnie przykuty do kaloryfera blokował Pan kolejną eksmisję. Proszę Państwa, abyście nie szukali drugiego dna tej sprawy typu „ktoś chce zniszczyć Piotra” „ktoś wydał na Niego wyrok” itp., itd. – to bzdura. Rzecz jest prosta, czy to pan Kowalski, Nowak czy Ikonowicz – ma u mnie dług, o czym raczył zapomnieć, a mnie niestety nie stać na robienie tak kosztownych prezentów, za co Pana Ikonowicza przepraszam.
Pieniądze należą się mojej córce – wnuczce Eli – bo tego by sobie życzyła moja Mama. A teraz Wy – wyznawcy „Ikona”, opluwajcie mnie, mieszajcie z błotem i wylewajcie pomyje – przeżyłam śmierć mojej Mamy, przeżyję i to.

Dariusz: (…) Podpisałem i spłacę… jak będę miał pieniądze… Ale pan nigdy nie będzie miał pieniędzy…No, to jest możliwe, tak (…) To jest właśnie sprawiedliwość wg Ikonowicza… szkoda słów.

Anka: Jak to powiedział Miller do Ziobry?
Sympatyk_lewicy: To jest żałosne. Rozumiem, że pomoc należy się tym, którzy sobie nie radzą, bo są starzy, chorzy czy niewykształceni. Ale Pan Ikonowicz do takich nie należy i dlatego swoje rachunki musi płacić. Niech się weźmie za uczciwą robotę, zapłaci podatek, spłaci swoje długi i dopiero wtedy będzie mógł działać społecznie. Ja płacę podatki i wolałbym, aby ta kasa nie była marnowana na utrzymywanie Pana Ikonowicza w więzieniu. W ostateczności niech się zatrudni na zmywaku u swojej siostry.

Robo: Łatwo jest osądzać, jak ma się kasę na codzienne życie. Ideałów oczekują tylko naiwni i ci, co życia nie znają. Jeżeli ktoś poświęca Ikonowicza po tylu wygranych sprawach ZA DARMO dla innych ludzi, po tym jednym zdarzeniu, to źle świadczy, ale nie o Ikonowiczu, tylko o tej osobie.

Adam: Biedny Ikonowicz, należy mu współczuć, bujał się autem, długu nie spłacił, mandaty kolekcjonował, a ktoś śmie robić rysę na jego nieskazitelnym wizerunku…

hkkog: Artykuł jest nieobiektywny. W nim powinny znajdować się zapisy dwóch stron. A jest zapis jednej. Wszyscy chcą być święci! Ale człowiek nie jest święty. Także święte nie są dziennikarze. W zasadzie to lewicy w Polsce nie ma. Ona umarła. (…) Chyba jednak zagłosuję na Kaczyńskiego. On jeszcze mówi o biednych!

Kinga Wronka: Jacy wszyscy odważni „w sieci”, bo anonimowo można sobie poużywać. Zapominając, ile Piotr robi dobrego dla innych, bezinteresownie.

max: Ikonowicz nic nie robi bezinteresownie! Wszystko robi dla rozgłosu, „sławy” i pieniędzy! A może głównie dla tych ostatnich. Gdyby ich miał pod dostatkiem, wygrzewałby się z na Lazurowym Wybrzeżu i miałby gdzieś uciśnionych. Te jego kokieteryjno-rozpaczliwe chwyty są po to, aby zaistnieć, założyć jakąś partyjkę i kosić szmal. Do niczego się nie nadaje, tylko do gadania, no i jeszcze do oszukiwania.

Prawnik amerykański: No jest taka zasada w Stanach: „prawo riposty”, która do mentalnego polskiego zadupia jeszcze nie dotarła i nic tego nie zapowiada. „Prawo riposty” zakłada m.in. ,że przed obrzyganiem kogoś publicznie (w mediach) wysyła się mu treść artykułu, aby mógł ustosunkować się i ów stosunek zamieszcza się w tekście lub pod tekstem.

