blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści.
ok
54
not ok
226
liczba odsłon: 2407Mija właśnie miesiąc od udaremnionego przez służby policyjne zamachu bombowego zorganizowanego przez terrorystów związanych z poznańskim ruchem anarchistycznym. Liberalne i lewicowe media się tym nie interesują, zaś instytucje i organizacje wspierające od lat anarchistów nabrały wody w usta i zachowują się tak jakby nic się nie zdarzyło i nie doszło do podłożenia przez anarchistów ładunków zapalających pod trzema radiowozami przed posterunkiem policji w podwarszawskich Włochach.

Pisaliśmy na ten temat na naszym blogu przed miesiącem, ale nasz post został zdjęty na wniosek Teatru Nowego, któremu zarzuciliśmy że ma udział w promowaniu na swoich deskach anarchizmu, nawet tego najbardziej radykalnego, którego przejawem była działalność grupy Bader-Meinhof. Minął miesiąc odkąd nasz tekst została zdjęty przez epoznan.pl w związku z roszczeniem jakie wpłynęło od Teatru Nowego, a nie dotarło do nas żadne wezwanie, żądanie, pretensja, pozew czy cokolwiek innego. Wszystko wskazuje więc na to, że osoby kierujące Teatrem Nowym nie mają żadnych prawdziwych zarzutów wobec naszej publikacji, a tylko – grożąc procesem sądowym za naruszenie ich „dobrego imienia” – starają się wymóc na lokalnym portalu informacyjnym usuwanie treści, które nie podobają się osobom zarządzającym teatrem.

Teatr Nowy jest instytucją miejską, utrzymywany jest z naszych podatków, a w związku z powyższym, jako obywatele płacący podatki, mamy prawo wypowiadać się publicznie w sytuacjach gdy uważamy, że nasze podatki są źle wydawane. Tym bardziej mamy prawo zabierać głos w sytuacji, gdy uważamy, że publiczna instytucja kultury, za publiczne pieniądze promuje treści godzące w pamięć ofiar brutalnych zamachów oraz usprawiedliwia i racjonalizuje działania terrorystyczne. Przypomnijmy więc akapit, naszego tekstu, który dotyczył Teatru Nowego:

Wkład w pobudzanie młodych anarchistów do działań terrorystycznych ma także inny miejski teatr – Teatr Nowy. Zła rola tej instytucji polegała na tym, że z ludzi, których celem było zniszczenie państwa, czynili współczesnych bohaterów. Tak było w przypadku wystawianych sztuk o Jeżycach, gdzie jako bohaterkę i społeczniczkę ukazywano jedną z najbardziej zagorzałych anarchistek Katarzynę Czarnotę. Jeszcze gorsze skutki miało zaś wystawienie sztuki „Dyskretny urok burżuazji”, w której niemiecka morderczyni Erika Meinhof, działająca w najbardziej krwawej organizacji terrorystycznej, która zamordowała wielu ludzi, przedstawiana była jako miła dziewczyna, walcząca o ważne wartości, zaś mieszczanie jako osoby zasługujące na śmierć. Na efekty takich sztuk nie trzeba długo czekać. Już mamy poznańskich terrorystów i terrorystki.
 
Być może nasz wpis był zbyt emocjonalny, jednak jesteśmy zdania, że skoro sztuka może doprowadzać do opinii skrajnych, to odbiorcy sztuki też mogą wyrażać opinie stanowcze. W naszej opinii przedstawienie Teatru Nowego manipulowało odbiorcami. Byliśmy w foyer teatru i słyszeliśmy opinie o sztuce jakie wygłaszali wychodzący z niej ludzie, którzy wyrażali satysfakcję, że w społeczeństwie istnieją tacy, którzy sprzeciwiają się jego regułom i sprawiają, że staje się ono bardziej przyjazne dla ludzi. Takimi ludźmi byli w ich opinii Erica Meinhof i jej towarzysze z grupy Bader-Meinhof; taką osobą ma być obecnie Katarzyna Czarnota. Skłonienie normalnych ludzi do wygłaszania tak kuriozalnych poglądów było manipulacją dokonaną przez zespół Teatru Nowego, może więc krótko opowiemy poznaniakom, kim byli bohaterowie, których racji broniono na scenie poznańskiego teatru.

