blog background
 
Zły lokator: Dzień Dobry Poznań
"anarchiści",kamienice, lokatorzy, prawo własności, poznańscy radni, ZKZL,PINB,prezydent,rada miasta,poznań, urząd miasta, służby, policja, straż miejska, rewitalizacja, oszustwa, afery
metka_epoznan
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto.
ok
51
not ok
21
liczba odsłon: 2306


Znalezione obrazy dla zapytania czarny marsz poznań policja

Feministki, lewacy i anarchiści, czyli wszyscy ci, których kocha prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, a popierają wiceprezydenci Tomasz Lewandowski i Maciej Wudarski,  zorganizowali w poniedziałek na placu Mickiewicza pikietę, nazwaną „Czarnym Protestem”. Patronat medialny nad imprezą sprawowała oczywiście „Gazeta Wyborcza”, której redaktorom wszystko kojarzy sią z antysemityzmem, a jakoś nie skojarzyło im się, że faszyzm w Europie rozpoczął się od marszów Czarnych Koszul.

Smutno nam tylko i żal, że tysiące kobiet dały się tak zmanipulować i uwierzyły w prymitywną propagandę, która głosiła, że Jarosław Kaczyński jest jakoś szczególnie zainteresowany ich cipkami i zamierza ich strzec, a nawet w nich gmerać i przyszły żeby przeciwko temu protestować. Mimo prognoz pogody większość z nich przyszła z wieszakami zamiast parasolkami i potem mokły w deszczu bidulki, protestując przeciwko obywatelskiemu projektowi zaostrzenia ustawy aborcyjnej, który i tak następnego dnia miał zostać odrzucony. Szczególnie żałosne jest to że aktywistki lewackie wytworzyły taką paranoję, że wmówiły iż istnieje zagrożenie i wyciągnęły kobiety na ulice w poniedziałek, bo we wtorek byłoby już po ptakach . Lewackie aktywistki doskonale o tym wiedziały.

Skąd wiemy, że byłoby po ptakach? Nie wymaga to szczególnych kompetencji wróżbiarskich . Wystarczy słuchać informacji, nie zaś propagandy. Szefowie PIS deklarowali, że nie będą odrzucali projektów obywatelskich bez dyskusji w sejmie i dlatego przegłosowali projekt Stop Aborcji do komisji, ale ci sami szefowie PIS deklarowali, że nie zgodzą się na jakiekolwiek formy penalizacji kobiet i dlatego było wiadomo, że tak szybko jak to będzie możliwe PIS ustawę zakładającą kary dla kobiet i lekarzy wywali do śmietnika, nie trzeba było do tego żadnych marszów, wystarczyła odrobina inteligencji.

Zabrakło jej paniusiom zatrudnionym lub „zaprzyjaźnionym” z Urzędem Miasta Poznania. Na placu Mickiewicza zorganizowały seans nienawiści według najlepszych stalinowskich wzorców, tak rozhuśtały złe emocje, że demonstrantki oraz wspierające je bojówki anarchistyczne postanowiły przejść na ulicę święty Marcin i rozprawić się z poznańskim PiS-em pod jego poznańską siedzibą. Podkreślić warto że Urząd Miasta wydał zgodę na zorganizowanie manifestacji tylko na placu Mickiewicza i tylko ten obszar zabezpieczała policja, a organizatorki zobowiązane były do zapanowania nad pikietą, którą same zorganizowały i zgłosiły. Paniusie czując jednak poparcie władz miasta, a zwłaszcza boksującego z emerytami Jacka Jaśkowiaka, uznały że nie będzie im policja państwowa mówiła co im wolno, bo w Wolnym Mieście Poznaniu wolno im wszystko, nawet spalić siedzibę znienawidzonego PIS.

Podkreślić warto, że organizatorki nie zrobiły nic aby doszło do pokojowego rozwiązania manifestacji, a co więcej podburzały tłum i zachęcały do przemocy. Zachęcać szczególnie zresztą nie musiały, bo na akcję przyszli ich towarzysze i towarzyszki z bojówek anarchistycznych, którym od dawna nie udało się ukraść żadnej kamienicy, rozwalić wykładu czy pobić kogokolwiek więc testosteron w nich kipi i bulgoce, a męska energia ich wprost rozpiera. Policja zablokowała ul. Św. Marcin żeby chronić mieszkańców Poznania oraz budynki przez rozwydrzonymi bandytami, bandyci byli jednak już tak nagrzani na rozróbę, że zaatakowali policjantów, w wyniku czego 5 spośród nich trafiło do szpitala, a jeden miał operowaną twarz.

Wśród bandytów atakujących policję zobaczyliśmy wielu znajomych, którzy zasłynęli akcjami przeciwko właścicielom mieszkań, oczekującym czynszu za wynajem. Był na przykład Bartosz Szkudlarek, który bardzo stara się ukryć swoją tożsamość i nawet w mediach występuje jako „Bartek Anarchista”. Tym razem także się maskował, miał zakrytą twarz, chustę i kaptur, ale w czasie szarpaniny jego wściekłe oblicze zostało odsłonięte i ukazał się w całej okazałości. Mamy nadzieję, że prokuratura z całą surowością potraktuję tę sprawę, bo to przecież już wielokrotna recydywa, ten kompletnie zdemoralizowany młody człowiek włamywał się już do kamienic na ul. Podgórze, atakował tam policjantów, potem stał na czele bandy okupującej kamienicę przy ul. Paderewskiego i znów atakował policję, a jego gang opuścił kamienicę po zainkasowaniu haraczu w wysokości 125.000 zł. Teraz zajął podobno mieszkanie w kamienicy przy Placu Wolności tuż przy 3-maja.

Policja zatrzymała trzy najbardziej agresywne podczas zajść osoby, a wśród nich znalazła się wyjątkowo agresywna anarchistka Gosia. Anarchiści w mediach głoszą, że „Wszyscy w Poznaniu znają Gosię”, jakby była najbardziej znaną panią na Pigalaku, a potem wyliczają jej funkcje znane tylko anarchistom, których same nazwy nijak nam się nie kojarzą z anarchistami – otóż Gosia jest „baristką” oraz „animatorką kultury” w anarchistycznej kluboksięgarni Zemsta. Zapomnieli jednak dodać, że była ona jedną z głównych partnerek Bartka Anarchisty przy okupacji kamienicy przy ul. Paderewskiego. Sławę na cały kraj przyniósł jej zaś występ na sali sądowej, podczas licytacji kamienicy zajętej przez anarchistów, kiedy to rzuciła w kierunku Sądu i Komornika słoikiem z toksyczną substancją, który się rozbił, uczynił smród straszliwy i zmusił do ewakuacji sądu. Na marginesie dodać warto, że zdarzyło się to po zakończeniu licytacji, podczas której nie doszło do sprzedania zajmowanej przez anarchistów kamienicy, a więc odnieśli oni sukces, ale najwyraźniej do mózgu Małgorzaty Cierniak, bo tak się ta młoda przestępczyni nazywa, ta informacja nie dotarła.

Sami anarchiści przyznają, że zaatakowali policję ale tłumaczą, że nie ma to żadnego znaczenia bo przecież nienawidzą PIS-u i są ogólnie wkurwieni, więc mają prawo do miasta, a nawet prawo zrobienia w mieście rozróby. Dziwi nas bardzo, że głosu w tej sprawie nie zabrał jeszcze Jacek Jaśkowiak, który jest niezwykle wyczulony na race, które strzelają na wiwat na stadionie piłkarskim i uznaje to za skandal i wielki wstyd dla Poznania, ale wówczas chodzi o kiboli, którzy szanują wartości narodowe, świętują narodowe rocznice i pomagają kombatantom. Gdy race wybuchają na ulicach, a lecą w kierunku policjantów i ich ranią, dla Jacka Jaśkowiaka nie ma sprawy, bo przecież wystrzeliwane są w dobrej intencji, przez tych którzy należą do tęczowego towarzystwa DżejDżeja.