And2: To chyba rodzinne, siostra potrafi robić ludzi w konia. Ikonowicz, okazuje się, że udaje świętą od oszustów, takie geny, a tupet trzeba mieć duży, aby udawać, że się staje po stronie biednych, a przy tym ich oszukiwać. Cap najgorszy, któremu nie powinno się ufać.

markus: Pan Ikonowicz, wieczna „ciotka rewolucji”, wziąłby się do jakiejś roboty, a nie żył z bicia piany. Chcieliście w Polsce kapitalizmu, to go macie. A myśleliście, że jak na amerykańskich filmach, każdy będzie miał willę z basenem i merca w garażu. Na to trzeba ostro zapierdalać, moi drodzy, i to kilkadziesiąt lat, a nie udawać, że się pracuje i tylko krzyczeć „nolezysie nom, bo my Polocy i Papieża momy”. Wszystko byście chcieli darmo jak za komuny, gdy nie do pomyślenia byłoby wyrzucić kogoś z mieszkania. Latami ludzie mieszkali, nie płacili za nic, pracowali byle jak, wynosili z roboty wszystko, co się dało ukraść, dziw bierze, że ten system nie zawalił się dziesięć lat wcześniej. A teraz, gdy za każdy drobiazg trzeba zapłacić, to płacz i „komuno wróć”. Nie wróci, skończyło się, czas brać się ostro do pracy, a nie narzekać na ciężkie czasy.

mimidżi: Święty Piotr obnażony najbardziej winnym w całej sprawie, według słów pana Piotra, jest zamożny zięć, bo nie chciał być wspaniałym społecznikiem – jak zmarła pani Anna – i sponsorować pana Piotra, tylko bezczelnie (nielekkim pewnie piórem) zgłosił oszusta na policję:-) Ciekawe podejście…

Mexx: Piotr kłamie dalej. Szczyt w Genui był w 2001 roku i Ikonowicza na nim nie było, a we Florencji Elżbieta S. była autokarem. Poza tym „przepisanie” samochodów nie oznacza przeniesienia wstecznych zobowiązań.

Matiuszka: Potwierdzam, Piotr myli daty i fakty, kłamie. Dlaczego nie odpowiada… Na pogrzebie Eli Piotrusia nie widziałam… a taki był wstrząśnięty odejściem Eli… żal, Piotrek, żal…

Hallux: Pewnie zdobywał kolejny mandat…

bbbb: Hasło na transparent dla Ikonowicza: domy wasze, auta nasze.

Zuzanna Dąbrowska: Polityką zajmuję się od lat. Zdarzało mi się ją uprawiać, pisać o niej i rozmawiać. Dlatego potrafię rozpoznać polityczne zabójstwo na zlecenie. Mój były mąż Piotrek był mordowany w ten sposób już kilka razy. Odżywał. Więc kiedy przed publikacją w „NIE” zadzwoniła do mnie od kilku lat nieoglądana Małgorzata Daniszewska z pytaniem, czy Ikonowicz płaci mi alimenty, od razu poczułam krew. Ho-ho – pomyślałam – coś się szykuje. Żona Jerzego Urbana, twierdząc, że zbiera materiały do dużej gazetowej sylwetki Piotra, nie prosiła o numer do niego, nie zadała żadnego innego pytania. Sprawdzała tylko, czy, tak jak była żona Janusza Palikota, jestem gotowa byłego męża rozdziobać. Usłyszawszy, że o żadnych alimentach ani innych kwestiach finansowych nie ma między nami mowy – szybko zakończyła rozmowę. Bo pewnie ciężko zrozumieć w świecie hodowców jaguarów, że można rozstać się, przechorować wielką miłość i nadal się przyjaźnić, wspólnie odpowiadając za wychowanie dzieci. Więc na wszelki wypadek uprzedzam wszystkich chętnych: w sprawie opluwania Ikonowicza proszę do mnie nie dzwonić. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić.

Litwin: Myślę, że dużo było, tak jak było napisane, zwłaszcza że pan Piotr po rozgorączkowanym jeżdżeniu kończył dzień przy uspokajającej wódeczce (są nawet zdjęcia z „NIE” z lat 90. mocno wciętego w czynie społecznym Ikonowicza) i tak apiat’ od lat. A że jakieś niespłacane raty… przecież to takie kapitalistyczne…Piszcie do nas na :  [email protected]

Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
Facebook : Zły Lokator Poznań
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected] 
WASZE KOMENTARZE[1]
~vitaro: wieszać lewackie szumowiny
dodano: Piątek, 2016.05.20 09:26, IP:77.115.96.XXX
ok
18
not ok
30
odpowiedz|usuń
~witaro: wieszać prawackie szumowiny
dodano: Sobota, 2016.05.28 12:13, IP:83.26.250.XXX
ok
3
not ok
5
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)