Młodzi radykałowie z Republiki Federalnej Niemiec – jak można przeczytać w internecie - rozpoczęli swoją działalność pod koniec lat 60. XX wieku. Wychowani w duchu lewicowego liberalizmu […] Byli przeciwnikami kapitalistycznego systemu ekonomicznego […] Młodzi Niemcy uważali, że z władzą nie można porozumieć się w formie dialogu i należy podjąć ostrzejsze kroki. Czołową rolę wśród nich odgrywała Gudrun Ensslin. Według niej, obecny system sprowokował tą sytuację i tylko poprzez przemoc można osiągnąć swoje cele. Wraz ze swoimi współpracownikami rozpoczęła planowanie akcji wymierzonych w stronę rządzącą. W składzie grupy, na której czele stanął Andreas Baader. Jego najbliższymi współpracownikami byli: Ulrike Meinhof, wspomniana już Gudrun Ensslin, Jan Carl Raspe i Horst Mahler. Meinhof jako była dziennikarka, odpowiadała za propagandę „RAF”.

Powyższy opis wskazuje na wielkie podobieństwo z celami i metodami działania naszych anarchistów. Podobnie jak niemieccy, starsi koledzy i koleżanki, wyznają oni poglądy komunistyczne, uważają że wszelkie zło świata bierze się z systemu kapitalistycznego. Nie zgadzają się na żadne negocjacje z systemem, czyli z ludźmi demokratycznie wybranymi do władzy, a uważają że tylko przemocą zrealizują swoje cele i stworzą anarchistyczny, czy komunistyczny raj. Póki co budują sobie jego namiastki w budynkach skradzionych prawowitym właścicielom, które okupują i nazywają skłotami. Ale poczytajmy dalej o organizacji, której liderkę wybiela poznański teatr, by przekonać się czego można się spodziewać po nawiązujących do ich tradycji, poznańskich anarchistach.

Organizacja liczyła w latach 1970-1990 około 70 osób. Chcąc uzyskać swoje cele postanowili zorganizować poważnych zamieszek, napadów oraz przeprowadzić serię zamachów bombowych, zabójstw osób będących według nich podporami kapitalistycznego systemu w Niemczech Zachodnich. Pierwszy raz opinia publiczna usłyszała o nich, gdy w nocy z 2/3 kwietnia 1968 r. Baader, Ensslin podłożyli dwie bomby w domach handlowych we Frankfurcie nad Menem. Następnego dnia zostali aresztowani i po procesie skazani na 3 lata więzienia. Dzięki wpłaceniu kaucji, wyszli na wolność do czasu rozpatrzenia apelacji. Ta jednak nie została pozytywnie rozpatrzona więc członkowie organizacji zbiegli za granicę.

Poznańscy anarchiści wyraźnie podążają śladami swoich niemieckich poprzedników. Zorganizowali atak bombowy na funkcjonariuszy policji w podwarszawskich Włochach, na miejsce ataku wybrali nie Poznań a Warszawę po to żeby uzyskać lepszy efekt medialny. Podłożyli ładunki zapalające pod 2 oznakowane radiowozy i jeden nieoznakowany, przygotowali je z materiału pirotechnicznego oraz butli z płynem zapalającym. Zdaniem ekspertów, tak skonstruowane fugasy ogniowe mogły nie tylko zniszczyć radiowozy, ale także zagrozić otoczeniu. Zostali zatrzymani niemal na gorącym uczynku, zanim doszło do eksplozji, dzięki współpracy Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz wydziału do walki z terrorem kryminalnym Komendy Stołecznej Policji. Policja zdobyła informacje o planowanym ataku, ustaliła gdzie ma do niego dojść i na miejscu zainstalowała monitoring, dzięki któremu zebrano dowody obciążające anarchistów. W pobliżu komisariatu w podwarszawskich Włochach przygotowano także klasyczną zasadzkę. Gdy pojawili się trzej młodzi ludzie, którzy podłożyli ładunki wybuchowe, do akcji wkroczyli funkcjonariusze. Aresztowani anarchistyczni terroryści mieli odpowiednio 17, 25 i 31 lat. Czy nie przypomina to państwu działań niemieckich anarcho-komunistów. Poczytajmy więc jeszcze o ich idolach.