Jacek Jaśkowiak niestety nie odwiedził pobitego podczas pełnienia służby policjanta w szpitalu. No gdyby ten policjant był chociaż trochę śniady, albo ogłosił że jest gejem, to może wart byłby wizyty prezydenta Poznania, bo normalny policjant, który broni normalnych ludzi przez bandytami, w opinii Jacka Jaśkowiaka zasługuje tylko na to żeby złożyć mu raport i wytłumaczyć się z tego dlaczego zdenerwował młodych bandytów, bo to przecież młodociani bandyci, których Jacek Jaśkowiak bardzo lubi i którzy go popierają.

Z niecierpliwością czekamy także na wieści o karach finansowych jakie nałożone zostaną na Aleksandrę Sołtysiak-Łuczak, bo to chyba jej fundacja Konsola organizowała to zgromadzenie publiczne i zobowiązana była do panowania nad nim, a przynajmniej takiego zorganizowania by nie doszło do burd w mieście, niszczenia mienia i ataków na policję. W przypadku gdy kilku kibiców pobije się na stadionie kary idą w setki tysięcy, w tym przypadku powinny iść w miliony. I niech pani Aleksandra Sołtysiak-Łuczak nie przepisuje zaraz majątku na rodzinę, bo to się i tak odkryje, a wobec świadomości zagrożenia wysokimi karami pieniężnymi będzie to potraktowane jako przestępstwo, sobie pani nie pomoże, a jeszcze innym zaszkodzi, co zresztą zalecamy także innym osobom, które podczas tego wiecu nawoływały do nienawiści.

Jesteśmy zbulwersowani, że jeszcze nie doszło do zdymisjonowania pełnomocniczki prezydenta do spraw równości doktorki Marty Mazurek, która była jedną z organizatorek a jako urzędniczka miejska w godzinach pracy i za wiedzą swojego szefa Jacka Jaśkowiaka promowała czarny marsz, nakłaniając do tego także inne pracownice urzędu. Słyszeliśmy, że presja w urzędzie miejskim była tak wielka, że każda z kobiet wiedziała, że jak nie przyjdzie w poniedziałek do pracy ubrana na czarno, to we wtorek może już do tej pracy w ogóle nie przychodzić. Zapowiadają się kolejne sprawy o mobbing w poznańskim magistracie.

I niech nie mówi nam Marta Mazurek, że to jacyś anonimowi anarchiści, którzy nie mieli nic wspólnego z kobietami i ich akcją doprowadzili do tych zamieszek. To nie są żadni przypadkowi anarchiści, to wychowankowie pani Marty Mazurek i jej kolegów oraz koleżanek z Gender Studies UAM, którzy tak tańczą jak im państwo doktorstwo zagrają. Pamiętamy jak Bartosz Szkudlarek „Bartek Anarchista” biegał po pulpitach, ubrany w złotą sukienkę, chcąc zakłócić wykład księdza Bortkiewicza wygłaszany na Uniwersytecie Ekonomicznym, a pani Marta Mazurek miała z tego wielki ubaw.

Należy przykładowo ukarać anarchistów, którzy dopuścili się na ulicach Poznania przestępczych zachowań, ale – jak wielokrotnie domagał się żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki – nie należy karać tylko głupiego narzędzia, trzeba ścigać przede wszystkim prawdziwych inspiratorów tej demoralizacji, którzy nakłaniają młodych, niedoświadczonych, nieukształtowanych jeszcze ludzi do takich działań, a inspiratorzy i inspiratorki są powszechnie znane i płacimy im za to pensje na Uniwersytecie, w Magistracie czy w mediach, a oni judzą młodych ludzi, żeby niszczyli miasto i atakowali tych, którzy mają czelność myśleć inaczej niż tak jak „Tęczowe Bractwo”.Wpłynęło SPROSTOWANIE : (cały tekst)

Drogi Zły Lokatorze,

Podzielając w większości tezy Pana(i), pozwolę sobie zwrócić uwagę na jeden rażący błąd. Ów pamiętny wykład na UEP wygłosił nie ksiądz Bortnowski a nasz kapelan AKO ks. prof. Paweł Bortkiewicz.

Z poważaniem, Jan Paradysz, emerytowany wykładowca UEP, UAM i AWF w Poznaniu, czł. Zarządu Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu. 


PS. Bardzo mi się podoba Wasza inicjatywa. Wasz list (blog) dotarł do mnie paradoksalnie dzięki bardzo zachowawczej i platformerskiej poczcie UEP, która codziennie zamieszcza monitoring prasowy. Wystarczy, że w tekście pojawi się Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu lub poprzednie jej nazwy (AE, a nawet WSE). Zatem proponuję wzorem Wojciecha Wencla (wstawiającego na koniec każdego felietonu „A poza tym uważam, że Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina musi zostać zburzony”) zamieszczanie stałego tekstu w rodzaju „Poz tym uważam(y), że lustracją i dekomunizacją należy objąć Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu”. Można do tego dodać pozostałe „kuźnie kadr dojrzałego socjalizmu”: UAM, PP, UP, AWF, bo – być może – też mają swoje monitoringi prasowe.

Informacja: Zły Lokator nie posiada poglądów politycznych.
Zły Lokator  stoi na straży świętego prawa własności. Zawsze.
To nasza siła nie nasza słabość.
Uczciwi urzędnicy miejscy i mieszkańcy Poznania! Strona
www.zlylokator.eu powstała właśnie dla Was! Informujcie anonimowo
Złego Lokatora o patologii zżerającej nasz Poznań, o raku który toczy
to miasto o łapówkach i nieprawidłowości wszelkiej maści. Dyskrecja
gwarantowana.  kontakt: [email protected]

