Pogoda jutro Pogoda Poznań
1915
Reklama
Otwarcie 27. sklepu Lidl Polska w Poznaniu
REKLAMA | aktualizacja: Czwartek, 7 2021 roku, godzina 29: 1

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Dzisiaj - w czwartek, 29 lipca o 6.00 rano, Lidl otworzył swój nowy obiekt w Poznaniu, w Centrum Handlowym Avenida, przy ul. Matyi 2.

Otwarcie 27. sklepu Lidl Polska w Poznaniu

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach "Ryneczku Lidla", pieczywa bez konserwantów "Chrupiące z Pieca", a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: "Pikok" - wędliny, "Pilos" - nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w "Strefie Wege", jak również kosmetyków wegańskich marki "Cien Food For Skin". W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Poznaniu, w centrum handlowym Avenida, przy ul. Matyi 2, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1160 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 1500 miejsc parkingowych, które przynależą do CH Avenida. W dniu otwarcia, na klientów czekać będą specjalne promocje.

"Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay" - podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Kontakt:

Strona: www: https://www.lidl.pl
Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska
Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Trwa antyfaszystowska manifestacja
Po godzinie siedemnastej tłumy manifestantów i kontrmanifestantów pojawiły się w rejonie pubu Reduta przy ulicy Strzałowej. Obie strony konfliktu rozdziela policja.
więcejCzytaj więcej | Środa, 2017.11.15 17:35
Tłumy na placu Wolności. Ruszyło Poznańskie Betlejem
W sobotę wystartowało Poznańskie Betlejem, czyli świąteczny jarmark. Szereg atrakcji będzie czekał w tym roku na mieszkańców i turystów na placu Wolności i Starym Rynku.
więcejCzytaj więcej | Sobota, 2017.11.18 20:50