Po tym wydarzeniu ujawnili istnienie „RAF” opinii publicznej w opublikowanym liście. Oprócz tego wydali manifest pt. „Koncepcja miejskiej partyzantki”. Stwierdzili w nim, że jedynie dzięki stosowaniu przemocy możliwa jest zmiana stosunków społecznych. Jak wspominał w jednym z telewizyjnych wywiadów były kanclerz RFN, Helmut Schmidt: „Oni uważali się za mesjaszy rewolucji”. „Organizujmy opór zbrojny, rozwijajmy walki klasowe. Twórzmy Armię Czerwoną. Siła polityczna wyrasta z lufy karabinu” – to z kolei słowa Ulrike Meinhof.

W Polsce organizacja zrzeszająca anarchistów, nazywa się Federacją Anarchistyczną. Wydała ona także oświadczenie dla mediów, ale wcale się w nim nie odcięła od zamachowców, czyli pospolitych bandytów, którzy chcieli dla sławy i idei spalić żywcem ludzi. Federacja Anarchistyczna wydała broniące terrorystów oświadczenie, w którym napisali, że solidaryzują się z zamachowcami, popierają ich działania i nie ustaną w walce z organami państwa. 

Nasze działania są pokojowe ale niewygodne dla systemu, w którym garstka bogaci się kosztem społeczeństwa. Ruch wolnościowy wielokrotnie był celem ataków polityków i mediów wspierających neoliberalny system. Policyjna akcja przeprowadzona 24 maja jest wykorzystywana do rozsiewania medialnych oskarżeń wobec całego ruchu wolnościowego. Rozpowszechniane są kłamliwe treści, których celem jest oczernienie nas. Protestujemy przeciwko manipulacjom i kłamliwym oskarżeniom. Protestujemy przeciwko nagonce na działaczki i działaczy ruchów wolnościowych. Solidaryzujemy się z ofiarami policyjnej represji w Warszawie i innych miastach. Oświadczamy, że ataki polityków i przemoc policyjna nie powstrzymają nas. Nie damy się zastraszyć!

Czytajmy więc dalej o niemieckich poprzednikach poznańskich anarchistów, bo z ich historii możemy się dowiedzieć co nas czeka. Lewacka banda Bader-Meinhof wspierana była przez wschodnioniemiecki, komunistyczne służby specjalne „Stasi”, a jej członkowie ściśle współpracowali z „Ludowym Frontem Wyzwolenia Palestyny” Jasera Arafata, największą i najgroźniejszej wówczas organizacji terrorystycznej na świecie, i szkolili się w obozach LFWP w Jemenie i Libanie. Czy dziwi państwa, że dzisiejsi anarchiści stoją na czele wszelkich akcji mających na cele wspieranie muzułmanów, czy dziwi Państwa, że Katarzyna Czarnota organizuje akcje zapraszające Arabów do zamieszkania w Poznaniu, ale przejdźmy kasy niemieckich terrorystów. 

Aby zdobywać fundusze konieczne do realizacji swoich planów napadali na niemieckie banki. Stało się to m.in. w Berlinie, we wrześniu 1970 r., gdy Baader, Meinhof i inni członkowie bandy napadli na trzy banki oraz w grudniu 1971 r., gdy podczas napadu na bank w Kaiserslautern zginął policjant.

W dzisiejszych czasach znacznie trudniej włamać się do banku, a w samych bankach jest niewiele gotówki, dla poznańskich anarchistów banki pozostały jednak nadal tymi organizacjami, które miały „finansować” ich działania. Czy w tym kontekście dziwi państwa rozpętanie kampanii nienawiści wobec jednego z poznańskich banków, który finansował inwestycje związane z rewitalizacją poznańskich kamienic. Okupowanie i rabowanie banku spotkałoby się z natychmiastową reakcją policji, okupowanie bankowych kamienic, pod płaszczykiem obrony praw lokatorskich, pozwalało dla tej akcji zyskać przychylność opinii publicznej, manipulowanej przekazami dostarczanymi przez lewackie media z „Gazetą Wyborczą” na czele. Zdesperowani właściciele okupowanych kamienic, aby je odzyskać płacili organizacji anarchistycznej gigantyczne haracze, idące w setki tysięcy złotych.