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~masta: Jak zawsze w punkt.
dodano: Piątek, 2016.10.07 07:25, IP:194.149.88.XXX
ok
48
not ok
15
odpowiedz|usuń
~Autor: Niestety ludzie nadal dają się wodzić za nos. Większość nadal ma klapy na oczach. Smutne ale prawdziwe.
dodano: Piątek, 2016.10.07 08:06, IP:80.51.0.XXX
ok
39
not ok
12
odpowiedz|usuń
~Autor: pisowski piesek szczeka a karawana jedzie dalej. Pierwsza cegła z muru wypadła i katolibański kolos zaczyna się chwiać na glinianych kaczych nóżkach
dodano: Piątek, 2016.10.07 08:54, IP:178.159.163.XXX
ok
22
not ok
52
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Autor: pisowski piesek szczeka a karawana jedzie dalej. Pierwsza cegła z muru wypadła i katolibański kolos zaczyna się chwiać na glinianych kaczych nóżkach...
na głowę Ci chyba ta cegła spadła
dodano: Piątek, 2016.10.07 11:08, IP:78.9.73.XXX
ok
42
not ok
16
odpowiedz|usuń
~she: ~Autor: pisowski piesek szczeka a karawana jedzie dalej. Pierwsza cegła z muru wypadła i katolibański kolos zaczyna się chwiać na glinianych kaczych nóżkach...
Przyjdą muzułmanie i wszystko tobie ręcznie wytłumaczą JAŚKOWIAK MUSI ODEJŚĆ
dodano: Piątek, 2016.10.07 11:22, IP:77.65.80.XXX
ok
36
not ok
14
odpowiedz|usuń
~KiBiCeK: To jest tylko dobry przykład jak łatwo Polacy dają się manipulować. Ja osobiście też się zastanawiałem po co ten spęd skoro ten projekt i tak trafi do kosza i tak. Protest przeciwko czemuś czego nie będzie :) Nie ma jak to z igły zrobić widły.
dodano: Piątek, 2016.10.07 12:12, IP:109.173.151.XXX
ok
78
not ok
16
odpowiedz|usuń
~dziad borowy: pewnie "autor" był na miejscu i wszystko widział ? Zatem uczestniczył w #czarnyponiedziałek hehehehe
dodano: Piątek, 2016.10.07 12:47, IP:37.47.163.XXX
ok
12
not ok
25
odpowiedz|usuń
avatarMichal55: Jak często z polotem i wesoło zwłaszcza fragmenty o "Gosi" Też pamiętam ten nagłówek z wyborczej i oniemiałem jak się dowiedziałem, że to znana osobistość w Poznaniu :). No i z tym, że nie dotarło do jej mózgu w sądzie proste info- creme de la creme :).
dodano: Piątek, 2016.10.07 12:53
ok
28
not ok
8
odpowiedz|usuń
~DUPA: To forum to jedno wielkie kłamstwo
dodano: Piątek, 2016.10.07 19:33, IP:148.251.43.XXX
ok
10
not ok
24
odpowiedz|usuń
~DUPA: DUPA
dodano: Piątek, 2016.10.07 19:33, IP:148.251.43.XXX
ok
3
not ok
19
odpowiedz|usuń
~DUPA: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Piątek, 2016.10.07 19:34, IP:148.251.43.XXX
ok
0
not ok
15
odpowiedz|usuń
~DUPA: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Piątek, 2016.10.07 19:35, IP:148.251.43.XXX
ok
0
not ok
16
odpowiedz|usuń
~DUPA: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Piątek, 2016.10.07 19:35, IP:148.251.43.XXX
ok
0
not ok
16
odpowiedz|usuń
~zbl: Przepraszam. Kim jest ksiądz Bortnowskiego, bo nie znam takiego?
dodano: Piątek, 2016.10.07 19:51, IP:80.53.250.XXX
ok
5
not ok
17
odpowiedz|usuń
~TRYDENT~: ~zbl: Przepraszam. Kim jest ksiądz Bortnowskiego, bo nie znam takiego?...
to NEO-klecha na pasku tego masona
dodano: Sobota, 2016.10.08 10:18, IP:83.29.76.XXX
ok
5
not ok
2
odpowiedz|usuń
avatarPiekielnik: PIERD0LENIE. Gdyby nie czarne marsze, to istniało duże ryzyko że projekt przeszedłby dalej. Może i prezes Kaczyński sobie wykalkulował to żeby wszystko wyglądało tak że "chciał uszanować projekt obywatelski ale nie wyszło", ale nie uwzględnił głupoty i zacietrzewienia ideologicznego swoich posłów. Ani tego że w Kukiz15 i w PO też jest sporo radykalnych oszołomów gotowych strzelać w łeb za zlepek komorek. Protesty dały do zrozumienia posłom, że ktoś może im wykopać spod dupy stołki - zreflektowali się wtedy i odrzucili. Przecież szczwany plan prezesa zawiódl już parę dni wcześniej - Prezes myślał że uda mu się zrobić tak, żeby również projekt liberalizujący aborcję przeszedł dalej (oczywiście nie popieral go, projekt przepadłby później, ale chodziło o pokazanie suwerenowi że rządy PiS w przeciwienstwie do PO szanują i nie odrzucą projektów obywatelskich) - a tu projekt uj**..li posłowie Kukiza i PO (!!!) - i PiS wyszło na zakapiorów, i doszło do protestów...
dodano: Sobota, 2016.10.08 10:35
ok
11
not ok
20
odpowiedz|usuń
~Autor: Aborcja jest od dawna w Polsce zabroniona. Nie licząc oczywiście trzech znanych i krytycznych przypadków. O co więc walczy ta cała dupna organizacja prolife czy chUj wie jakie inne chUjstwo?
dodano: Sobota, 2016.10.08 17:20, IP:148.251.43.XXX
ok
10
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: ~KiBiCeK: To jest tylko dobry przykład jak łatwo Polacy dają się manipulować. Ja osobiście też się zastanawiałem po co ten spęd skoro ten projekt i tak trafi do...
Nikt nie wiedział czy przepadnie. Ustawa liberalizująca prawo aborcyjne przepadła od razu i to było wiadome na 100%, ale ustawę restrykcyjną PiS wcześniej popierał i stąd te protesty.
dodano: Sobota, 2016.10.08 17:21, IP:148.251.43.XXX
ok
9
not ok
6
odpowiedz|usuń
~SHEMALE: Przyjdą bisurmanie i wszystko tobie ręcznie wytłumaczą JAŚKOWIAK MUSI ODEJŚĆ
dodano: Niedziela, 2016.10.09 09:20, IP:83.29.75.XXX
ok
8
not ok
4
odpowiedz|usuń
~lento: ~Autor: Aborcja jest od dawna w Polsce zabroniona. Nie licząc oczywiście trzech znanych i krytycznych przypadków. O co więc walczy ta cała dupna organizacja p...
O swoje życie, kiedy ciąża jemu zagraża, a konował nie kiwnie palcem, bo płód ważniejszy od życia matki. I właśnie dlatego przepadł ten durny projekt, a nie dlatego że ktoś został zmanipulowany. Mam nadzieję, że ktoś wnikliwie się przyjrzy finansowaniu Ordo Luris, bo są dość ciekawe i niejasne powiązania...
dodano: Niedziela, 2016.10.09 19:14, IP:95.108.75.XXX
ok
3
not ok
5
odpowiedz|usuń
avatarwoland36: Michal55: Jak często z polotem i wesoło zwłaszcza fragmenty o "Gosi" Też pamiętam ten nagłówek z wyborczej i oniemiałem jak się dowiedziałem, że to znana osob...
Kim Michale jest ta Gosia samiczes? Troche mieszkam pod Poznaniem ale jej jakoś nie znam. Znam trochę bardziej ciekawych ludzi niż Małgosia Samiczes:)
dodano: Poniedziałek, 2016.10.10 11:23
ok
2
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarwoland36: Piekielnik: PIERD0LENIE. Gdyby nie czarne marsze, to istniało duże ryzyko że projekt przeszedłby dalej. Może i prezes Kaczyński sobie wykalkulował to żeby wszystk...
Bzdura Kolego,ten projekt jakiejś katohołoty nie miał żadnej racji bytu.
dodano: Poniedziałek, 2016.10.10 11:25
ok
2
not ok
2
odpowiedz|usuń
~Autor: ~lento: O swoje życie, kiedy ciąża jemu zagraża, a konował nie kiwnie palcem, bo płód ważniejszy od życia matki. I właśnie dlatego przepadł ten durny projekt...
