Pogoda jutro Pogoda Poznań
1915
Reklama
Nowe domy szeregowe w Poznaniu - Apart Fort Górczyn
REKLAMA | aktualizacja: Wtorek, 9 2021 roku, godzina 14: 2

Apart Fort Górczyn to jedna z najciekawszych pozycji na mapie poznańskich inwestycji mieszkaniowych. Czego możemy spodziewać się po osiedlu budowanym przez Aparton?

Nowe domy szeregowe w Poznaniu - Apart Fort Górczyn

Położona na poznańskim Górczynie ulica Wąwozowa to kameralne miejsce w otoczeniu zieleni i historycznego Fortu Głównego IX Brünneck. To też miejsce, w którym powstaje nowa inwestycja dewelopera Aparton. Wznoszone właśnie osiedle domów szeregowych to wręcz idealna lokalizacja dla wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać z daleka od wielkomiejskiego gwaru, a jednocześnie w dobrze skomunikowanej, odległej od Dworca Głównego tylko o 4 kilometry, okolicy.

Apart Fort Górczyn. Zaciszna okolica, własny ogródek i ciekawa architektura

Jednym z największych atutów osiedla domów Apart Fort Górczyn jest lokalizacja. Ulica Wąwozowa w Poznaniu jest nie tylko odizolowana od zgiełku dużych arterii, ale też sąsiaduje z zabytkowym fortem. To miejsce, którego zalety na pewno docenią osoby szukające lokum dla całej familii, w którym chaos miasta nie będzie przeszkadzał im w pielęgnowaniu rodzinnych relacji.

Dla planujących organizację rodzinnych i towarzyskich spotkań istotna będzie też dostępność indywidualnych ogrodów o dobrym nasłonecznieniu i południowej bądź południowo-zachodniej ekspozycji. Dzięki temu, że wejścia zlokalizowano po przeciwnej, północnej stronie (od ulicy), mieszkańcy będą mogli cieszyć się intymną, sprzyjającą relaksowi atmosferą.

Osiedle zostało zaprojektowane bez ekstrawagancji, w stylu typowym dla klasycznej jednorodzinnej architektury. Ponadczasowe połączenie bieli i czerwonej cegły oraz użycie wysokiej jakości materiałów dają pewność, że fasady przez długie lata będą wyglądały jak w momencie oddania. Jeśli chodzi o wnętrze, układ pomieszczeń opracowano tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom kilkuosobowej rodziny. W razie konieczności kupujący mogą zgłosić swoje sugestie, a te zostaną wprowadzone już na etapie budowy.

Apart Fort Górczyn. Świetnie skomunikowana okolica i wspólna przestrzeń do wypoczynku

Mimo kameralnego charakteru, domy szeregowe Apart Fort Górczyn to inwestycja doskonale skomunikowana. W promieniu niespełna dwóch kilometrów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz dworzec PKP i PKS. W sąsiedztwie działają ponadto sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, restauracje, kościoły, gabinety lekarskie i punkty usługowe.

Mieszkańcy osiedla do dyspozycji będą mieli także w pełni zagospodarowaną przestrzeń wspólną, zaprojektowaną we współpracy z architektami krajobrazu. Znajdą się w nim odpowiednio dobrane nasadzenia (np. świerki, jałowce, wiśnie, brzozy i klony), certyfikowany plac zabaw oraz ławki i elementy małej architektury. Więcej na temat lokalizacji i samej inwestycji można przeczytać na https://www.apartgd.pl/apart-fort/.

Apart Fort Górczyn. Inwestycja dewelopera godnego zaufania

Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma Aparton. Inwestor jest obecny na rynku od prawie dekady i przez ten czas zdążył zdobyć bardzo dobre opinie wśród klientów. Swoją pozycję Aparton zawdzięcza przede wszystkim utrzymywaniu partnerskich stosunków współpracy przy aranżacji wnętrz i wsparciu w staraniach o uzyskanie kredytu hipotecznego.

Inwestycje realizowane pod szyldem Aparton zawsze wyróżniają się dobrymi projektami i solidnym wykonawstwem. Wszystkie lokalizacje są starannie wybrane - tak by zapewniały ciszę i intymność, a jednocześnie dawały dobre możliwości komunikacyjne. Tak też będzie w przypadku Apart Fort Górczyn, której pierwszy etap zakończy się już w przyszłym roku.

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Ciało znalezione w Jeziorze Maltańskim należy do zaginionego po imprezie firmowej 37-latka
W niedzielę pisaliśmy o zaginięciu 37-letniego poznaniaka.
więcejCzytaj więcej | Wtorek, 2017.11.14 12:02
Najstarszy poznański McDonald ma zostać zamknięty
Pierwsza restauracja McDonald została otwarta w Poznaniu w 1994 roku przy ulicy 27 grudnia. Teraz najstarszy poznański McDonald zniknie z mapy miasta.
więcejCzytaj więcej | Piątek, 2017.11.17 19:30