Grupie po piętach deptała jednak niemiecka policja. […] Realizując postulaty zawarte w manifeście, terroryści rozpoczęli akcje zbrojne w Zachodnich Niemczech. Dokonali zamachu bombowego w kasynie oficerskim V Korpusu Stanów Zjednoczonych w Oberlindau, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba a trzynaście zostało rannych. drugim z obiektów amerykańskich zaatakowanych prze niemieckich terrorystów była siedziba dowództwa US Army w Heidelbergu, gdzie zabito dwie osoby. Inne zamachy, o których warto nadmienić to wybuch bomb w komendzie policji w Augsburgu oraz atak bombowy na parking Biura Śledczego w Monachium, gdzie zniszczono 60 samochodów.

Czy nie kojarzy się to państwu z pierwszymi zamachami przeprowadzonymi przez naszych anarchistów oraz z zapowiedziami kolejnych działań, jakie zamierzają podejmować przeciwko służbom naszego państwa. Niemieccy terroryści, podobnie jak polscy anarchiści bardzo troszczyli się o los swoich towarzyszy przebywających w zakładach karnych, nie mieli natomiast żadnego szacunku dla sądu, tak jak poznańskie anarchistki, które rzuciły na sali rozpraw, w kierunku sędzi pojemnikiem z niebezpieczną substancją, co spowodowało konieczność ewakuowania sali sądowej. Poczytajmy co nas może jeszcze spotkać.

W odwecie za złe traktowanie aresztowanych członków bandy, ich towarzysze podłożyli bombę, raniąc żonę jednego z sędziów. Niemiecka policja przeprowadziła w czerwcu 1972 r. sprawną akcję antyterrorystyczną w wyniku, której aresztowano większość czołowych aktywistów „RAF”. Osadzeni w więzieniu Stammheim w Stuttgarcie czekali dwa lata na proces, ponieważ liczono się z możliwością próby ich odbicia przez pozostających na wolności członków organizacji. Z tego powodu wybudowano specjalny gmach sądu, gdzie miała odbyć się rozprawa.

Pozostali na wolności działacze, nie próżnowali, a nawet szeroko i twórczo rozwinęli katalog swoich działań terrorystycznych, mordując przedstawicieli niemieckiego establishmentu, byli oni pewnie podobni do bogatych mieszczan z „Dyskretnego uroku burżuazji” wystawianego w poznańskim teatrze, więc można było ich mordować.

24 kwietnia 1974 r. sześciu terrorystów zaatakowało ambasadę RFN w Sztokholmie. Żądali wypuszczenia na wolność przetrzymywanych towarzyszy. Przedwcześnie zdetonowana bomba pokrzyżowała ich plany, jeden z napastników zginął. Rany odniosło kilkoro zakładników. Mimo kolejnych aresztowań, na wolności przebywało wielu członków „RAF”, którzy nie rezygnowali z dalszej walki. Ich ofiarą padł w kwietniu 1977 r., prokurator federalny, Siegfried Buback. Trzy miesiące później, zamordowano prezesa Banku Drezdeńskiego – Juergena Ponto, a we wrześniu uprowadzono ministra przemysłu RFN Hansa Martina Schleyera. Podczas walki zginęło trzech policjantów i jeden cywil.

Erica Meinhof, której racje i argumenty poznawaliśmy podczas przedstawienia w poznańskim Teatrze Nowym, powiesiła się w swojej celi we wrześniu 1976 roku. Andreas Baader, Gudrun Ensslin i Jan Carl Raspe zostali skazani na karę potrójnego dożywocia plus 15 lat za cztery zabójstwa, trzydzieści cztery usiłowania morderstwa, sześć zamachów bombowych oraz założenie zbrodniczej organizacji konspiracyjnej. Pozostający na wolności bandyci zareagowali atakami na niewinnych ludzi.

Odpowiedzią „RAF” było porwanie wspólnie z dwoma członkami „LFVP” w Atenach francuskiego samolotu. Następnie skierowali się do Ugandy, do Entebbe. Żądali uwolnienia swoich towarzyszy z bandy. Akcja nie udała się i terroryści zostali zaskoczeni atakiem izraelskich komandosów. Ostatnią próbą mającą na celu uwolnienie przywódców „Rote Armee Fraktion” było porwanie przez arabskich terrorystów niemieckiego samolotu pasażerskiego w Palma de Mallorca. Po wylądowaniu w Mogadiszu, stolicy Somalii napastnicy zażądali m.in. uwolnienia członków „RAF”. W wyniku kontrakcji niemieckiej jednostki antyterrorystycznej ”Grenzschutz Gruppe Neun”, która zlikwidowała trzech, a raniła jednego terrorystę.