Nie jest ani ważniejszy, ani mniej ważny.
dodano: Poniedziałek, 2016.10.10 15:20, IP:185.81.56.XXX
ok
2
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: KAŻDY ZNA GOSIE BO WSZYSCY JĄ JEBALI
dodano: Wtorek, 2016.10.11 10:59, IP:94.254.242.XXX
ok
3
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarCassie: "Szefowie PIS deklarowali, że nie będą odrzucali projektów obywatelskich bez dyskusji w sejmie i dlatego przegłosowali projekt Stop Aborcji do komisji". Wpłynęły dwa projekty. Jeden od razu wywalono do kosza. Drugi skierowano do komisji. Czyżby szefowie PiS za "obywatelskie" i godne dalszej dyskusji projekty uznawali tylko te, które im się podobają? Gdyby nie wielotysięczne protesty i widmo odpływu wyborców głosujących wcześniej na PiS jako na "mniejsze zło" lub przeciwko PO, projekt najprawdopodobniej przeszedłby gładko jako spłata zobowiązań toruńskich. Bo tak na logikę - jaki sens ma zakaz aborcji bez karania kobiet? Niby jak to miało funkcjonować? Wystraszyli się i wymyślili naprędce wyjaśnienie dlaczego muszą ten projekt odrzucić w komisji. Jedyny sposób by wyjść z tej sytuacji z twarzą.
dodano: Wtorek, 2016.10.11 13:12
ok
1
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarLubimy-czytac: xd
dodano: Wtorek, 2016.11.15 00:37
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarLub**********: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Grzanka: Dopiero znalazłam ten tekst. W punkt. A w sumie ciekawe jak się potoczyły losy bandyterki? A PS do sprostowania - to po prostu sam cymes:) Pozdrawiam serdecznie Pana prof. Paradysza.
dodano: Środa, 2017.03.01 00:17, IP:178.239.14.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~ehiwecozex: http://mewkid.net/who-is-redistina/ - Cialis Generic Cialis Online wfd.jvio.justhi.forum.epoznan.pl.wop.ua http://mewkid.net/who-is-redistina/
dodano: Niedziela, 2020.02.02 16:01, IP:188.68.1.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~avuhopu: http://mewkid.net/who-is-redistina/ - Cialis Generic 36 lmx.niyu.justhi.forum.epoznan.pl.chd.iu http://mewkid.net/who-is-redistina/
dodano: Niedziela, 2020.02.02 19:23, IP:146.185.202.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZŁY LOKATOR
zlylokator.epoznan.pl
RSSsend_message
Święte prawo własności bez antysemityzmu i z prawem do pełnej
tolerancji dla uczciwych płacacych najemców lokali. Bez populizmu.
Mówimy jak jest bez ściemy
POLECANE STRONY
web.facebook.com/Z%C5%82y-Lokator-P...
luxtorpeda.net
www.youtube.com/watch?v=8rhUBveP4...
web.facebook.com/odwolacjj/?fref=...
forum.hejlech.pl/index.php?/forum...
ARCHIWUM WPISÓW
Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. (14 lut 2019)
Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. (13 gru 2018)
PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś. (26 lis 2018)
Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. (20 wrz 2018)
Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka. (8 wrz 2018)
Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne. (30 maj 2018)
Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32. (26 maj 2018)
Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. (18 maj 2018)
Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK. (21 mar 2018)
Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra. (9 lut 2018)
,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego. (17 sty 2018)
Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY. (11 sty 2018)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów (27 gru 2017)
SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone. (1 gru 2017)
Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami. (25 lis 2017)
Zamieszki w mieście na życzenie Jacka Jaśkowiaka. I jego kolejne LIPNE obietnice wyborcze. (16 lis 2017)
Cyngiel Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak odbezpieczony. Idą wybory !!! (27 paź 2017)
Jak się „kupuje” mieszkania komunalne – Jarosław Pucek i Justyna Lachor Adamska z zarzutami karnymi przed sądem. (23 paź 2017)
Miasto Poznań i Nadzór Budowlany doszczętnie zniszczyło kamienicę Garbary 67. Teraz przeszkadza w jej renowacji. Dlaczego? (18 paź 2017)
Jak vice Prezydent Tomasz Lewandowski mieszkania miejskie remontuje. (16 paź 2017)
Poznański Bill Clinton czyli Jacek Jaśkowiak rozpoczyna casting na ,,lepszy model"? (12 paź 2017)
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi ! (9 wrz 2017)
Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone. (1 wrz 2017)
Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. (31 sie 2017)
Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO? (17 sie 2017)
Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. (14 sie 2017)
Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany. (12 sie 2017)
Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz. (14 lip 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków. (11 lip 2017)
Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków. (27 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? . (24 cze 2017)
Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przegrywa w sądzie ze Złym Lokatorem. Jest załamany i nie śpi po nocach. (21 cze 2017)
Włam do Pieczary Dewiantów z LGBT. Łupem dwie Tęczowe Firany. Piotr Żytnicki lamentuje i jest załamany. (10 cze 2017)
CBA zatrzymało kolegę wice prezydenta Poznania Tomasza Lewandowskiego! Czy Inicjatywa Polska to Puszka Pandory? (8 cze 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak okazuje się ZDRAJCĄ? Już cały Poznań huczy o jego wyczynach. (6 cze 2017)
Jacek Jaśkowiak - nasz poznański Mussolini człapie do wyborów. Lewackie roszady w Platformie Obywatelskiej. (31 maj 2017)
Czy wiceprezydent Tomasz Lewandowski wystartuje na prezydenta Poznania? Towarzyszu Lewandowski musicie ! (25 maj 2017)
Jarosław Pucek murowanym kandydatem na prezydenta Poznania. Czy wystartuje z PSL, czy z SLD, czy z innej .Nowoczesnej? (19 maj 2017)
Tęczowy Poznań. Dewiacje Marty Mazurek z przedszkolakami. Joanna Schmidt i branża ,,miłosna". Trener KravMagi odmówił ,,ciepłych" treningów. (17 maj 2017)
,,Misiewicze" Jaśkowiaka. Prokurator zabezpiecza majątek byłego wiceprezydenta Poznania. (13 maj 2017)
W Poznaniu nie mamy już Ogrodu Zoologicznego. Ewa Zgrabczyńska i Tomasz Lewandowski utworzyli ZWIERZAJNIK. (9 maj 2017)
Miasto niszczy kamienice a wice kierownik ZDMu Adam Andrzejewski przeszkadza w ich remoncie. (28 kwi 2017)
NEWS. Jacek Jaśkowiak lubi pornosy ... tylko chodzi na nie do teatru ! No i oczywiście protestuje w Warszawie. (22 kwi 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i rzeź drzew nad Maltą. Jak ,,Mały Drwal" wspiera tartaki. (20 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak MUSI ODEJŚĆ. Poznań nie lubi PRZEBIERAŃCÓW. (13 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak maszeruje dzielnie z młodymi faszystami spod znaku antify. Pełna KOMPROMITACJA. (10 kwi 2017)
Anarchiści na czele z Prezydentem Jaśkowiakiem wywołują burdy. Jaśkowiak ucieka jako pierwszy. (9 kwi 2017)
Jak władza w Poznaniu kupczy lokalami miejskimi a dla zwykłych ludzi potem ich brak. (6 kwi 2017)
Jacek Jaśkowiak śpiewa, Jacek Jaśkowiak czyta taki z niego ERUDYTA. (4 kwi 2017)
Cyganie walczą o 80 milionów złotych subwencji. Łapę po tą kasę wyciągają też anarchiści i WSL. Przy niemym wsparciu Magistratu. (27 mar 2017)
Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO? (22 mar 2017)
Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK. (17 mar 2017)
Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje! (15 mar 2017)
Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów? (13 mar 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem? (7 mar 2017)
W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań. (1 mar 2017)
Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł. (23 lut 2017)
Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA. (19 lut 2017)
Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie. (17 lut 2017)
Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. (14 lut 2017)
Zgrabczyńska w ZOO robi porządki. To miłość do zwierząt czy do mamony ? (13 lut 2017)
Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak spłaca zaległe prywatne długi miejskimi pieniędzmi? Sprawa Jakuba J. (1 lut 2017)
Dziwak Jaśkowiak i ,,kiełbasa" wyborcza. Dziurawe Rondo Rataje. Strefa 30 będzie strefą 20. (26 sty 2017)
Czy budżet Poznania wytrzyma kreatywną księgowość Prezydenta Tomasza Lewandowskiego? Z taką przeszłością to wątpliwe. (22 sty 2017)
Projekty unijne przepadają z kretesem . Miliony na remont przed Magistratem i trasy rowerowe. ,,Żabka" niezgody. (18 sty 2017)
NEWS. Bal Noworoczny na Zamku. W tym roku ,,Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak wyjątkowo był trzeźwy. (14 sty 2017)
Poznańskie KOD-erki fakturują lepiej niż Mateusz Kijowski. ,, Tęczowy" Prezydent Jacek Jaśkowiak umoczony po same uszy. (11 sty 2017)
Szef Nadzoru Budowlanego Poznania ,,anarchista" Paweł Łukaszewski bezpodstawnie nęka właściciela mieszkania na Os. Piastowskim. Ma w tym interes ! (4 sty 2017)
Nędzny Sylwester Miejski. Jak Jacek Jaśkowiak skutecznie wyludnia Centrum Poznania nawet w Sylwestra. (2 sty 2017)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak uchwala budżet 2017r. A w tym czasie zamknęli mu kumpla boksera Dariusza Michalczewskiego. (22 gru 2016)
Jacek Jaśkowiak szasta forsą. A i o tym jak Tęczowy Prezydent przespał upragniony Majdan w Warszawie. (17 gru 2016)
Dziennikarski alfons rozprawia o moralności czyli jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej pilnie szuka roboty. (12 gru 2016)
SEKSAFERA w Urzędzie Miasta Poznania. Jacek Jaśkowiak znowu bierze przykład z Kopenhagi. (7 gru 2016)
NEWS. Jacek Jaśkowiak daje dyla z Urzędu Miasta. Powodem okupacja jego gabinetu przez latami poniewieranych pracowników. (29 lis 2016)
W Poznaniu także vice Prezydenci ,,okradają" lokatorów. Tomasz Lewandowski właśnie buchnął lokale przy Szamarzewskiego (27 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak rozpoczął WYKOPKI na Starym Rynku czyli jak Prezydent Poznania został prorokiem GOŁGOŁKRACJI. (24 lis 2016)
Dla kogo ZKZL przetrzymuje 850 mieszkań w stanie ,,pustostan". Komu je obiecał Jacek Jaśkowiak z Tomaszem Lewandowskim? (20 lis 2016)
Czy karuzela małej Hani Męczyńskiej jest ważniejsza od mieszkań dla poznańskich rodzin ? Nie sądzimy. (18 lis 2016)
,,Tęczowa Rodzina Jacka Jaśkowiaka " wydaje kalendarz i rusza na prowincję szerzyć rewolucję seksualną. Geje i lesbijki robią SZOŁ. (16 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak wcina ROGALE a centrum Poznania nie spina się wcale. FERMENTACJA . (10 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak kocha Facebooka. Nasz komentarz do wywiadu Króla dla upadającej Gazety Wyborczej. (4 lis 2016)
Jacek Jaśkowiak laureatem nagrody CHULIGANA ROKU w Poznaniu. Prezydent organizuje manewry przed relokacją uchodźców? Kibice zdziwieni. (29 paź 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Tak kłamie Ekspress Reporterów. (29 paź 2016)
Tomasz Lewandowski – młody strażnik „biznesów” starej nomenklatury. Kto naprawdę rządzi Poznaniem? (14 paź 2016)
Gazeta Wyborcza już ZWALNIA. Piotr Żytnicki prosi o pracę w Głosie Wielkopolskim. Tam też go nie chcą. (11 paź 2016)
Czarny Marsz czyli feministki, aborcjonistki, anarchistki i Gosia Cierniak, którą zna całe miasto. (7 paź 2016)
Naomi – lokatorka droższa niż kochanka, czyli kup mieszkanie, wynajmij i… zbankrutuj (4 paź 2016)
Czy Piotr Śruba zostanie skazany za zerwanie tęczowych flag? Sędzia Agnieszka Borucka czeka w gotowości. (26 wrz 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Ludzka twarz czyściciela OSZOŁOMIŁA adwokatkę lokatorów A.Rybak-Starczak. (22 wrz 2016)
Wiceprezydent Poznania Tomasz Lewandowski świętował 38 urodziny. Jak podzieli TORT ? (13 wrz 2016)
Czy Antoni Macierewicz wzoruje się na Jacku Jaśkowiaku? Czy Jacek Jaśkowiak oblał państwowy egzamin? (8 wrz 2016)
Czy Zarząd Zieleni Miejskiej ktoś kontroluje? A może ZZM kontroluje się sam czyli co tam w trawie piszczy. (6 wrz 2016)
Wiceprezydent Tomasz Lewandowski chce rozdać miejskie mieszkania milicjantom i esbekom. Czy Poznań straci 200 milionów złotych? (30 sie 2016)
Wkrótce w Poznaniu TĘCZOWA OLIMPIADA LGBT czyli WEEKEND Z WESOŁKAMI. (26 sie 2016)
NEWS!!! AFERA GALERII POSNANIA. Kto weźmie w łapę, by do otwarcia MEGA GALERII w ogóle doszło? (25 sie 2016)
Vice Prezydent Maciej Wudarski prywatnie buduje błyskawicznie. BOB BUDOWNICZY zawsze da radę !!! (24 sie 2016)
POpedałowali w LEWO. Czyli za ile Jaśkowiak, Wudarski i Lewandowski zostali KUMPLAMI. (22 sie 2016)
Sialalala JAŚKOWIAK oszalał!!! Korkowanie Poznania PRZYSPIESZYŁO by zdążyć przed pierwszym dzwonkiem. (19 sie 2016)
Ile zarabiają działaczki lokatorskie w Poznaniu. I jak ten biznes jest opłacalny przy nieukrywanym wsparciu Magistratu. (17 sie 2016)
Anarchiści, Komuniści, Terroryści i poznańscy Artyści. (27 lip 2016)
Jak Tomasz Lewandowski podbił Poznań i został PREZYDENTEM. (21 lip 2016)