Niemiecka organizacja terrorystyczna Bader-Meinhof zaczynała od protestów przeciwko policji i podpaleń radiowozów, a skończyła na zabójstwach policjantów, prokuratorów, polityków, porwaniach samolotów oraz współpracy z arabskimi terrorystami, działała do 1998 roku, bo zło którego od razu się nie wypleni bardzo się potem rozrasta.

Wracając zaś do poznańskiego Teatru Nowego, to mamy nadzieję, że nie ograniczy się tym razem do wysłania do epoznan.pl maila z żądaniem zdjęcia naszego posta, bo narusza dobre samopoczucie pana dyrektora, tylko podejmie rzeczową polemikę. Bardzo jesteśmy ciekawi, jakie to wartości miało nieść przedstawienie gloryfikujące najsłynniejszą niemiecką terrorystkę. Trudno nam sobie te racje wyobrazić, ale my to prości konsumenci kultury jesteśmy, więc bardzo możliwe, że czegoś nie rozumiemy, więc niech nam mądrzejsi wyjaśnią.

Z drugiej strony zastanawia nas fakt, że żadne służby ani prokuratura nie podjęła z urzędu działań, w związku z wystawieniem przez Teatr Nowy sztuki „Dyskretny urok burżuazji” pokazującej w pozytywnym świetle przywódczynię najgroźniejszej w historii Niemiec organizacji terrorystycznej. Przypomnieć bowiem warto, że Grupa Bader-Meinhof uważana była za organizację anarchistyczną, sami jej członkowie jednak głęboko wierzyli, że są komunistami, a swoją organizację nazwali RAF, czyli „Rote Armee Fraktion”, czyli „Frakcją Armii Czerwonej”. Polskie prawo przewiduje zaś sankcje za propagowanie zbrodniczych ideologii nazistowskiej oraz komunistycznej, Erica Meinhof oraz jej towarzysze propagowali zaś ideologię komunistyczną i to w jej najbardziej barbarzyńskiej, terrorystycznej wersji.

Czekamy więc z wielką niecierpliwością na zawiadomienie do prokuratury, jakie przeciwko nam skieruje Teatr Nowy, bo bardzo byśmy chcieli z jakimś prokuratorem porozmawiać na temat przedstawienia zrealizowanego w tym miejskim teatrze, funkcjonującym za nasze podatki, którego dyrektor uważa, że nie ma nic niewłaściwego w promowaniu na jego deskach idei komunistycznego terroryzmu. Gratulujemy szefom i artystom teatru dobrego samopoczucia. Piszcie do nas na :  [email protected]

Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
Facebook : Zły Lokator Poznań
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]
  