Żurnalista Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki istnieje już tylko TEORETYCZNIE. Różowy Piotrek cierpi. (13 lip 2016)
Ewa Wójciak żali się w Sądzie. Wielka mataczka ŁUSEMEK skrzywdzona przez los i Ryszarda Grobelnego. (11 lip 2016)
Tylko frajerzy płacą czynsz. Jacek Jaśkowiak kupuje sobie poparcie nieuczciwych lokatorów . (8 lip 2016)
Jacek Jaśkowiak obroni Wolne Miasto Poznań przed Polakami. Kiedy powoła TĘCZOWĄ ARMIĘ Wolnego Miasta Poznania?? (5 lip 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ rządowi Polski? Czy nasz Król Poznania do końca oszalał? (2 lip 2016)
WYBORCZA pada na pysk i dlaczego nas to cieszy. KOD, Jaśkowiak i inne dziwaki błaźnią się na potęgę. (1 lip 2016)
Nieuczciwi lokatorzy jednak zapłacą Miastu zaległe czynsze.Kolejna KLĘSKA „działaczek lokatorskich”. (28 cze 2016)
Dramaty żurnalisty Żytnickiego. Różowy PIOTRULA pisze o NEOBANKU i CZYŚCICIELACH. Dlaczego kłamie? (22 cze 2016)
Ile lokali miejskich „aktorzy” Teatru Ósmego Dnia sprywatyzują za bezcen? (17 cze 2016)
NEWS. Sprawa Czyścicieli – wczorajsza wizja lokalna w kamienicach ODBYŁA się. (9 cze 2016)
ZKZL rozdaje lokale ZASŁUŻONYM anarchistom. A biedni lokatorzy czekają. (8 cze 2016)
Jak to Mieszko W. ratował nieuczciwych lokatorów z Mottego przed eksmisją i co z tego wynika. (23 maj 2016)
„Samochód prawem nie towarem”, czyli o tym jak Piotr Ikonowicz nie ukradł auta. Pokrętne Sztuczki LEWACKICH bohaterów. (19 maj 2016)
Eksmisja na Małeckiego. Czego nie przeczytacie w „Gazecie Wyborczej” ? Jak było naprawdę !!! Wiemy kim jest anarchista BARTEK ! (16 maj 2016)
Sprawa CZYŚCICIELI. Będzie wizja lokalna na Stolarskiej. Kolejne kłamstwa „lokatorów” zostaną ujawnione. (12 maj 2016)
Przerażony Jarosław Pucek składa hołd Jackowi Jaśkowiakowi. Czyżby nadchodził czas AUDYTÓW ? (10 maj 2016)
Wielki POWRÓT Jacka Jaśkowiaka na CELEBRYCKI TRON Wolnego Miasta Poznania. GRATULUJEMY ! (6 maj 2016)
Anarchista Bukowski na 3 miesiące do aresztu. Czy Anarchistów powinno się skazywać na karę chłosty ? (4 maj 2016)
Anarchiści cyganią KASĘ czyli jak to poznańskie LENIUSZKI chcą zgarnąć 75 milionów rządowych dotacji. (29 kwi 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak może pełnić urząd prezydenta Poznania. Czy przejdzie obowiązkowe badania lekarskie? (27 kwi 2016)
Zaginął ANARCHISTA BARTEK ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (26 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak będzie boksował na Rozbracie. Wkrótce JAŚKOWIAK BOXING NIGHT 2016. (24 kwi 2016)
Ewa Zgrabczyńska REFORMUJE poznańskie ZOO. Czy powstanie tam KOCI CYRK ? A może KREMATORIUM ? (23 kwi 2016)
PKSem do Kopenhagi. WYPRAWA życia Jaśkowiaka, Wudarskiego i Lewandowskiego po ZŁOTE RUNO Danii. (21 kwi 2016)
Szef PINB Paweł Łukaszewski WYRĄBAŁ zabytkowy drzewostan na swojej posiadłości i się z tego wykpił. (18 kwi 2016)
Jak Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak TORPEDOWAŁ obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. WSTYD !!! KOD i anarchiści mu dzielnie wtórowali (17 kwi 2016)
„Nie chce nam się z Tobą gadać”, czyli kibice Lecha Poznań piszą list do Jacka Jaśkowiaka (15 kwi 2016)
Sezon EKSMISJI rozpoczęty … ZKZL odzyska kolejnych 250 mieszkań. Czarnota, Molga i Żytnicki czują już INTERES nosem. (13 kwi 2016)
ZKZL. Jarosław Pucek o dziedziczeniu mieszkań komunalnych przez uprzywilejowane rodziny notabli w Poznaniu. BEZ ZNIECZULENIA. (12 kwi 2016)
Poznańskie ZOO niczym folwark w Janowie Podlaskim. Zwierzęta padają jak muchy a humor nie opuszcza Dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej. NORMALKA !!! (11 kwi 2016)
Jacek Jaśkowiak SZANTAŻUJE kibiców Lecha Poznań. AGROTURYSTYKA na Wolnych Torach? Dyrektor WGN robi to co do niego należy. (9 kwi 2016)
Karty rowerowe wkrótce OBOWIĄZKOWE, czekamy na obowiązkowe ubezpieczenie OC. Rowerowe przygody Katarzyny Czarnoty. (7 kwi 2016)
Poznański Budżet Obywatelski 2016 to wielka WTOPA Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i znajomych. (7 kwi 2016)
Radny Lewandowski bez skrupułów ciągnie na dno Jarosława Pucka i jego ludzi. 141 powodów by ujawnić audyt o ZAMIANACH w ZKZLu. (6 kwi 2016)
KOD żebrze pod McDonaldem . Wudarski tworzy na Dworcu PKP. Plac Kolegiacki będzie lądowiskiem helikopterów? (4 kwi 2016)
Agnieszka Gulczyńska wywalona z Radia Merkury. Teraz będzie piała na manifkach KODu . Bo niespecjalnie ma gdzie . (1 kwi 2016)
NEWS. W Poznaniu powstanie HOTEL LGBT i Grunwaldzka Trasa Rowerowa. Władza to lubi zaskoczyć !!! (31 mar 2016)
Radny Tomasz Lewandowski i jego ŚMIECIOWE rady czyli jak przytulić forsę z GOAP. Radny i FABRYKA DONOSÓW. (30 mar 2016)
ROWERZYŚCI muszą wykupić obowiązkowo kartę PEKA. ZTM o tym zapomniał? Czy może są NACISKI? (26 mar 2016)
Anarchiści rządzą Poznaniem. Mecenas Agnieszka Rybak Starczak zapewnia im bezkarność. Dlaczego prokuratura MILCZY? (23 mar 2016)
Sprawa ZOO. Interpelacja radnego Michała Grzesia wywołała burzę. Dyrektor Zgrabczyńska a parasol ochronny radnego Tomasza Lewandowskiego. (22 mar 2016)
Gazeta Wyborcza PRZEPRASZA Lech Poznań. Piotr Żytnicki wkrótce PRZEPROSI też za STOLARSKĄ . (20 mar 2016)
Pomysł Prezydenta WUDARSKIEGO na Dąbrowskiego a radnego Tomasza Lewandowskiego na roszady w ZTM. (19 mar 2016)
ANIOŁKI Prezesa PUCKA. Bartosik wyleciała z roboty, Czyżyk zdegradowany, Konieczna omdlała, Piwińska wystraszona. (18 mar 2016)
Dorota Bonk-Hammermeister w Zarządzie Dróg Miejskich dostanie posadę. Bartosik wyleciała z ZKZLu a Czyżyk z MPGM. (16 mar 2016)
SKANDAL ! 30 milionów złotych w prezencie od Jacka Jaśkowiaka i Macieja Wudarskiego dla Galerii Posnania. (16 mar 2016)
Poznań i jego KODowcy spod znaku ORŁA CZARNEGO. Ciekawostki z Manify KOD w Poznaniu. (14 mar 2016)
Manifestacje KODu i symbole NIENAWIŚCI. Przekaz ich jest raczej jasny. Nawoływanie do morderstwa? (13 mar 2016)
Jacek Jaśkowiak KONTRA Platforma Obywatelska. Nerwówka w Poznaniu trwa w najlepsze. Kto kogo? (12 mar 2016)
Cyganie to LOKATORZY czyli o tym jak Czarnota z Molgą rzecznika Bodnara zdemoralizowały. (11 mar 2016)
Sto Lat dla naszego najukochańszego władcy Jaśnie Nam Panującego Króla Poznania Jacka Jaśkowiaka życzą wierni poddani. Dziś 52 okragłe urodziny JJa. (VIDEO) (9 mar 2016)
Jak zakorkować Grunwaldzką i obsadzić społecznikami Aquanet ? Prezydent Wudarski już to wie. Prawo do Miasta obsadza stanowiska niczym ZZM Poznań. (9 mar 2016)
Filip Kaczmarek i Tadek Czyżyk strzelili cwaną ZAMIANKĘ. W ZKZLu nie takie rzeczy podpisywał Jarosław Pucek z Ewą Bartosik. NORMALKA. (7 mar 2016)
Czy Jacek Jaśkowiak zostanie Cygańskim Królem honoris causa? Kolejne przecieki z Urzędu Miejskiego zdają się to potwierdzać. (5 mar 2016)
Tomcio Paluszek obsadza stanowiska w ZKZLu. W teczce dwa nazwiska . Aktywistka Molga znowu wyautowana. (4 mar 2016)
Masiota i Pucek w jednym spali domku? Kolejny SKANDAL w poznańskiej mieszkaniówce. (2 mar 2016)
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak pogardza Żołnierzami Wyklętymi. Historia wnet oceni naszego Różowo-Tęczowego Rycerza. (29 lut 2016)
Teatr Ósmego Dnia broni agenta BOLKA znaczy biznesmena Lecha Wałęsy. (27 lut 2016)
Sprawa oświadczen majątkowych radnej Haliny Owsiannej trafiły na prokuraturę. (27 lut 2016)
tęczowypoznan.pl – wymarzona robota dla tęczowego fajtera i atlety z Gazety Wyborczej PIOTRA ŻYTNICKIEGO. (25 lut 2016)
Ewa Wójciak czyli Pani Intrygantka Z Dużymi Ambicjami w skrócie P.I.Z.D.A. co ludzi nie szanuje. (23 lut 2016)
Radny Tomasz Lewandowski w sobotę założył ... no właśnie co założył? Dziś z niego śmieje się cały Poznań. (23 lut 2016)
Jacek Jaśkowiak. Zamiast tramwaju na Naramowice, tramwaj na Ratajaczaka. (21 lut 2016)
Tomasza Lewandowskiego nowa partia, zablokowany Poznań,bezrobotni budują lokale,anarchiści mają nowy SKŁOT a prokuratura śpi (20 lut 2016)
Co słychać w poznańskiej Gazecie Wyborczej? Piotr Żytnicki i Spółka grają ogony - czyli problemy załogi GW. (18 lut 2016)
Sprawa czyścicieli. SKANDAL w czasie wczorajszej wizji na Stolarskiej i Niegolewskich. SSR Magdalena Adamiec - się zapomniało. (16 lut 2016)
Poznań miastem HEJTerów ? Wpieniona koreanka na kubek ze Starbucksa, płot ZDRADY i inne przypadki oczami Poznaniaków. (13 lut 2016)
W końcu problem mieszkaniowy w Poznaniu zostanie rozwiązany. Jest szansa, że lokal dla każdego szybko się znajdzie. (12 lut 2016)
Kto pomalował płot Prezydenta Jaśkowiaka i co z tego wynika. Hejt STOP po poznańsku. (10 lut 2016)
Afery w ZKZLu. Jarosław Pucek stara się jak może zrobić dobrze politykom z PO. I liczy na rychły powrót. (7 lut 2016)
ZKZL od Jarosława Pucka do Michała Prymasa. Przypudruje się syfki i będzie Nowoczesny ZKZL. Jak długo szambo będzie szczelne? (5 lut 2016)
Piotr Żytnicki upokorzony w sądzie. Właściciel Stolarskiej bez litości dla dzienikarza Gazety Wyborczej.A to dopiero początek (4 lut 2016)
Czarnota, Żytnicki i Bernas czyli WTOPA na Chwaliszewie. Działaczki i anarchiści zainwestowali w SHOW a ZWROTKI nie będzie. (3 lut 2016)
Refundacja in vitro to osobisty sukces Tomasza Lewandowskiego. I nikogo innego. Wiadomo. (2 lut 2016)
Wiemy już kto wybuduje 4.000 mieszkań socjalnych w Poznaniu. Prezydent Stasica ma już wykonawcę i koordynatora. (31 sty 2016)
Piotr Żytnicki odnalazł lokatorów z Piaskowej , którzy wybudowali sobie piętrowe domy. Z biedy, bo nie mieli na czynsz - mówią. (30 sty 2016)
Wiemy dlaczego Joanna Szmidt z Nowoczesnej uciekła z Telewizji Republika. (29 sty 2016)
Gazeta Wyborcza szkaluje Poznaniaków . List otwarty do Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka (28 sty 2016)
Masowy pomór zwierząt w poznańskim ZOO.Czy dyrektor Zgrabczyńska szykuje miejsce na nową kociarnię?A może CYRK? (27 sty 2016)
Tomasz Lewandowski abdykował na lewicy. Strzelił FOCHA i ... porozumienie PO SLD diabli wzięli. (26 sty 2016)
Z MSWiA rządowa dotacja - 75 mln zł. Chrapkę na świeżutką kasę zgłaszają Molga z Czarnotą i już zacierają lepkie rączki. (23 sty 2016)
Lewicowy Radny Tomasz Lewandowski i jego błyskotliwa kariera radcy prawnego. (22 sty 2016)
Czerwona burżuazja Poznania. Halina Owsianna – kamieniczniczka i automobilistka. (21 sty 2016)
Czy lokatorkę w ciąży Martę (NAOMI) W-W z oś.Piastowskiego reprezentował będzie Jarosław Pucek były szef ZKZLu? (20 sty 2016)
Anarchiści i Czarnota dokonują SAMOSĄDU i LINCZU na spokojnym właścicielu mieszkania. Kto im pomaga? Żytnicki z GW! (19 sty 2016)
„Działaczki lokatorskie kolędują po pieniądze” . TYLE TYLKO MOGĄ . (18 sty 2016)
Dlaczego Prezydent Jacek Jaśkowiak demoluje wizerunek Poznania. Czy odpowie za to przed sądem? (16 sty 2016)
Czy Małgorzata Piwińska z ZKZL rozdaje zlecenia podczas lunchów w City Parku? (15 sty 2016)
W ZKZLu ktoś puszcza brzydkie bąki. Dlaczega Prezydent Stasica na nie nie reaguje? (14 sty 2016)
Ile kosztują lewicowe ideały.Czerwony hrabicz Marcin Kęszycki współczuje bezdomnym. (14 sty 2016)
Czarnota nie wciskaj ciemnoty. Czyli działaczki lokatorskie ZDEMASKOWANE. (12 sty 2016)
Dlaczego Jacek Jaśkowiak nie podskakiwał podczas sobotniej demonstracji szKODników? Winna niestrawność czy KAC GIGANT? (10 sty 2016)
Halina Owsianna ze ZLEWu ma wyraźne braki w edukacji. Kto zawinił? (8 sty 2016)
Cyrku nie będzie, będzie Karuzela dymisji. Kolejne Cudowne decyzje Króla Poznania i jego świty. (7 sty 2016)
Zaginął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... (5 sty 2016)
Komitet Obrony Demoralizacji czyli „Alimenciarz” i „Śpioch” na czele rokoszu na Placu Wolności. (4 sty 2016)
Samokrytyka czy autodonos Tomasza Lewandowskiego? Czy CBA zajmie się radnym i jego pupilkami z WSL? (30 gru 2015)
Prezydent Stasica w Radiu Merkurym ujawnia Grupy Nacisków w poznańskiej mieszkaniówce (30 gru 2015)
Prezydent Jaśkowiak uczcił Powstanie Wielkopolskie łóżkową sesją pościelową (FOTO) (29 gru 2015)
Płynie Warta płynie a do niej 67 dopływów trucizn ściekowych. (28 gru 2015)
SKANDAL ! Prezydent Jacek Jaśkowiak nie znalazł chwili by uczcić Powstańców Wielkopolskich. (27 gru 2015)
Czy Romowie w Poznaniu stoją ponad prawem? TAK. Król Poznania zdaje się tego nie zauważać. (27 gru 2015)
Przystojny Jaśkowiak i Cyganie, czyli prezydent na opłatku u Romów. Co jeszcze wymyśli Król Poznania? (24 gru 2015)
Piotr Śruba rośnie w siłę, a Piotr Żytnicki ... bankrutuje. Apel GW o wsparcie w biedzie. (20 gru 2015)
Winnice Poznania czyli jak wyrzucić w błoto pół miliona z miejskiej kasy. (18 gru 2015)
Tomasz Lewandowski masakruje lewaczkę!!!Biznes wyłudzania haraczy się kończy. (16 gru 2015)
Zatrucie Warty. WIOŚ i policja pokpiły śledztwo. Dęte zarzuty i niezbadane wątki... (15 gru 2015)
TĘCZOWY protest w Poznaniu i okradanie LOMBARDu w imię demokracji. Kto może więcej? (14 gru 2015)
NEWS! Sprawa Ewy Tylman. Mamy brakujący fragment filmu z monitoringu. (13 gru 2015)
Potężna kopalnia węgla pod Poznaniem? Rzeka Warta kopalnianym ściekiem? TAK. Protestujmy póki nie jest za późno!!! (13 gru 2015)
Miasto nęka lokatorów .... a działaczki lokatorskie robią INTERESY. (11 gru 2015)
Dlaczego radny Tomasz Lewandowski zapisze się do Nowoczesnej. (10 gru 2015)