 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Autor: komuniści odudowali to miasto po 45 roku jak chłopcy spod znaku boga( pasy got cos tam..) honoru i ojczyzny postanowili pobawić się w wojne .
dodano: Środa, 2016.07.27 11:29, IP:77.252.39.XXX
ok
2
not ok
43
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: komuniści odudowali to miasto po 45 roku jak chłopcy spod znaku boga( pasy got cos tam..) honoru i ojczyzny postanowili pobawić się w wojne . ...
Lecz się na nogi, bo na głowę za późno. Polskę odbudowali ludzie - jej obywatele. Komuna tylko niszczyła
dodano: Środa, 2016.07.27 12:18, IP:217.89.109.XXX
ok
43
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: Najlepsze jest to, że anarchistyczny Rozbrat uniemożliwia komentowanie swoich tekstów. No cóż, anarchistyczna cenzura!
dodano: Środa, 2016.07.27 12:21, IP:150.254.92.XXX
ok
47
not ok
8
odpowiedz|usuń
~rozbieracz: Słonina czyli gorsza wieprzowina.
dodano: Środa, 2016.07.27 19:04, IP:109.173.155.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
~masta: Na pohybel czarnym...czarnym i czerwonym..]
dodano: Środa, 2016.07.27 19:16, IP:194.149.88.XXX
ok
10
not ok
10
odpowiedz|usuń
~pasta: Na pohybel czarnym i czerwonym.....czarnym i czerwonym i białym..]
dodano: Środa, 2016.07.27 19:56, IP:83.10.134.XXX
ok
1
not ok
17
odpowiedz|usuń
~Aut**: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Autor: de.wikipedia.org/wiki/Schwarz-Weiß-Rot
dodano: Środa, 2016.07.27 20:39, IP:83.5.215.XXX
ok
4
not ok
2
odpowiedz|usuń
~al-lacha azathot-ssa~: pl.wikipedia.org/wiki/Zamach w Saint-Étienne-du-Rouvray
dodano: Czwartek, 2016.07.28 19:42, IP:83.10.43.XXX
ok
6
not ok
1
odpowiedz|usuń
~14~: Hordy dżihadu idą na śmierć By zmiażdżyć Kaiserreich,utopić we krwi W mroczny czas uderza shoggothów rzęch By łzy indogermańskie wycisnąć gdy świt Zdradzone KRowskie serca Rozbudzą uśpiony gniew By FormlehreWralda grzmiał z ust Boga A z pól bitewnych Rattego ryk ZietHajt! Kontraataku czas! ZH! Chwała poległym! ZH! Kaiserreich jest w nas! ZH! Kontraataku czas! epoznan.pl/blogi-blog-213-7996 ZH! Kontraataku czas! ZH! Chwała poległym! ZH! To zemsty czas! ZH! KR jest w nas! W parszywe plemię wiecznych morderców W zdrajców z rządów islamskich państw Uderzy stal brunatnej glorii Triumfu KRu to czas Świat multikulti stanie w płomieniach Ścierwo islamu spłynie krwią Cthulhyści staną pod murem By w fetorze mogił na zawsze gnić ZH! Przeciwko Świętej Wojnie ZH! Dzielny naród się broni ZH! KR śpi spokojnie! ZH! Sonnengewehr chroni! ZH! Mekka i Medyna płoną! ZH! Alazathoth i Buphammad giną! ZH! Atak najlepszą obroną! ZH! Bezpieczne indogermańskie serca są! youtube.com/watch?v=n5yADYqkbaw
dodano: Czwartek, 2016.07.28 19:43, IP:95.85.44.XXX
ok
10
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: Wszystkie ruchy anarchistyczne w Polsce powinny zostać zdelegalizowane.
dodano: Piątek, 2016.07.29 10:35, IP:83.11.47.XXX
ok
19
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: Najlepsze jest to, że anarchistyczny Rozbrat uniemożliwia komentowanie swoich tekstów. No cóż, anarchistyczna cenzura!...
Boją się głosu normalnej części społeczeństwa.
dodano: Piątek, 2016.07.29 14:16, IP:83.11.47.XXX
ok
16
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Tymczasem hiena cmentarna pasoŻytnicki żeruje na śmierci Ewy Tylman. Dzień w dzień kopiuj/wklej plus jedna linijka "nowości" Jak ogłoszono że to ona to pewnie parówa rozbratowska orgazmu dostał. Szanowna redakcjo napiętnować tego ped ała
dodano: Piątek, 2016.07.29 17:28, IP:178.159.163.XXX
ok
15
not ok
5
odpowiedz|usuń
~czysciciel~: niszcz anarchie i destrukcje
dodano: Piątek, 2016.07.29 20:19, IP:83.10.1.XXX
ok
15
not ok
0
odpowiedz|usuń
~zazu: Teatr Nowy jest instytucją kultury województwa wielkopolskiego. To znaczy, że nie podlega miastu, tylko marszałkowi województwa i sejmikowi.
dodano: Poniedziałek, 2016.08.01 21:38, IP:109.173.222.XXX
ok
5
not ok
0
odpowiedz|usuń
~eyucewidif: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Prednisone Prednisone xfz.akai.news.epoznan.pl.ckz.iy http://mewkid.net/buy-prednisone/
dodano: Sobota, 2019.05.25 00:59, IP:45.72.17.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~ahuzedupw: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Prednisone 20mg Prednisone Online dyl.uhbp.news.epoznan.pl.rze.th http://mewkid.net/buy-prednisone/
dodano: Sobota, 2019.05.25 03:03, IP:196.18.231.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)