Jak Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej nęka tatę Ewy Tylman ! (9 gru 2015)
Oficjalne PRZECIEKI wskazują winnego zatrucia Warty. Ale czy na pewno? (8 gru 2015)
Inspektor Paweł Łukaszewski odpowiada Złemu Lokatorowi ! (7 gru 2015)
Znikająca kamienica Pawła Łukaszewskiego c.d. Szef PINB czyni cuda ? (6 gru 2015)
Tajemnicza kamienica inspektora Pawła Łukaszewskiego. Czy szef PINB złożył fałszywe oświadczenia majątkowe? (5 gru 2015)
„Działaczki lokatorskie” protestują, bo nie dostały tłustych posadek w Urzędzie Miasta. (4 gru 2015)
Czy inspektor Paweł Łukaszewski nielegalnie nabył mieszkanie od gminy? (1 gru 2015)
Wyborcza osięgnęła dno. Już nie ma czego ratować . Można jedynie WYGASIĆ. (30 lis 2015)
Niejasne związki celebryty Jacka Jaśkowiaka z firmą Red Oak (29 lis 2015)
PREZYDENT Jaśkowiak traci już cierpliwość do swojego zastępcy Wudarskiego! (28 lis 2015)
Tomaszu Nyczko z Gazety Wyborczej nie krzywdż więcej bezbronnych dzieci !!! (27 lis 2015)
Wczorajszy proces czyścicieli. Świadek potwierdził, że policjant nakłaniał go do fałszywych zeznań. To już 6 przypadek. (26 lis 2015)
HIT !!! Poseł Tomasz Górski i jego gangsta-grille czyli WERSALKA z niespodzianką. (25 lis 2015)
W ZKZLu zaudytowali się wzajemnie ... i ogłosili SUKCES !!! Czyli manewry majora Stasicy (24 lis 2015)
KRÓL POZNANIA Jacek Jaśkowiak brutalnie przejmuje władzę w mieście !!! (23 lis 2015)
Pytacie kto zatruł WARTĘ ? My już wiemy. (22 lis 2015)
Jasiek Jaśkowiak ma swojego bloga!!! Król Poznania mówi jak jest !!! (21 lis 2015)
Piotr Żytnicki po raz trzeci nie stawił się w sądzie! Czy zostanie doprowadzony przez policję? (20 lis 2015)
Król Poznania Jacek Jaśkowiak i problemy z podwładnymi. (19 lis 2015)
Czy przed rokiem planowano ZAMACH na Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ? (19 lis 2015)
Jak to śnięty wiceprezydent Mariusz Wiśniewski nagle Wartę reperuje. Prosimy o oklaski !!! (18 lis 2015)
Z sieci bezpowrotnie giną artykuły Piotra Żytnickiego. Czego boi się Michnik i Gazeta Wyborcza? PRAWDY. (16 lis 2015)
Powiesił swego PTAKA na elewacji i się cieszył ! „Dzieło” życia profesora Rafała Jakubowicza znika z fasady kamienicy przy Paderewskiego. (15 lis 2015)
Terroryści zaatakowali w Paryżu a anarchiści w Poznaniu. Kiedy poznański GANG anarcho-bandytów zostanie rozbity. (14 lis 2015)
To FABRYKA A. zatruła Wartę. Zdradzamy wam jak to się stało. (13 lis 2015)
Uroczyste otwarcie ZEBRY czyli jak dziewięć białych pasków odmieniło Poznań. Nadejszła wiekopomna chwila za jedyne 400 tys. (12 lis 2015)
FABRYKA milczy ale czy jest bezczynna? „Wielki Truciciel” mąci wodę w Warcie. Ile kosztuje MILCZENIE? (11 lis 2015)
Jak UKRAŚĆ kamienice czyli gdzie przy Starym Rynku powstanie nowy skłot. I o tym jaki pomysł na siebie ma Agnieszka Rybak-Starczak. (11 lis 2015)
Warta to BOMBA z opóźnionym zapłonem. Od dziś wie już o tym Wojewoda i jego służby. Kiedy WYBUCH? Prosimy o SMSa (9 lis 2015)
Niestety ZATRUTA WODA w Poznaniu. Sztab Wojewody i służby na pełnych obrotach. (8 lis 2015)
Spokojnie to tylko awaria wody. Sztab Wojewody rozsyła SMSy ALARMOWE! (8 lis 2015)
Czarnota i Molga idą po władzę. Biorą etaty w Biurze Interwencji Lokatorskiej a zastraszony Prezydent Jaśkowiak milczy niczym MARIONETKA (7 lis 2015)
Służby pospiesznie barwią Wartę na zielono! Dziennikarze nabierają wody w usta! NOWY RAPORT . (7 lis 2015)
Wiemy kto zatruł Wartę !!! Czerwony telefon „Złego Lokatora” działa! (6 lis 2015)
Jak to Barbara Nowacka i Tomasz Lewandowski pomagali Platformie Obywatelskiej w wyborach. Geszefcik z etatami w tle? (6 lis 2015)
Jak to ZKZL oszukuje poznaniaków a Prezydent Jaśkowiak udaje Greka.Kulisy przyznawania lokali! (4 lis 2015)
Tomasz Lewandowski liderem rankingu na najgorszego radnego. (4 lis 2015)
„Śmieciowe dziennikarstwo”, czyli o tym dlaczego „Gazeta Wyborcza” nienawidzi Poznania, gnoi kibiców Lecha i wspiera krętaczy (3 lis 2015)
"Czerwony hrabicz" Marcin Kęszycki i jego pałac - czyli rozdwojenie jaźni Teatru Ósmego Dnia (2 lis 2015)
Czy właściciel kamienicy na Stolarskiej Lechosław Gawroński będzie znów szkolił policjantów? (31 paź 2015)
Z cyklu Pomocna Dłoń WSL : Renata Bernas nachodzi Pana Tadeusza czyli herbatka pico bello (30 paź 2015)
Miejskie etaty dla zasłużonych towarzyszy. Kiedyś rozdzielali, dziś łączą MPGM i ZKZL, czyli ile trzeba zmienić, by wszystko było po staremu. (30 paź 2015)
Piotr Śruba zostanie uniewinniony! Piotr Żytnicki z „Gazety Wyborczej” pisze o absurdalności procesu czyścicieli! (29 paź 2015)
Kariera Tomasza Lewandowskiego legła w gruzach!!! Czy poznański lewak straci także stanowiska? (28 paź 2015)
Agnieszka Rybak–Starczak bierze kasę i czyści kamienice z lokatorów? Czy zasiądzie na ławie oskarżonych? Czy utraci uprawnienia adwokackie? (27 paź 2015)
ZLew odszedł do przeszłości, a Radny Lewandowski płacze i karmi pieska. (26 paź 2015)
Proces Czyścicieli.Dlaczego sędzia Magdalena Adamiec uporczywie nęka Piotra Śrubę? (25 paź 2015)
Kamienice to tykająca BOMBA. Przez matactwa lokatora giną dzienikarze TVN i ich 2-letni synek !!! (25 paź 2015)
Dzisiejsza rozprawa czyścicieli kamienic - PRAWDA wyszła na jaw. Gazeta Wyborcza jednak kłamała. (23 paź 2015)
Jak dziennikarz Piotr Żytnicki i profesor Stanisław Kozłowski pozbawili samotne matki bezpiecznego kąta na zimę? (22 paź 2015)
Nowa polityka ZKZLu. Szczury w lokalach do wynajęcia. (22 paź 2015)
Tomasz Lewandowski odpowiada Złemu Lokatorowi! Barbara Nowacka i Adrian Zandberg szkoleni na niemieckich obozach partyjnych! (21 paź 2015)
Wojskowy zamach stanu ? „Generał” Arkadiusz Stasica przejmuje kontrolę w poznańskiej mieszkaniówce.I dobrze!!! (20 paź 2015)
Tomasz Lewandowski dyscyplinarnie odsunięty od udziału w kampanii wyborczej Zjednoczonej Lewicy? (20 paź 2015)
Jak to Żytnicki z Czarnotą Chwaliszewo zdobywali czyli poznańskie pret-a- porte. (19 paź 2015)
Wygnanie Pana Tadeusza - czyli Piotr Żytnicki i jego ostatni lokator (17 paź 2015)
Metoda "na znaleźne" – dziś zamiast samochodów „kradną” mieszkania. (17 paź 2015)
Tajemnicza wizytacja Prezydenta Stasicy w miejskich kamienicach !!! (16 paź 2015)
Zamiast kamienicy na Kościelnej 15 apartamentowiec? (15 paź 2015)
Jak to Gulczyńska o Marinilli felietony skrobała (14 paź 2015)
Jak wyłudzić lokal, mieszkając za DARMO czyli metoda na Marinillę (14 paź 2015)
Jak to Kącki z Żytnickim książkę pisali.... (13 paź 2015)
Czy anarchiści zeskłotują „Meridian”? (13 paź 2015)
Barbara Nowacka kłamie .Ulica Stolarska jest symbolem cwaniactwa (13 paź 2015)
Czy na Stolarskiej zamieszkają Arabowie? (13 paź 2015)